Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Boxa membrana tweeter infundata

ajutor

Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay
 Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...
 De ce sunt oamenii nostalgici

Cum vand casa fara factura Hidroe...

Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?
 polita RCA ONLINE

Termostat frigider - verificare

Mai au PC-urile vreun viitor?

Centrala termica immergas
 

oferta pret

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
No replies to this topic

#1
gigel_lungu

gigel_lungu

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 21
  • Înscris: 17.04.2009
Buna ziua,
   Multumesc celor care mi-au trimis oferte,i-mi cer scuze pentru tacerea mea din ultimele zile dar am avut motive  intemeiate.
   Recitind postul meu i-mi dau seama ca suna destul de alambicat asa ca revin cu precizari. Locatia Bucuresti,etaj 3din 4.Pozitia este catre soare si de aceea doresc si protectie solara pentru balcoane si pentru geamul de bucatarie.M-a tenteaza mai mult geam dual protect decat reflexiv.(sa deformeze culorile mai putin).Deoarece,un balcon va face corp comun cu sufrageria optez pentru tripan low e-float-dual protect.Inaltimea de 1650 vrem sa fie dintr-o bucata,deschiderile oscilobatante ,iar fixarea sa se faca in cel putin 5 puncte ,si sa fie pe toate laturile.Toate deschiderile oscilobatante cu plasa de tantari pe balamale,mai putin usa balcon si geam baie.
    Pentru a fi mai usor de urmarit pun din nou dimensiunile:

BALCON -2 bucati-pvc alb 5 camere,geam tripan cu dual protect,profil de compensare in partea de sus pentu a permite izolarea tavanului
    Panou frontal :3400x1650 Impartit in 4 foi 900fix-1600(800oscilo-800oscilobatant)-900fix-1 bucata/balcon
    Panou lateral :1200x1650                  2 foi575fix-675 oscilobatant                                  2bucati/balcon  

GEAM DORMITOR SI USA BALCON ALATURATE 1buc,pvc alb 5 camere sticla tripan lowe-low e-float
     Geam:910x1200 fix
     Usa:  910x2040 oscilobatanta si traversa la nivelul geamului

GEAM BUCATARIE -1 buc pvc alb ,5 camere,geam tripan  ,low e-float-dual protect
     1200x1200 -2foi 600oscilobatant ,600oscilo

GEAM BAIE  -1 buc,pvc alb cu profilul cat mai mic si sticla low e-float
     600X600 OSCILOBATANT
Sper  ca am fost mai explicit acum si astept ofertele voastre.Accept si recomandari si sugestii privind configuratia .Saptamana viitoare vreau sa iau decizia.Deasemenea as vrea sa stiu daca demolarea balcoanelor actualmente inchise cu cornier si sticla intra in pret sau un tarif separat pentru aceasta.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate