Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Termostat frigider - verificare

Mai au PC-urile vreun viitor?

Centrala termica immergas

Amenda in Lipsa ?
 Acoperire gol extrior intre termo...

Intreprindere individuala fara ac...

Marci Biciclete - recomandari

Lipsa Tensiune pe o Faza, bransam...
 Recomandare bicicleta copil 5 ani.

Recomandare kit automat acces usa

[email][nvidia] Your GeForce NOW ...

Site nesigur
 Baghetele ornamentale intre foile...

O recomandare pentru o camera ful...

Pareri magazin online quickmobile?

Unde gasesc banane albastre?
 

UNIVERSITATEA TRANSILVANIA BRASOV

- - - - -
  • Please log in to reply
1087 replies to this topic

#37
smirghel

smirghel

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 83
  • Înscris: 11.01.2009

View Postcatalinux2001, on 22nd September 2009, 14:12, said:

S-au afisat listele cu repartizari? @smirghel, de unde stii in ce camera esti?
P.S.: La Mecanica, AR mai e careva?


Am pus mana pe telefon si am sunat la secretariat.Simplu. :P

#38
cronos16

cronos16

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 19.09.2009
Eu am sunat in dimineata asta si mi s-a zis ca se vor afisa azi sau maine pe internet. :mellow:

#39
dragosolaru

dragosolaru

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 38
  • Înscris: 12.11.2007
eu am sunat de mai multe ori si mi s-a spus ca sunt informatii confidentiale, ca nu se pot difuza, iar cei care au aflat au avut surse in interior. bullshit! (sper ca am voie sa spun asta aici). oricum, de fiecare data mi s-a spus ca cel tarziu pana in ziua urmatoare se vor afisa pe net. obviously not! asa ca asteptam pana la sfarsitul lunii, cu speranta ca vom avea unde sta cand va incepe anul si cu regretul de a fi luat inca o data contact cu sistemul din Romania...

#40
bianca13

bianca13

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 05.07.2009

View Postdragosolaru, on 23rd September 2009, 08:49, said:

eu am sunat de mai multe ori si mi s-a spus ca sunt informatii confidentiale, ca nu se pot difuza, iar cei care au aflat au avut surse in interior. bullshit! (sper ca am voie sa spun asta aici). oricum, de fiecare data mi s-a spus ca cel tarziu pana in ziua urmatoare se vor afisa pe net. obviously not! asa ca asteptam pana la sfarsitul lunii, cu speranta ca vom avea unde sta cand va incepe anul si cu regretul de a fi luat inca o data contact cu sistemul din Romania...


Ai avut noroc dragos. eu acum am sunat si a urlat femeia aia in urechea maea....ca cica listele sunt pe net, de ce o streseaza lumea incontinuu, ca ea are treaba mai importanta de facut decat sa stea dupa niste copii rasfatati.

#41
catalinux2001

catalinux2001

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 357
  • Înscris: 19.01.2007
Am obsrvat ca la unele facultati (silvicultura, IESC, etc) sunt afisate repartizarile foarte frumos. La mine la mecanica nu scrie nimic.

#42
dragosolaru

dragosolaru

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 38
  • Înscris: 12.11.2007
in mod sigur are cel putin master in PR :wacko: . acum, intre noi fie vorba, la unele facultati s-au afisat deja. eu sunt la stiinte economice, unde de fiecare data cand era vorba sa posteze ceva pe net, ei au afisat ultimii, asa ca probabil se simt vinovati (yeah right!!!). m-am uitat la majoritatea facultatilor si s-au afisat deja la IESC, alimentatie si turism, constructii...si la stiinte economice NOT!! :angry:

LE: sorry catalinux, am vazut postul tau dupa ce am scris..

Edited by dragosolaru, 23 September 2009 - 09:17.


#43
roxanita

roxanita

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 23.09.2009
are cineva idee  cum arata caminu 8  din memo?eu acolo am  fost repartizata, sunt anu 1 la litere si am auzit ca alea din memo sunt cam naspa.daca mai stiti ceva  scrieti-mi si mie pe [email protected], pls, ca-s anu 1 si nu prea stiu cum sta treaba acolo

#44
dragosolaru

dragosolaru

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 38
  • Înscris: 12.11.2007
s-au afisat, in sfarsit, si listele de la stiinte economice! suntem in 5, 10 si 16, majoritatea in 5! viitorii colegi sa ridice o mana! cheers! we gonna rock this joint! :band:

Edited by dragosolaru, 23 September 2009 - 10:19.


#45
smirghel

smirghel

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 83
  • Înscris: 11.01.2009
Nu e nimeni la informatica pe aici ? :)

#46
cronos16

cronos16

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 19.09.2009
Eu am fost repartizata in caminul 15- inginerie tehnologica. Sunt putin dezamagita ca am inteles ca o sa fim cazati 5 in camera. Daca aveti informatii despre camin, va rog sa-mi spuneti.

#47
LiviuBv

LiviuBv

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 407
  • Înscris: 27.07.2008

View Postcronos16, on 23rd September 2009, 12:23, said:

Eu am fost repartizata in caminul 15- inginerie tehnologica. Sunt putin dezamagita ca am inteles ca o sa fim cazati 5 in camera. Daca aveti informatii despre camin, va rog sa-mi spuneti.
Inginerie Tehnologica ? Iata un coleg :) Ce specializare ?

View Postbianca13, on 23rd September 2009, 09:19, said:

Ai avut noroc dragos. eu acum am sunat si a urlat femeia aia in urechea maea....ca cica listele sunt pe net, de ce o streseaza lumea incontinuu, ca ea are treaba mai importanta de facut decat sa stea dupa niste copii rasfatati.
Sigur esti la IESC !  :lol:  Secretara aia e cea mai nenorocita !

#48
csy_em

csy_em

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 21.09.2009
am sunat dimineata la secretariat la mecanica in jur de ora 10 ca nu se afisase nimic pe net..si foarte istericata..doamna respectiva ca ea nu raspunde de repartizari ca probabil se afiseaza azi sau maine pe net . ca ea nu stie nimic ..mai avea putin si imi inchidea telefonul...in fine... la scurt timp am vazut ca intr'adevar se afisasera pe net....cine mai e in C 3 mana sus:)) cum sunt caminele din memo? ...4 in camera...baie pe hol..cu sau fara internet?!  de tarife stie cineva ceva?

#49
cronos16

cronos16

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 19.09.2009
La Ingineria si managementul calitatii

#50
bianca13

bianca13

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 05.07.2009

View Postcsy_em, on 23rd September 2009, 16:12, said:

cum sunt caminele din memo? ...4 in camera...baie pe hol..cu sau fara internet?!  de tarife stie cineva ceva?

din cate am auzit sunt 4 in camera cu baie comuna si internet gratuit. am citit pe net o stire cum ca tarifele o sa ramana ca cele din 2008-2009, adica cei de la buget vor plati 110 lei/luna iar cei de la taxa 175lei/luna

#51
dark_dee

dark_dee

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 13.07.2009
are cineva idee ce trebuie sa fac sa am camin dupa octombrie,acum nu am luat camin dar auzisem ca pot face vreo cerere ceva in caz ca se retrage careva.daca poate careva sa ma lamureasca  va rog.

#52
csy_em

csy_em

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 21.09.2009
dark_dee..poti sa faci o cerere la administratie sau la secretariat..pentru ca in perioada 29.09-02.10...se fac confirmarile locurilor in camin si sunt persoane care renunta la locul din camin si automat se fac repartizari pt persoanele ramase in asteptare...exista o lista de asteptari...ei au in vedere asta....incearca sa vorbesti cu cineva de la secretariatul facultatii tale....
  multumesc pentru informatia referitoare la tariful camerei...majoritatea camerelor sunt de 4 persoane  mai putin C10 si C16..daca nu ma insel...

#53
TMV

TMV

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 178
  • Înscris: 02.12.2007
In C10 sunt 2 persoane in camera.
Internetul din camine e praf, astepti ~5 minute pt. incarcarea unui website. Merge destul de bine intre 2 AM si 8 AM.
Poti opta pentru un abonament ClickNet, astia fiind singurii care cableaza si in camine, sau pentru Internet mobil.

#54
emil16

emil16

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 9
  • Înscris: 27.07.2009
Eu sunt la informatica.
Am loc in camin 8, astazi am observat ca s-au afisat pe net. Sunt 4 in camera.
Am sunat si mi s-a spus ca marti se fac cazarile si sa revin luni cu un telefon.
Inceperea cand este?

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate