Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum ajunge remorca de tir inapoi ...

Alt "Utilizator nou" pe T...

ULBS INFORMATICA

Index preturi
 Boxa membrana tweeter infundata

Am nevoie de poze cu un curcubeu

Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay
 Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...
 De ce sunt oamenii nostalgici

Cum vand casa fara factura Hidroe...

Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?
 

Am nevoie de o reteta

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
4 replies to this topic

#1
blasterx18

blasterx18

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 61
  • Înscris: 04.08.2006
Salut am nevoie de o reteta verde ptr niste pastile de slabit ....  ce as putea face ?

#2
SPF

SPF

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,746
  • Înscris: 21.12.2008
Niste flotari, abdomene, bicicleta...

#3
adadoi

adadoi

    scorpie bătrână

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,603
  • Înscris: 25.10.2006

 blasterx18, on Mar 16 2009, 07:26, said:

Salut am nevoie de o reteta verde ptr niste pastile de slabit ....  ce as putea face ?
In Romania medicii stiu sa scrie. Unii dintre ei au acele formulare verzi, de exemplu medicii de familie le au sigur pe undeva prin cabinet.
Te duci la un medic, ii spui care-i problema, si el o sa ia un pix si un formular de reteta si o sa-ti scrie, daca ai nevoie. Daca n-ai nevoie de pastilele alea de slabit, poti incerca oricand sa cumperi niste hartii verzi si sa te duci la vreun vecin care scrie mai urat sa-l rogi pe el. Ultima varianta s-ar putea sa-ti aduca politia pe cap daca incerci sa si iei de la farmacie pastilelel alea, dar sa nu intram in amanunte.

#4
blasterx18

blasterx18

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 61
  • Înscris: 04.08.2006

 adadoi, on Mar 16 2009, 08:32, said:

In Romania medicii stiu sa scrie. Unii dintre ei au acele formulare verzi, de exemplu medicii de familie le au sigur pe undeva prin cabinet.
Te duci la un medic, ii spui care-i problema, si el o sa ia un pix si un formular de reteta si o sa-ti scrie, daca ai nevoie. Daca n-ai nevoie de pastilele alea de slabit, poti incerca oricand sa cumperi niste hartii verzi si sa te duci la vreun vecin care scrie mai urat sa-l rogi pe el. Ultima varianta s-ar putea sa-ti aduca politia pe cap daca incerci sa si iei de la farmacie pastilelel alea, dar sa nu intram in amanunte.
imi poti da mai multe etalii despre aceste retete verzi .. orice doctor poate face  o reteta verde sau numai unul nu tritionist ... ah ptr destepetu de mai inainte nu vreau pastilele ca sa slabesc deci plmbate tu cu bicicleta .... Multumesc

Edited by adadoi, 16 March 2009 - 15:58.


#5
adadoi

adadoi

    scorpie bătrână

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,603
  • Înscris: 25.10.2006

 blasterx18, on Mar 16 2009, 15:38, said:

imi poti da mai multe etalii despre aceste retete verzi .. orice doctor poate face  o reteta verde sau numai unul nu tritionist ... ah ptr destepetu de mai inainte nu vreau pastilele ca sa slabesc deci plmbate tu cu bicicleta .... Multumesc
in cazul asta renunta. desteptu' are dreptate si tu ai 10% warn.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate