Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii
 Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...
 Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor
 Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android
 

intrebari despre culturism/bodybuilding

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
kicz

kicz

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 02.07.2009
salut everyone , am 15 ani si as dori sa ma apuc sa fac putina sala pentru ca am slabit destul de mult in ultimul timp . as dori sa stiu daca o sa am probleme de sanatate daca ma apuc de la varsta de 15 ani, pentru ca am auzit de la anumite persoane ca ar fi mai indicat sa ma apuc de la 16 ani , dar doresc sa stiu de la cineva care se pricepe mai bine in domeniu .. as mai dori sa stiu daca pot sa iau anumite suplimente , sau steroizi , sau cum se numesc la varsta de 15 ani . si daca puteti sa imi recomandati o saala de bodybuilding/ culturism cu preturi nu foarte piperate , in bucuresti .

#2
Madib

Madib

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 127
  • Înscris: 16.10.2003
s-a mai vorbit despre asta. ia si citeste, numai mura in gura vreti.

#3
Lipsum

Lipsum

    Moderator extrem de rău

  • Grup: Moderators
  • Posts: 4,722
  • Înscris: 29.01.2008
1. DEpinde la ce te referi. Poti avea probleme de sanatate daca nu executi corect exercitiile si te accidentezi.
2. Poti consuma si proteine si steroizi. In legatura cu al doilea, o faci pe riscul tau. Documenteaza-te, si apoi intreaba. ;)

#4
silvius003

silvius003

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 19
  • Înscris: 10.07.2009
Citeste forumul , o sa gasesti tot ce ai nevoie despre alimentatie , odihna si antrenament.
Trebuie sa ai un echilibru in aceste 3 elemente esentiale in culturism si vei atinge obiectivele visate.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate