Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii
 Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...
 Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor
 Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android
 

UNIVERSITATEA TRANSILVANIA BRASOV

- - - - -
  • Please log in to reply
1087 replies to this topic

#19
LiviuBv

LiviuBv

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 407
  • Înscris: 27.07.2008
Dupa chefuri , e plin de borala si sloboz ! :lol:

#20
dragosolaru

dragosolaru

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 38
  • Înscris: 12.11.2007

View PostTMV, on 18th September 2009, 15:20, said:

Tu fiind la Informatica, o sa stai in C8. In Memo caminele au fost renovate recent, si arata destul de bine. Toaletele sunt curate 2-3 ore, imediat dupa ce femeile de servici igienizeaza, in restul timpului nu e chiar asa rau, dar dupa chefuri e dezastru.

Colegi de la Informatica poti gasi pe forumul facultatii --> http://infotbv.do-talk.com/


SI cum arata caminele in urma renovarilor? Am gasit niste imagini destul de incurajatoare pe siteul facultatii IESC
http://iesc.unitbv.r...camine&limba=RO


Ai idee, studentii de la informatica economica unde vor sta? :D

#21
bibi13

bibi13

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 20.09.2009

View Postcatalinux2001, on 24th August 2009, 22:29, said:

Aveti idee cand incepe repartizarea caminelor la Transilvania? Am auzit azi ca cica dupa 15 septembrie dar m-ar interesa o data mai exacta. O sa sun si acolo dar la ce chef au secretarele alea, ma tem ca nu o sa obtin niciun rezultat. Eu am intrat la mecanica. Oare unde voi fi repartizat? Pe Colina sau in Memo?

Repartizarea in camine incepe in dimineata zilei de 28.09.2009. Cel mai probabil o sa ai camin pe Colina Universitatii.

#22
smirghel

smirghel

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 83
  • Înscris: 11.01.2009
Stii sigur ca in 28 sunt repartizarile ? La toate facultatile ? Caut colegi de camera (sunt in anul I la informatica ) nefumatori, antimanele, non-clubberi, sa nu fie ahtiati dupa chefuri si petreceri, oameni seriosi si pusi pe treaba.

Edited by smirghel, 20 September 2009 - 19:54.


#23
LiviuBv

LiviuBv

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 407
  • Înscris: 27.07.2008

View Postsmirghel, on 20th September 2009, 20:51, said:

Stii sigur ca in 28 sunt repartizarile ? La toate facultatile ? Caut colegi de camera (sunt in anul I la informatica ) nefumatori, antimanele, non-clubberi, sa nu fie ahtiati dupa chefuri si petreceri, oameni seriosi si pusi pe treaba.
:lol:  Da multe pretentii ai tu ! Tu chiar vrei numa sa inveti ?

P.S Esti cumva pocait ??

#24
catalinux2001

catalinux2001

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 357
  • Înscris: 19.01.2007
Cine a mai intrat la mecanica, Autovehicule Rutiere?

#25
smirghel

smirghel

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 83
  • Înscris: 11.01.2009
Mentalitate imbecila. Mai nou , daca nu bei , nu fumezi si te gandesti la viitoru tau esti pocait. Interesant.  :huh: Liviu tata , pocait ai vrea tu sa fiu  :lol: . Fac facultatea ca sa imi foloseasca la ceva , nu ca sa iau diploma pe bani si sa imi caut de lucru ca necalificat. Pricepi ? Multe pretentii ? Nu prea cred. Bine , ma doare undeva daca sunt clubberi , doar manelari sa nu fie , fumatori si alcoolici. Deci , mai exista oameni normali la cap prin tara  ?

Edited by smirghel, 21 September 2009 - 20:46.


#26
csy_em

csy_em

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 21.09.2009
Salutare...de la mare.....cineva la Inginerie medicala pe aici?....am sunat azi la secretariat la Mecanica..si..au spus ca listele cu repartizarile pentru camin apar maine 22.09 pe site-ul unitbv si receptia se face p 29.09....eu sunt din Constanta....si nu prea stiu la ce sa ma astept din partea caminelor ..parerile sunt impartite sa speram ca o sa fie bine..Succes tuturor! PM cine e la Imed

#27
mochalina

mochalina

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 21.09.2009
stie cineva knd incepem? :lol:  am auzit k p 5 sau p 1
voi ce stiti despre asta?

Edited by mochalina, 21 September 2009 - 21:52.


#28
smirghel

smirghel

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 83
  • Înscris: 11.01.2009

View Postmochalina, on 21st September 2009, 21:52, said:

stie cineva knd incepem? :lol:  am auzit k p 5 sau p 1
voi ce stiti despre asta?


La ce esti ?Ce an ?

#29
LiviuBv

LiviuBv

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 407
  • Înscris: 27.07.2008

View Postsmirghel, on 21st September 2009, 21:42, said:

:lol: . Fac facultatea ca sa imi foloseasca la ceva , nu ca sa iau diploma pe bani si sa imi caut de lucru ca necalificat.
Nu uita in ce tara traiesti !  :console:

Sti tu sigur ca nu vei ajunge sa culegi capsuni in Spania ??  :lol:

#30
smirghel

smirghel

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 83
  • Înscris: 11.01.2009
Stiu sigur ca am alte sanse cu o facultate terminata pe puterile mele decat unu care isi cumpara diploma si nu poti schimba doua vorbe cu el, daca la asta te referi. Degeaba ai diploma daca nu cunosti meserie, nu te tine nici dracu in firma. Bineinteles ca nu iti asigura locuri de munca facultatea , n-am zis niciodata asta , dar iti da un + de oportunitati.

In alta ordine de idei, impartirea pe camere este facuta, din 28 se fac confirmarile. Care mai e in camera 311 in caminul 8 ?  :rolleyes:

#31
csy_em

csy_em

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 21.09.2009
Unde sunt afisate repartizarile? mie mi s-a spus de la secretariat ca se afiseaza pe site-ul facultatii dar nu a aparut nimic inca...daca stie cineva ceva de repartizarile de la inginerie medicala...fetele de la imed..mana sus!!!!

#32
dark_dee

dark_dee

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 13.07.2009
salut,sunt studenta la transilvania,la inscriere am bifat optiunea cu camin dar astazi cand am sunat secretara imi spune ca nu sunt pe lista,sunt la buget la studii americane.e posibil sa fie vreo greseala? mi'a spus ca listele sunt deja facute si in cazul asta ce ar trebui sa fac ? va rog mult daca cineva poate sa ma ajute..

#33
csy_em

csy_em

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 21.09.2009

View Postsmirghel, on 22nd September 2009, 09:24, said:

Stiu sigur ca am alte sanse cu o facultate terminata pe puterile mele decat unu care isi cumpara diploma si nu poti schimba doua vorbe cu el, daca la asta te referi. Degeaba ai diploma daca nu cunosti meserie, nu te tine nici dracu in firma. Bineinteles ca nu iti asigura locuri de munca facultatea , n-am zis niciodata asta , dar iti da un + de oportunitati.

In alta ordine de idei, impartirea pe camere este facuta, din 28 se fac confirmarile. Care mai e in camera 311 in caminul 8 ?  :rolleyes:


de unde stii in ce camin esti repartizat?cand ai aflat?

#34
LiviuBv

LiviuBv

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 407
  • Înscris: 27.07.2008

View Postsmirghel, on 22nd September 2009, 12:24, said:

Degeaba ai diploma daca nu cunosti meserie
Exact !  ;)
Dar asta nu inseamna ca toti anii ii vei petrece invatand ! :)

View Postdark_dee, on 22nd September 2009, 13:14, said:

salut,sunt studenta la transilvania,la inscriere am bifat optiunea cu camin dar astazi cand am sunat secretara imi spune ca nu sunt pe lista,sunt la buget la studii americane.e posibil sa fie vreo greseala? mi'a spus ca listele sunt deja facute si in cazul asta ce ar trebui sa fac ? va rog mult daca cineva poate sa ma ajute..
Mergi personal la secretariat si discuta acolo ! Desi nu prea ai cu cine vorbi ! Secretarele astea sunt niste scorpii , si mai mult ca sigur iti vor spune ca ele nu pot face nimic !

Ramane varianta sa iti cauti chirie !

#35
mochalina

mochalina

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 21.09.2009

View Postsmirghel, on 22nd September 2009, 10:21, said:

La ce esti ?Ce an ?



comunicare si relatii publice.anul I  :D
dar nu incepe toata lumea in acelasi timp? sau ma rog..in mare...

#36
catalinux2001

catalinux2001

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 357
  • Înscris: 19.01.2007
S-au afisat listele cu repartizari? @smirghel, de unde stii in ce camera esti?
P.S.: La Mecanica, AR mai e careva?

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate