Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...
 Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...
 Renault Android

Recomandare bicicleta e-bike 20&#...

Bing-Content removal tool

Nu pot accesa monitorulsv.ro de l...
 Cum sa elimini urmele de acnee?

Wc Geberit

Routere detinute in trecut si in ...

Teii din fața casei
 

Pui de pisica, foarte foarte mic

- - - - -
  • Please log in to reply
106 replies to this topic

#73
zippo68

zippo68

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,745
  • Înscris: 10.11.2008

View PostPsych0Bitch, on 26th August 2009, 12:51, said:

tot incerc sa o sun pe prietena la care a ajuns pisoul, nu imi raspunde de cateva zile, insa stiu ca e f f ocupata. ultima data cand am vorbit mi`a spus ca era bine pisoiul, ca manca precum un porc, se joaca si doarme. e un pisic foarte tracasat :)) mananca, doarme si se joaca.
eu o voi suna pe amica, sper sa`mi si raspunda, pt ca vreau sa stiu ce face pisoiul si eventual sa`l vad sau sa`mi trimita poze cu el. :D

Neaparat sa faci asta .Chiar aseara ma intrebam oare ce-o fi facand domnul Pavaroti

#74
CTH

CTH

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 343
  • Înscris: 06.07.2008
Anunt-o pe noua stapana a domnului Pavarotti de noua promotie whiskas. Merita ca doar e gratis ;)

#75
Psych0Bitch

Psych0Bitch

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 301
  • Înscris: 15.04.2005
habar nu aveam de promotie. chiar o sa`i spun cu prima ocazie cand va si raspunde la telefon pt ca in perioada asta e ocupata cu examenele.

maine incerc iar sa dau de urma lu` Pavaroti. :P

#76
zippo68

zippo68

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,745
  • Înscris: 10.11.2008

View PostPsych0Bitch, on 27th August 2009, 21:08, said:

habar nu aveam de promotie. chiar o sa`i spun cu prima ocazie cand va si raspunde la telefon pt ca in perioada asta e ocupata cu examenele.

maine incerc iar sa dau de urma lu` Pavaroti. :P


Eu pisici mele ii dau bobite in sos WISKAS si o alta marca care nu stiu daca se gaseste i romania FELIX.
Ii plac la nebunie.

#77
laffin

laffin

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,373
  • Înscris: 16.03.2007
voi nu aveti minte la cap...

#78
CTH

CTH

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 343
  • Înscris: 06.07.2008

View Postlaffin, on 28th August 2009, 00:08, said:

voi nu aveti minte la cap...
Care-i problema ta? :mellow:

#79
zippo68

zippo68

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,745
  • Înscris: 10.11.2008

View Postlaffin, on 27th August 2009, 23:08, said:

voi nu aveti minte la cap...

Argumenteaza de ce nu avem minte la cap.
Si mai sant un tip de bobite in sos marca HILLS  la un 0.90 centi aici afara.
Si astea sant brici.Pt mine animalele sant averea mea si poate si pt altii-altele.

#80
Psych0Bitch

Psych0Bitch

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 301
  • Înscris: 15.04.2005
am vorbit astazi cu prietena la care a ajuns matul, a ramas ca zilele astea sa o sun si sa trec sa vizitez vestitul mat.
cica animalul a crescut cat un brontozaur, e super fitos, e rasfatat, tot timpul vrea ceva, haleste o cutie de lapte de 1 litru in 2 - 3 zile. refuza sa manance singur, nu vrea nici meniuri pt juniori nici lapte, nimic. doar seringa.
abia astept sa`l vad, sa`i fac poze si sa il vedeti si voi.  :rolleyes:
o sa va tin la curent cu tot. :D

#81
blacatusu

blacatusu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,342
  • Înscris: 01.08.2006

View PostPsych0Bitch, on 31st August 2009, 13:13, said:

am vorbit astazi cu prietena la care a ajuns matul, a ramas ca zilele astea sa o sun si sa trec sa vizitez vestitul mat.
cica animalul a crescut cat un brontozaur, e super fitos, e rasfatat, tot timpul vrea ceva, haleste o cutie de lapte de 1 litru in 2 - 3 zile. refuza sa manance singur, nu vrea nici meniuri pt juniori nici lapte, nimic. doar seringa.
abia astept sa`l vad, sa`i fac poze si sa il vedeti si voi. :rolleyes:
o sa va tin la curent cu tot. :D
acusica se face o luna si tot n-ai venit cu update-uri/poze :)

ceva noutati? :huh:

#82
blacatusu

blacatusu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,342
  • Înscris: 01.08.2006
Eu zic ca pisoiu' a murit si ca sa nu ne intristeze, nu vrea sa ne zica nimic... de aceea nu a mai dat pe aici initiatoarea topicului :(

#83
zippo68

zippo68

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,745
  • Înscris: 10.11.2008

View Postblacatusu, on 26th October 2009, 20:41, said:

Eu zic ca pisoiu' a murit si ca sa nu ne intristeze, nu vrea sa ne zica nimic... de aceea nu a mai dat pe aici initiatoarea topicului :(


Parca am fi pe o unda .Chiar astazi m-am gandit la Pavaroti.

#84
jhony79

jhony79

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 238
  • Înscris: 21.05.2007
blacatusu, zippo68 nu va mai ganditi la ce e rau... :no: ganditi-va ca pisicuta e bine si Psych0Bitch a avut treaba de nu a mai dat pe aici...

#85
zippo68

zippo68

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,745
  • Înscris: 10.11.2008
name='jhony79' date='30th November 2009, 09:28' post='7415954']
blacatusu, zippo68 nu va mai ganditi la ce e rau... :no: ganditi-va ca pisicuta e bine si Psych0Bitch a avut treaba de nu a mai dat pe aici...
[/quote]
[quote

Ne e dor de Luciano.Vrem sa il vedem cum arata acum.Trebuie sa fie holtei.
Eu m-am atasat de el asa prin net avand in vedere ca .,,,,,cazul Luciano a fost leit cazul pisicii mele gasita in israel.

#86
Psych0Bitch

Psych0Bitch

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 301
  • Înscris: 15.04.2005
imi cer mii de scuze insa in ultima perioada numai probleme am avut si din pacate n`am fost in stare sa mai vizitez acest forum.
nenea pavaoroti e cat dulapul, sau cat porcul dupa cum vreti sa spuneti, mananca si acum NUMAI cu seringa ceea ce e lichid, mancare solida mananca singur, e rasfatat pana peste cap, musca si scuipa mai ceva ca un mitocan, nu sta deloc la mangaiat, pe stapani i`a terminat nervos ca face numai ce vrea el.
prietena mea mi`a si spus ca pana si la veterinar cei de acolo au ramas speriati cand l`au vazut cat e de mare, initital veterinarul i`a spus ca are 7 8 luni ca varsta dar cand a aflat cat are in realitate s`a crucit.
a fost deparazitat, a fost vaccinat, are analizele la zi ca sa spun asa, nu suprta pisicile in jurul lui pt ca nu prea stie ce`s alea pisici, insa unde e om acolo sta si el.
medicii care l`au vazut au spus ca pisoiul asta nu arata ca fiind crescut de mana omului, arata ca fiind crescut de 2 pisici mame, nu arata a mat abandonat si crescut cu lapte substitut si ingrijit de om. toata lumea care l`a vazut a ramas uimita de el, toti care`l stiu ii sufla`n "urechi" si vor sa`i faca pe plac. eu nu l`am mai vazut cam de o luna jumatate, timp in care a crescut mai mult. imi imaginez cat s`o fi facut. imi e si frica sa ma gandesc.
prietena mea m`a tinut tot timpul la curent cu evenimentele din viata lui pavaroti, de fapt pe mat il cheama ioko. asa i`a fost pus numele dupa ce l`au preluat ei.
o sa atasez pozele cu el de acum aproape 2 luni. cand o sa`i fac poze din nou o sa va arat.

inca o data imi cer scuze ca nu am mai raspuns dar chiar am avut si am in continuare probleme. sper sa pot vizita mai des forumul :D
Attached File  IMG_1318.jpg   5.36MB   112 downloads
Attached File  IMG_1320.jpg   5.35MB   121 downloads
Attached File  IMG_1327.jpg   3.38MB   90 downloads
Attached File  IMG_1332.jpg   4.12MB   107 downloads
Attached File  IMG_1333.jpg   4.57MB   102 downloads
Attached File  IMG_1334.jpg   4.09MB   77 downloads
Attached File  IMG_1336.jpg   3.75MB   72 downloads
Attached File  IMG_1339.jpg   2.75MB   111 downloads
Attached File  IMG_1340.jpg   4.03MB   109 downloads

enjoy! :>

#87
zippo68

zippo68

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,745
  • Înscris: 10.11.2008
Am ras copios.Ce simpatic.Asteptam poze noi cand o sa poti sa le faci si atasezi.

#88
Psych0Bitch

Psych0Bitch

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 301
  • Înscris: 15.04.2005
sper sa scap cu problemele astea cat de curand, sa vad prietena mea cand o sa aiba o zi libera sa merg la ea si sa stam cu pisoiul sa vedem de ce e in stare. atunci poate`l prind in mai multe ipostaze :D
sper ca in maxim 2 saptamani sa pot ajunge si la ea.

#89
blacatusu

blacatusu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,342
  • Înscris: 01.08.2006
In sfarsit m-am linistit
M-am tot intrebat ce s-a mai intamplat cu pisoiul, acum ca stiu ma bucur ca e bine si te asteptam cu noi poze cand se va putea :)

numai bine :)

#90
blacatusu

blacatusu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,342
  • Înscris: 01.08.2006

View PostPsych0Bitch, on 1st December 2009, 12:50, said:

sper sa scap cu problemele astea cat de curand, sa vad prietena mea cand o sa aiba o zi libera sa merg la ea si sa stam cu pisoiul sa vedem de ce e in stare. atunci poate`l prind in mai multe ipostaze :D
sper ca in maxim 2 saptamani sa pot ajunge si la ea.


din decembrie pana acu n-ai mai ajuns sa vezi pisoiu? mai traieste? poze?

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate