Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...
 ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...
 Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...
 

Radio FunnZ

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
JustAlex

JustAlex

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 25.01.2009
Un radio de milioane cu dj priceputi si dj cu capul pe masa :))...totul la noi este funny :). Pentru mai multe informatii scrieti un reply!

Program [Click aici]
Stiri
Top 10
Evenimente

Pentru multe altele vizitati situl www.RadioFunnZ.Com

P.S. : Imi cer scuze moderatorilor daca nu am postat bine sau am facut reclama, nu am stiut! Nu am mai vizitat Softpedia de mult timp!

#2
adydulce

adydulce

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 16
  • Înscris: 02.12.2007
Frumos si situl si radio-ul :) bine lucrat! Mi-a placut emisiunea de farse, dar din pacate a iesit doar una :D celelalte 2 victime si-au dat seama si au inchis :)). Oricum felicitari!

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate