Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii
 Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...
 Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor
 Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android
 

puterea steroizilor de a distruge corpul uman

- - - - -
  • Please log in to reply
32 replies to this topic

#19
Valy1

Valy1

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,206
  • Înscris: 06.01.2007
multumesc . Daca ma apuc vreodata de culturism o sa tin cont.

#20
mepaul

mepaul

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 42
  • Înscris: 17.02.2009

View PostValy1, on Mar 9 2009, 21:15, said:

multumesc . Daca ma apuc vreodata de culturism o sa tin cont.


Daca ai nevoie de niste sfaturi ,informatii ,antrenament , ce sa mananci,cat de des sa mananci , ce exercitii sa faci ,cum sa le faci,cate repetari , durata unui antrenament , exercitii recomandate pentru o anumita varsta ,efectele steroizilor, ce suplimente sunt benefice si multe altele cunosc o persoana care te poate ajuta sa te lamuresti .

#21
manchimen

manchimen

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 755
  • Înscris: 26.05.2003
Ma eu nu pot sa vad filmul. Imi da eroare 404, pagina inexistenta. La fel si cu celalalt filmulet care l-ai pus in alt topic. De ce ?

#22
mepaul

mepaul

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 42
  • Înscris: 17.02.2009

View Postmanchimen, on Mar 10 2009, 10:25, said:

Ma eu nu pot sa vad filmul. Imi da eroare 404, pagina inexistenta. La fel si cu celalalt filmulet care l-ai pus in alt topic. De ce ?


Nu e ede la site ,e de la pc-ul tau incearca sa folosesti chrome :  http://www.google.co...p;utm_medium=ha ,esti singurul care-mi spune asa ceva ;sper sa se rezolve si te astept pe forum.

Numai bine!

#23
fussyd3vil

fussyd3vil

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 949
  • Înscris: 21.10.2008
Ciudat, am vazut bigger, faster, stronger si baietii aia ziceau ca inafara de efectele reversibile(ce tin de penis si par :D ) steroizii nu au efecte grave.Bine, unii erau cumva dependeti de astea.

#24
adi185

adi185

    Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 795
  • Înscris: 26.10.2003

View Postmepaul, on Mar 9 2009, 17:11, said:

Ai fi tentat sa folosesti steroizii ? steroizii au efecte secundare chiar si pentru cei ce nu abuzeaza ,poate nu par ele imediat dar in timp se va cunoaste,si in plus o data ce ai luat steroizi crezi ca mai poti inceta sa mai iei steroizi prea usor ?
steroid anabolizant=medicament ce AJUTA corpul uman pentru a se reface mai repede, dupa operatii, arsuri etc.

in doze terapeutice nu au efecte secundare!


pe greg valentino prostia l-a distrus nu steroizii... bratele alea nu-s de la steroizi !!! is de la altceva

#25
geopsi

geopsi

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,368
  • Înscris: 08.09.2006
pai a si zis omul a problema a fost o infectia care a aparut idn cauza ca nu schimba mereu seringile. oricum nu steroizii au facut mainile alea ca si daca bagi steroizi da nu mananci si nu bagi proteine tot nimic nu faci...
filmuletele sunt si pe youtube le stiu de mult de tot.... tot asa de bine daca cauti sunt foarte multi care au luat zici de ani si nu au avut nici cea mai mica problema.... unii poate au probleme altii nu, depinde si de dozaj si de altele. de exemplu cainele meu a primit niste injectii cu steoizi din cauza unei sinuzte care nu ii trece. nu a avut nici o problema si chiar timp de 24 de h de la injectie se simtea muult mai bine!

#26
RIpper0

RIpper0

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 24.03.2009
Astea sunt cazuri izolate...iar efectele  secundare apar doar atunci cand abuzezi de steroizi. Voi tratati sterozii ca pe Anticrist, dar defapt vorbeste prostia din voi...Mai bine documentati-va si apoi postati nemultumirile.

#27
adi185

adi185

    Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 795
  • Înscris: 26.10.2003

View PostRIpper0, on Mar 26 2009, 09:06, said:

Astea sunt cazuri izolate...iar efectele  secundare apar doar atunci cand abuzezi de steroizi. Voi tratati sterozii ca pe Anticrist, dar defapt vorbeste prostia din voi...Mai bine documentati-va si apoi postati nemultumirile.
:thumbup:


stallone de ce arata asa de bine la 64 ani si e sanatos...
ca e deschis la minte!!

#28
monokeros

monokeros

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,074
  • Înscris: 11.11.2003
Idiotu e probabil ca si-a bagat Synthol sub piele ceea ce n-are legatura cu stero, e un ulei inert care mimeaza musculatura. Daca steroizii n-ar avea si ceva-ceva bun, nu i-ar folosi atata lume. Exista ca peste tot idioti care abuzeaza. E ca orice abuz, poate face rau, mai rau, foarte rau. That's all :)

#29
Lipsum

Lipsum

    Moderator extrem de rău

  • Grup: Moderators
  • Posts: 4,722
  • Înscris: 29.01.2008
Synthol si-a bagat, ai dreptate.

#30
hard2knocklife

hard2knocklife

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 25.07.2010
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/yVUoxIBOYzA?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#31
watami

watami

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 826
  • Înscris: 24.01.2010
Daca tot l-ai dezgropat cred ca ai vazut ca syntholul nu e steroid.

Edited by watami, 10 August 2011 - 05:03.


#32
atc

atc

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 343
  • Înscris: 26.02.2009

View PostJudith, on 9th March 2009, 18:22, said:

In care parte ii explodeaza mana :D?

Antebratul, de la exces de laba la dusuri !  :naughty:

Edited by atc, 24 August 2011 - 11:56.


#33
cristutzu

cristutzu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 800
  • Înscris: 18.07.2007
Ati vazut ce are gore de la cluj pe el?

Edited by cristutzu, 24 August 2011 - 12:43.


Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate