Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Algoritm simplu de calculare al u...

Bitdefender Total Security ș...

casa verde 2024

Intrerupator cu N - doza doar cu ...
 Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...
 probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National
 Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...
 

The Hangover (2009)

- - - - -
  • Please log in to reply
51 replies to this topic

#19
picu022

picu022

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,070
  • Înscris: 04.02.2008
Bun filmu...m-a amuzat pe cinste :rolleyes:

#20
Hasu92

Hasu92

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 59
  • Înscris: 18.05.2009

View PostM0n0, on 30th June 2009, 19:51, said:

Nota de pe imdb e mult prea mare. E o comedie buna dar nu are ce cauta in top. Am ras la greu dar ma asteptam sa rad si mai mult (ghidat de nota de imdb) si la fel de mult a ras si intreaga sala. Si ma asteptam ca povestea sa aiba mai mult substanta desi multi se vor regasi in aceasta poveste, chiar daca nu in intamplarile exacte. A fost un film distractiv dar ma tem ca o sa-l uit relativ repede.
Ba da are ce cauta in top , spune-mi tu o comedie care are ce cauta in top daca nu asta

View Postunknown3325, on 3rd July 2009, 23:48, said:

Si eu zic la fel. Filmul a fost mortal, mai ales daca te regasesti in unele scene din film. Totusi, pana acum, n-am reusit sa fur niciun tigru  :lol: .
Sincer e cea mai buna comedie vazuta de mine dupa Eurotrip

View Postpeterbald, on 8th July 2009, 16:23, said:

Eu nu am râs nici mãcar o datã la filmul ãsta. Mã aºteptam sã fie mai bun.
Nu te supara da nu sti ce-i ala un film bun daca o comedie ca asta nu e buna esti un om acru rad la o comedie odata la un an da asta e chiar buna , spontana poate nu sa te faca sa razi in hohote dar still ....  faza cu tigrul lui Mike Tayson (sau cum se scrie)* e originala si cea cu patul in statuie inca e mortala

#21
Sima2k

Sima2k

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,780
  • Înscris: 08.08.2004
The Hangover e cea mai buna comedie pe care am vazut-o in ultimul an.
Chiar poate fi numita comedie, fata de alte aberatii aparute..

#22
M0n0

M0n0

    Cinefil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,146
  • Înscris: 03.09.2005

View PostHasu92, on 30th November 2009, 18:17, said:

Ba da are ce cauta in top , spune-mi tu o comedie care are ce cauta in top daca nu asta
Orice comedie a lui Chaplin...Dr. Strangelove...orice comedie de la Monty Python.
Oricum, a iesit din top, asa cum merita ;) ...cand am postat atunci era inca in top.

#23
Johnny_Blaze

Johnny_Blaze

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 53
  • Înscris: 01.12.2009
A dat regizorul  (Todd Phillips) un comunicat de presa in care ne dezvaluie data de lansare a celei de a doua parti. Si anume 25 mai 2011. De asemenea ne-a dezvaluit si ca actiunea se va pertece pe un vas de croaziera. Iar Zach Galifianakis (Alan in film) este propus pentru nominalizare la Oscar pentru Cel mai bun actor in rol secundar. Pretty cool eh?:D

#24
Mosotti

Mosotti

    Geniu umil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 33,295
  • Înscris: 21.04.2004

Quote

Orice comedie a lui Chaplin...
sa fim seriosi, pe mine ma face sa pling

#25
M0n0

M0n0

    Cinefil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,146
  • Înscris: 03.09.2005
Cand zic comedie...zic ceva ce te face sa razi. Nu m-am referit la partile serioase si sentimentale din filmele in general comice ale lui Chaplin.
Ma refeream la comedia lui.

#26
ronin0ro

ronin0ro

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 473
  • Înscris: 25.10.2008
cum ma sa nu razi la filmu' asta ?:mellow: ...sad people

Edited by ronin0ro, 05 December 2009 - 19:43.


#27
M0n0

M0n0

    Cinefil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,146
  • Înscris: 03.09.2005
Aaa...dar am ras...la unele faze...insa nu am ras cat as fi vrut. Si cu siguranta nu am ras ca la celelalte comedii pe care le-am enumerat. Astea-s motivele mele, altii poate au altele. Ziceam de asta doar ca nu merita sa fie in top 250 pe imdb...si asa si e.

#28
demonroses

demonroses

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 158
  • Înscris: 24.03.2007
e foarte dragut filmul.mie mi-a placut mult ,desi am ramas cu o dilema.cum a ramas Doug pe acoperis daca el fusese cu restul tipilor la cazino,la nunta si asa mai departe?Sau cand s-a intors a urcat din nou pe acoperis si s-a culcat acolo?  :lol:

#29
M0n0

M0n0

    Cinefil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,146
  • Înscris: 03.09.2005

View Postdemonroses, on 6th December 2009, 14:04, said:

e foarte dragut filmul.mie mi-a placut mult ,desi am ramas cu o dilema.cum a ramas Doug pe acoperis daca el fusese cu restul tipilor la cazino,la nunta si asa mai departe?Sau cand s-a intors a urcat din nou pe acoperis si s-a culcat acolo?  :lol:
Dupa o noapte grea de petrecut, spre dimineata, Doug a adormit insa ceilalti trei nu. Ca o poanta l-au luat cu tot cu saltea pe acoperis si ei au plecat, uitandu-l intentionat acolo.

Edited by M0n0, 12 December 2009 - 01:45.


#30
demonroses

demonroses

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 158
  • Înscris: 24.03.2007
ahaaa,thanks de lamurire  :hug: ^_^

#31
Dracusoru

Dracusoru

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 19
  • Înscris: 02.08.2006
Un film bun la care merita sa iti pierzi timul mai ales daca ai niste prieteni cu care te simti foarte bine ;)

#32
zuv

zuv

    Erectile member :)

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,196
  • Înscris: 05.01.2008
Cea mai tare comedie?!Aiurea...

#33
Loreley

Loreley

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 478
  • Înscris: 14.07.2007
Ideea e ca daca mergi cu mari asteptari, pentru ca altii l-au recomandat ca fiind "foarte tare" s-ar putea sa ramai usor dezamagit. Eu cand am mers sa-l vad ma gandeam ca e iarasi o comedie in stil american la care se rade din ce in ce mai greu si am fost placut surprinsa. Am ras in hohote.

#34
EoliThic007

EoliThic007

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 350
  • Înscris: 22.09.2009
modest -_-

#35
IRON_Girl

IRON_Girl

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 142
  • Înscris: 19.09.2009
- one word: LOL  :thumbup:

Mi-a placut...actorii draguti, simpatici, super funny, bebe cu ochelari de soare, Las Vegas...  :OK:

#36
Reynolds

Reynolds

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,998
  • Înscris: 01.03.2006
Eu radeam de nu aveam aer cand il vedeam pe dentistul ala (am uitat numele personajului) ca zambea si avea dintele ala lipsa. Frate, era absolut GENIAL!

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate