Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Google Sheet - Referire la textul...

De ce vor atația politicieni...

ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?
 Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...

Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...
 Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...

joc idem Half Life gratis

PC game stream catre Nvidia Shiel...
 Pompa de apa HEPU ?!

Vreau o masina electrica de tocat...

Cum ajunge remorca de tir inapoi ...

Alt "Utilizator nou" pe T...
 

flash effects

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
adriana_z

adriana_z

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 72
  • Înscris: 14.06.2008
buna,as dori sa va intreb si eu daca stiti cum se realizeaza cateva efecte pe care le-am vizionat:

1. se trece de la o poza la alta ca si cum ai intoarce o foaie
  eu am incercat intai sa fac astfel:am dat break apart si apoi distort-envelope si am tras de coltul din dreapta jos...nu mi-a iesit prea frumos de asta va intreb poate stiti alta metoda

2. o poza explodeaza dar nu cu efectul predefinit explode din flash ...explodeaza in mult mai multe cubulete care se indreapta spre noi cu viteza(ca un zoom) asa random,ca un efect 3D....eu m-am gandit ca s-ar putea face intai in Photoshop impartirea in multe bucatele si fiecarei bucati sa i se faca bevel sa-i dea un efect 3D si fiecare bucatica sa aiba stratul ei in flash...pare asa complicat...stiti vreo alta metoda?

mersi

#2
silverdrop

silverdrop

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 74
  • Înscris: 08.02.2009
Incearca pe Ultrashock sau Pixel2Life
De exemplu, cei de la Ultrashock au ceva pentru turn page

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate