Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
[email][nvidia] Your GeForce NOW ...

Site nesigur

Baghetele ornamentale intre foile...

O recomandare pentru o camera ful...
 Pareri magazin online quickmobile?

Unde gasesc banane albastre?

Despre compania de aministrare Sq...

Durere taietura deget dupa 2 luni
 Dalți gravare lemn

Didgeridoo

Motorola Edge 50 Ultra

Gaura perete apartament cu evitar...
 Orientare antena prime focus

Problema conectare mail yahoo

comisioane asociatie proprietari

Primul sistem de televiziune cu p...
 

B, BC, GL, CT sau IS ?

- - - - -
  • Please log in to reply
21 replies to this topic

#19
Mihai-Cosmin

Mihai-Cosmin

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,343
  • Înscris: 17.06.2007
Am facut primul drum Focsani - Bacau si retur. M-am descurcat excelent !  :P

#20
areal51

areal51

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 254
  • Înscris: 08.09.2006
Am condus aproape toata Europa si confirm si eu ca E85 e stresant! Daca te grabesti si ai experienta e ok, pentru ca poti depasi (riscant) chiar si cand vine masina din sens opus. Acu cateva zile un tir a venit spre mine direct  in depasire din sens invers chiar pe banda mea si a trebuit sa ma inghesui pe mica banda de rezerva.. Recunosc ca si eu fac uneori la fel in depasiri asteptand ca cei din fata din sens invers sa se fereasca.

Si inca ceva, multi tampiti nu inteleg ca banda din margine e de rezerva si chiar fac depasiri pe-acolo prin dreapta.

Oricum prefer un Iasi-Tișița prin Vaslui decat prin Bacau cand trebuie sa stai tot timpul cu un ochi pe oglinda retrovizoare la nebunii ce vin din spate cu flashuri si viteza mare.

#21
wiseguy76

wiseguy76

    just don't

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,209
  • Înscris: 24.05.2006

View Postareal51, on 26th July 2009, 20:35, said:

Oricum prefer un Iasi-Tișița prin Vaslui decat prin Bacau cand trebuie sa stai tot timpul cu un ochi pe oglinda retrovizoare la nebunii ce vin din spate cu flashuri si viteza mare.


Ma enerveaza aia cu carutele lor, mai ales daca e zi de targ- miercuri sau duminica, ai pus-o. Plus ca e drumul mai prost, si baga si radare. Nu stii, s-a dat drumul de la Viziru la Gura Ialomitei?

#22
silviu_n

silviu_n

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,459
  • Înscris: 11.12.2008
Nu cred că l-au terminat așa repede, acum 3 săptămâni era închis.
Folosește Viziru-Însurăței-Bărăganu-Tăndărei. La intrere în Bărăganu faci stânga, primii 4-5 km de la Bărăganu sunt mai stricați dar restul de vreo 20 sunt ok.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate