Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...
 probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National
 Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...
 Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...
 

Cel mai bun serial...

- - - - -
  • Please log in to reply
601 replies to this topic

#19
bai3tzash

bai3tzash

    Membru

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,464
  • Înscris: 01.08.2006
Lost, fara discutie. Chiar in perioada asta il urmaresc a doua oara. Si acum mai zic dupa ce se termina vreun episod: "WTF ?!?!?"

#20
lor3nzzo

lor3nzzo

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 145
  • Înscris: 31.07.2009
lost clar e cel mai fain serial urmarit de mine vreodata ... abia astept luna februarie pt sezonul 6 ... sper sa fie la fel de captivant precum precedentele 5 :rolleyes:

#21
Dida

Dida

    Passion for rings.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,033
  • Înscris: 25.07.2006
Oscilez între House MD ºi 24. Captivante amândouã. ªi la 24 sunt abia la sez. 4...

#22
believe

believe

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 145
  • Înscris: 26.10.2006
Si Grey's Anatomy a fost chiar bun pana la un moment dat cand a luat-o razna de tot scenarista, si a inceput sa introdca tot felul de gogorite si relatii sucite intre medici...


Acum ma uit la Dexter si mi se pare super serialul si personajul. Doar 36 de episoade insa le termin in cateva zile... si dupa am de gand sa vad si eu House M.D. caci aud numai cuvinte bune de la voi :)

A, si, bineinteles, cand am nevoie de relaxare, mai vad cate 2 episoade din Friends  :rolleyes:

#23
lor3nzzo

lor3nzzo

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 145
  • Înscris: 31.07.2009

View Postbelieve, on 18th August 2009, 20:53, said:

Si Grey's Anatomy a fost chiar bun pana la un moment dat cand a luat-o razna de tot scenarista, si a inceput sa introdca tot felul de gogorite si relatii sucite intre medici...


Acum ma uit la Dexter si mi se pare super serialul si personajul. Doar 36 de episoade insa le termin in cateva zile... si dupa am de gand sa vad si eu House M.D. caci aud numai cuvinte bune de la voi :)

A, si, bineinteles, cand am nevoie de relaxare, mai vad cate 2 episoade din Friends  :rolleyes:
ai dreptate cu grey's anatomy ... devine prea telenovela :thumbdown:

#24
Whiskey

Whiskey

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 595
  • Înscris: 04.08.2009
Chiar asa de bun este House M.D.? am vazut jumatate dintr-un episod pe tvr1 dar nu mi s-a parut cine stie ce.

#25
lor3nzzo

lor3nzzo

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 145
  • Înscris: 31.07.2009

View PostWhiskey, on 18th August 2009, 21:07, said:

Chiar asa de bun este House M.D.? am vazut jumatate dintr-un episod pe tvr1 dar nu mi s-a parut cine stie ce.
eu am vazut 5 episoade din primul sezon si nu prea m-a impresionat. de fapt nici nu m-am mai uitat mai departe. ce nu mi-a placut a fost faptul ca se repeta un tipar. fiecare episod era format dintr-un caz serios si 2-3 cazuri mai penibile in care dr. house isi bate joc de pacienti.  :rolleyes:

#26
Whiskey

Whiskey

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 595
  • Înscris: 04.08.2009

View Postlor3nzzo, on 18th August 2009, 21:10, said:

eu am vazut 5 episoade din primul sezon si nu prea m-a impresionat. de fapt nici nu m-am mai uitat mai departe. ce nu mi-a placut a fost faptul ca se repeta un tipar. fiecare episod era format dintr-un caz serios si 2-3 cazuri mai penibile in care dr. house isi bate joc de pacienti.  :rolleyes:

Cam ca "Spioanele" de pe Jetix. :lol:
Si acolo aveau un tipar episoadele.

#27
lor3nzzo

lor3nzzo

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 145
  • Înscris: 31.07.2009

View PostWhiskey, on 18th August 2009, 21:15, said:

Cam ca "Spioanele" de pe Jetix. :lol:
Si acolo aveau un tipar episoadele.
probabil stii mai bine ... eu unu nu urmaresc desenele de pe jetix :D :P

#28
Whiskey

Whiskey

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 595
  • Înscris: 04.08.2009

View Postlor3nzzo, on 18th August 2009, 21:17, said:

probabil stii mai bine ... eu unu nu urmaresc desenele de pe jetix :D :P

Le urmaream cand aveam cam 12 ani.

#29
vasilemadalincristian

vasilemadalincristian

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,391
  • Înscris: 07.12.2006
Ghost Whisperer
Heroes
Stargate SG-1
Stargate Atlantis

#30
PettyMyth

PettyMyth

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 8
  • Înscris: 13.08.2009
Am vazut destul de multe seriale : Kyle XY, Carnivale, Band Of Brothers, Big Bang Theory, Weeds, Worst Week, Dexter, Eureka, Merlin, Castle, Californication, Lost, Two And A Half Men, True Blood, Grey's Anatomy si pot spune ca nu exista cel mai bun serial! Numai daca se ia pe categorii se poate spune care este intr-adevar cel mai bun serial. Toate sunt bune si nu ma pot decide care este cel mai bun...

#31
ThePopa

ThePopa

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 19.08.2009
Personal, prefer "How I Met Your Mother". E singurul la care rezist la un episod intreg..

#32
lor3nzzo

lor3nzzo

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 145
  • Înscris: 31.07.2009
da la restu nu rezisti un episod intreg? ... de ce? :rolleyes:

#33
Silence09

Silence09

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 9
  • Înscris: 05.06.2009
Criminal Minds, in speta cand Mandy Patinkin juca rolul lui Gideon, dar chiar si dupa.
House M.D.

#34
phazer82

phazer82

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 22
  • Înscris: 16.08.2007
Hung (2009), serial de comedie neagra.
Povestea e interesanta și foarte amuzanta iar actorul din rolul principal mi se pare absolut genial.

#35
ipstefan

ipstefan

    Junior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 102
  • Înscris: 15.08.2008
House

#36
enjoythesilence

enjoythesilence

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 281
  • Înscris: 16.03.2008
votez si eu pentru "how i met your mother". that show is legen...wait for it...dary!!! :)

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate