Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Primele supermaketuri, hypermarke...

Combinatie de conturi pentru tran...

Adaptor semnal hi to low

Jocuri Android Multiplayer online...
 Diferenta consum smart meter - Co...

Recomandare demontare+instalare ...

CAIET SERVICE PREDEAL II

Internare spital psihiatrie
 CM de snooker 2024

Scot penele dupa montajul tamplar...

Masina de spalat vase si grasimea

Noua lege de acces in paduri
 Sunt ouale proaspete?

Aplicatie invatare limba Germana

Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul
 

UNIVERSITATEA TRANSILVANIA BRASOV

- - - - -
  • Please log in to reply
1087 replies to this topic

#1
catalinux2001

catalinux2001

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 357
  • Înscris: 19.01.2007
Aveti idee cand incepe repartizarea caminelor la Transilvania? Am auzit azi ca cica dupa 15 septembrie dar m-ar interesa o data mai exacta. O sa sun si acolo dar la ce chef au secretarele alea, ma tem ca nu o sa obtin niciun rezultat. Eu am intrat la mecanica. Oare unde voi fi repartizat? Pe Colina sau in Memo?

Edited by Lucian_M, 24 August 2010 - 16:50.


#2
popascu

popascu

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,775
  • Înscris: 22.04.2008

View Postcatalinux2001, on 24th August 2009, 22:29, said:

Aveti idee cand incepe repartizarea caminelor la Transilvania? Am auzit azi ca cica dupa 15 septembrie dar m-ar interesa o data mai exacta. O sa sun si acolo dar la ce chef au secretarele alea, ma tem ca nu o sa obtin niciun rezultat. Eu am intrat la mecanica. Oare unde voi fi repartizat? Pe Colina sau in Memo?
Probabil ca pe colina. Cel mai bine e sa suni la secretariat.
Mecanica facea si o parte din cursuri  pe colina. Caminele din memorandului sunt mai ingrijite, din cate stiam eu.

Edited by popascu, 24 August 2009 - 22:07.


#3
LiviuBv

LiviuBv

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 407
  • Înscris: 27.07.2008
cel mai probabil pe colina !

#4
catalinux2001

catalinux2001

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 357
  • Înscris: 19.01.2007

View PostLiviuBv, on 24th August 2009, 20:09, said:

cel mai probabil pe colina !
Si nu stii cand incepe repartitia?

#5
dragosolaru

dragosolaru

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 38
  • Înscris: 12.11.2007
Aveti idee unde sunt repartizati studentii de la stiinte economice, specializarea informatica economica? :D cineva mi.a spus ca in memo, dar as vrea sa mai aud pareri:d si inca ceva, daca vreau sa ma mut dupa aceea, se poate? eventual cu cineva cunoscut, din aceeasi facultate... m-ar interesa daca se poate sa ma mut cu acest coleg atat in acelasi camin cat si in alt camin. multumesc, si daca mai intra vre-un coleg, astept PM. cheers!

#6
LiviuBv

LiviuBv

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 407
  • Înscris: 27.07.2008

View Postcatalinux2001, on 24th August 2009, 23:44, said:

Si nu stii cand incepe repartitia?
dupa ce se termina si faza de admitere din septembrie !

#7
smirghel

smirghel

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 83
  • Înscris: 11.01.2009
Eu stiam ca in saptamana 20-25 septembrie. Eu am intrat la Informatica. Ceva viitori colegi prin zona ?

#8
bobystany

bobystany

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 02.09.2009

View Postdragosolaru, on 25th August 2009, 22:48, said:

Aveti idee unde sunt repartizati studentii de la stiinte economice, specializarea informatica economica? :D cineva mi.a spus ca in memo, dar as vrea sa mai aud pareri:d si inca ceva, daca vreau sa ma mut dupa aceea, se poate? eventual cu cineva cunoscut, din aceeasi facultate... m-ar interesa daca se poate sa ma mut cu acest coleg atat in acelasi camin cat si in alt camin. multumesc, si daca mai intra vre-un coleg, astept PM. cheers!
si eu sunt student la IE la universitatea TRANSLVANIA k tine dragosolaru.....si vreau neaparat sa stiu knd se fac repartitiile......eu am auzit k ne repartizeaza p colina.....daca auzi ceva de repartitie te rog raspunde-mi aici..............apropo eu ama auzit k normal repartitiile incep dupa 1 septembrie... :P

#9
dragosolaru

dragosolaru

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 38
  • Înscris: 12.11.2007

View Postbobystany, on 2nd September 2009, 19:10, said:

si eu sunt student la IE la universitatea TRANSLVANIA k tine dragosolaru.....si vreau neaparat sa stiu knd se fac repartitiile......eu am auzit k ne repartizeaza p colina.....daca auzi ceva de repartitie te rog raspunde-mi aici..............apropo eu ama auzit k normal repartitiile incep dupa 1 septembrie... :P

Dupa nume, cred ca esti Bogdan Stanislav, nu? Nice to meet u :D. Cat despre camine....dimpotriva, am inteles ca ne repartizeaza in memo, caminu 8. Asa mi.a spus secretara cand am fost sa duc diploma. Am auzit ca intre 1 si 15 septembrie se fac repartitiile si dupa 15 se afiseaza. Repet, e ceva neoficial, nu ma injura daca gresesc. Doar transmit o informatie, nu stiu cat de adevarata e.
In orice caz, ma bucur sa te cunosc...cel putin aici deocamdata. Ne vedem in octombrie! Cheers!

Pt ceilalti, scuze daca mesajul meu a avut caracter de PM, dar omul a specificat ca vrea raspuns aici :D

#10
bianca13

bianca13

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 05.07.2009

View Postdragosolaru, on 3rd September 2009, 03:09, said:

Am auzit ca intre 1 si 15 septembrie se fac repartitiile si dupa 15 se afiseaza. Repet, e ceva neoficial, nu ma injura daca gresesc. Doar transmit o informatie, nu stiu cat de adevarata e.



si eu sunt tot la stiinte economice si cand am sunat la secretariat m-i s-a spun ca repartizarea incepe undeva dupa 20 septembrie. oricum pana pe 15 sept cand se termina si ultima faza de inscrieri nu cred ca e posibil.

#11
maryan_axe

maryan_axe

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 29
  • Înscris: 16.12.2007
Dar cei care au intrat la taxa ce sanse au de a prinde un loc la camin?....Stiu ca cei din primu an au prioritate si ar trebuii ca toti sa aiba loc, problema e ca anu trecut au fost 5500 de solicitari si locuri sunt cam 4200, eu am intrat la Ingineria electrica si stiinta calculatoarelor

#12
smirghel

smirghel

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 83
  • Înscris: 11.01.2009
PM care sunteti la Informatica .

#13
LiviuBv

LiviuBv

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 407
  • Înscris: 27.07.2008
La Inginerie Tehnologica nu-i nimeni de pe aici ? :)

Edited by LiviuBv, 08 September 2009 - 20:43.


#14
m_raluca

m_raluca

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 13.09.2009
cineva de la inginerie medicala?

#15
dillay_dally

dillay_dally

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 15.09.2009
cineva de la ECTS pe aici?

#16
smirghel

smirghel

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 83
  • Înscris: 11.01.2009
Stie cineva cum sunt caminele ? Renovate/zugravite/modernizate ? Baile cum sunt ?

#17
LiviuBv

LiviuBv

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 407
  • Înscris: 27.07.2008
Din cate am inteles , s-au facut renovari in aproape toate caminele ! Stai linistit ca la banii pe care ii dai , in jur de 150 Ron pe luna , merita !

#18
TMV

TMV

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 178
  • Înscris: 02.12.2007
Tu fiind la Informatica, o sa stai in C8. In Memo caminele au fost renovate recent, si arata destul de bine. Toaletele sunt curate 2-3 ore, imediat dupa ce femeile de servici igienizeaza, in restul timpului nu e chiar asa rau, dar dupa chefuri e dezastru.

Colegi de la Informatica poti gasi pe forumul facultatii --> http://infotbv.do-talk.com/

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate