Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...
 teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN
 Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.
 Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android

Recomandare bicicleta e-bike 20&#...
 

Discutii despre aceasta arie.

- - - - -
  • Please log in to reply
12 replies to this topic

#1
Ravy

Ravy

    Don't be sad, get MAD!

  • Grup: Moderators
  • Posts: 16,168
  • Înscris: 05.01.2006
Deschid acest topic pentru a discuta despre:
-Cererile voastre despre clipuri care v-ar placea sa fie pe aceasta arie si nu le gasiti.
-Sugestii despre cele mai "hot" topicuri care vor fi puse sticky (maxim doua-trei). Vom incerca sa schimbam periodic topicurile puse sus pentru a multumi pe toata lumea :)
-Alte propuneri, sugestii, intrebari referitoare la aceasta arie.

Edited by Ravy, 30 March 2009 - 10:18.


#2
SINEKT

SINEKT

    Cyber-omul

  • Grup: Banned
  • Posts: 4,047
  • Înscris: 23.02.2007
Intrucat am cautat un loc unde sa-mi pun fulgerele si n-am gasit, propun infiintarea unei noi arii, si anume "Natura". Eu cred ca este o categorie destul de consistenta, in care intra multe.

#3
Ravy

Ravy

    Don't be sad, get MAD!

  • Grup: Moderators
  • Posts: 16,168
  • Înscris: 05.01.2006
Poate ar merge marita aria "Animale" cu acest domeniu... Pun o intrebare, dar pana atunci e ok sa postati in aceasta arie.

Bafta!

#4
SINEKT

SINEKT

    Cyber-omul

  • Grup: Banned
  • Posts: 4,047
  • Înscris: 23.02.2007
Video pe net, Nu mai stiu unde sa il gasesc
Salutare,

Vazusem pe aici pe cineva care a postat mai demult un filmulet de pe un site, ceva in genul "anti cocalari, anti pitipoance" :lol:, si imi placea in special muzica din el, un fel de chillout pe pian. Actiunea se petrecea intr-o piata dintr-un oras de la noi, era unu cu una, se tineau de mana, se ridicau de pe o banca, dupa aia se plimbau si la un moment dat treceau pe langa un Audi, si il intreaba tipu pe fata : "iti place masina asta?". la care ea raspunde "Da", si el zice "Atunci du-te la altul !".

Daca poate cineva sa imi spuna unde il gasesc as fi recunoscator, parca imi sta pe creieri filmuletul respectiv :D

Edited by Ravy, 09 September 2009 - 01:12.


#5
mylea

mylea

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 22
  • Înscris: 10.12.2009
am cont pe youtube dar nu pot lasa un comment...scriu textul si dau ''post comment'' dar nu apare nimic. stie cineva ce ar putea fi?

Edited by mylea, 23 December 2009 - 01:30.


#6
Ravy

Ravy

    Don't be sad, get MAD!

  • Grup: Moderators
  • Posts: 16,168
  • Înscris: 05.01.2006
Este posibil ca acele commenturi sa apara doar dupa ce sunt aprobate.

Bafta!

#7
BET360

BET360

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 77
  • Înscris: 04.01.2014
O arie pentru diverse !

Unde as putea incadra acest video ?

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/DDlyakeyAe4?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#8
mireazma

mireazma

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 567
  • Înscris: 01.04.2007
Va salut.
Am vazut intr-o dimineata la neatza cu Razvan si Dani un video pe care l-am cautat un sfert de ora pe YouTube dar nu-l gasesc. Descrierea e in titlul topicului.
Stie cineva unde pot sa-l revad?

Edited by mircea21, 22 June 2014 - 22:35.
unire subiecte


#9
mireazma

mireazma

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 567
  • Înscris: 01.04.2007
Nu mai demult de 3 zile am vazut o stire la TV cu o simulare in care Politia Romana extragea un personaj; la sfarsit americanii au testat pistolul Carpati si au spus ca vor adopta din tacticile romanilor, cand vor ajunge la ei acasa.
Unde gasesc si eu videoul ca l-am cautat peste tot si mi se pare ciudat ca nu e de gasit. Stire cu destula greutate, adica, nu e vb. de vreun viol in familie din Scularenii de Jos; si totusi, are 3 zile.

Edited by mircea21, 22 June 2014 - 22:37.
unire subiecte


#10
mircea21

mircea21

    Rătăcit între viitor și trecut

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,704
  • Înscris: 19.12.2007
Salut,
Referitor la clipul cu flotările - nu știu dacă este pe Youtube, dar îl găsești pe site: http://neatza.a1.ro/...-din_13107.html.

#11
mireazma

mireazma

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 567
  • Înscris: 01.04.2007
Multumesc, Mircea insa nu e asta. Pe asta l-am gasit si eu insa e vb despre un clip cu un tip trecut bine de floarea varstei, militar care castiga un concurs public de flotari, in fata unora mai tineri. Videoul era difuzat la Neatza cu Razvan si Dani, de Catalin Oprisan (probabil de pe YouTube).

#12
Puferiu

Puferiu

    Fun du Gaulle

  • Grup: Banned
  • Posts: 8,624
  • Înscris: 06.07.2011
Detaliile din ambele mesaje sunt din acelasi clip? Ca sunt total diferite. Mai da alte detalii, daca iti amintesti.

In primul mesaj despre ce e vorba? N-am inteles nimic...

Edited by Puferiu, 29 June 2014 - 07:28.


#13
mireazma

mireazma

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 567
  • Înscris: 01.04.2007
:) Este vb despre 2 filmulete fara legatura intre ele:
1. Un militar cam batranel face umar la umar flotari cu alti barbati mai tineri, intr-un concurs public (cred ca improvizat, nu organizat oficial) si renunta unul cate unul, militarul ramanand ultimul. Asta teoretic trebuie sa fie pe YouTube dar am cautat un sfert de ora si nu am gasit. IMHO asta ar trebui sa fie viral.
2. Un exercitiu facut de Politia Romana in colaborare cu nu stiu ce institutie americana omoloaga, in care o parte proteja un ostatic/VIP si il salva (extragea) iar celalata incerca sa-i impiedice pe primii. Asta e stire si ma gandeam ca trebuie sa existe un film intreg al exercitiului, macar reportajul.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate