Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii
 Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...
 Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor
 Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android
 

pret trecere autoturism Calafat-Vidin

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
hulutag

hulutag

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 383
  • Înscris: 05.02.2006
Va rog sa-mi spuneti si mie ce pret are trecerea cu bacul la bulgari din Calafat,am tot citi pe forum-uri si parca nu-mi vine sa cred ca ar fi undeva la 29 euro plus cate 3 euro de persoana iar la podul de la Giurgiu ar fi doar 5 euro.Daca este adevarat pretul atunci pentru diferenta asta de bani pun motorina si mai raman cu ceva si nici nu stau la o eventuala coada pentru bac.Multumesc

#2
nelu73

nelu73

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 258
  • Înscris: 11.01.2007

View Posthulutag, on 2nd August 2009, 09:19, said:

Va rog sa-mi spuneti si mie ce pret are trecerea cu bacul la bulgari din Calafat,am tot citi pe forum-uri si parca nu-mi vine sa cred ca ar fi undeva la 29 euro plus cate 3 euro de persoana iar la podul de la Giurgiu ar fi doar 5 euro.Daca este adevarat pretul atunci pentru diferenta asta de bani pun motorina si mai raman cu ceva si nici nu stau la o eventuala coada pentru bac.Multumesc
eu am trecut pe acolo inainte de a scoate sarbii viza (pe vremea aceea mai era si o taxa de salubrizare si de traversare a municipiului Calafat) de atunci nici nu vreau sa aud de trecerea cu bacul la Calafat.

#3
sebulbus

sebulbus

    cereal killer

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 25,729
  • Înscris: 03.12.2005
Era asta primavara 20 euro masina per sens si 3 euro pasagerii, nu cred sa fi schimbat prea tare de atunci oamenii taxa.

#4
Pagan14

Pagan14

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 460
  • Înscris: 21.07.2009

View Posthulutag, on 2nd August 2009, 09:19, said:

Va rog sa-mi spuneti si mie ce pret are trecerea cu bacul la bulgari din Calafat,am tot citi pe forum-uri si parca nu-mi vine sa cred ca ar fi undeva la 29 euro plus cate 3 euro de persoana iar la podul de la Giurgiu ar fi doar 5 euro.Daca este adevarat pretul atunci pentru diferenta asta de bani pun motorina si mai raman cu ceva si nici nu stau la o eventuala coada pentru bac.Multumesc
E cam 30-40 , dar daca esti baiat inteleigent treci prin Serbia si ajungi in Bulgaria si nu mai platesti nici un ban  ;)

#5
hulutag

hulutag

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 383
  • Înscris: 05.02.2006
va multumesc pentru raspunsuri,merg cu familia,nu avem toti pasapoarte ca sa trecem pe la sarbi oricum ar fi fost super asa,multumesc.

#6
atupi

atupi

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,548
  • Înscris: 17.08.2007

View Posthulutag, on 3rd August 2009, 19:35, said:

va multumesc pentru raspunsuri,merg cu familia,nu avem toti pasapoarte ca sa trecem pe la sarbi oricum ar fi fost super asa,multumesc.

Preturile expuse mai sus sunt reale: o masina si 2 persoane platesc aprox 130RON. Daca vreo totusi feribot poti merge pe la Bechet pentru ca circula ceva mai bine insa pretul este cam tot acelasi. Nu stiu cat ocolesti pe la Giurgiu dar decizia iti apartine.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate