Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...

Mezina familiei, Merida BigNine

The Tattooist of Auschwitz (2024)

Se poate recupera numar de telefo...
 Upgrade de la MacBook Pro M1 cu 8...

Ce tip de monitor am nevoie pt of...

Resoftare camera supraveghere

Laptop Gaming
 Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...

Exista vreun plan de terorizare p...

Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...
 Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric

CIV auto import
 

Terminator Salvation (2009)

- - - - -
  • Please log in to reply
41 replies to this topic

#19
Ann0nim

Ann0nim

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,082
  • Înscris: 07.04.2008
a aparut si filmul (CAM).poate cineva sa ne spuna cum e?dar fara spoilere,doar daca e mai bun decat celelalte 3 sau e o dezamagire totala cum au fost si alte continuari(Transporter,Crank,Fast&Furious,etc).

#20
klaudyu44

klaudyu44

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 265
  • Înscris: 03.10.2008
are cineva un trainer pt jocul terminator salvation?

#21
iMetal

iMetal

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 56
  • Înscris: 13.07.2008
E cam balarie, se indreapta catre publicul brainless care vrea explozii multe. Povestea s-a degradat rau dar e un film de vazut anyhow. E mai prost ca al 3-lea.

#22
Ann0nim

Ann0nim

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,082
  • Înscris: 07.04.2008

 iMetal, on 7th June 2009, 10:29, said:

E cam balarie, se indreapta catre publicul brainless care vrea explozii multe. Povestea s-a degradat rau dar e un film de vazut anyhow. E mai prost ca al 3-lea.
al treilea mi s-a parut cel mai bun :thumbup: .

#23
Katta92

Katta92

    Sibiu

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,771
  • Înscris: 08.09.2008
mie cel mai mai mult mi-a placut primul si al doilea,al 3-lea bun si el dar nu se compara cu primele,iar Salvation inca nu l-am vazut :)

#24
moki

moki

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,232
  • Înscris: 15.01.2007
Si pentru mine al 2-lea ramane de referinta.
Salvation mi se pare un film de actiune foarte ok.Are tot ce ii trebuie pentru un film bun.

#25
choppermaster

choppermaster

    The Mechanic

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,498
  • Înscris: 08.07.2008
am gasit versiunea buna. e super filmul.. chiar merita

Edited by KoShiMin, 11 June 2009 - 18:27.
fara referiri la surse de warez


#26
bubu30

bubu30

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,396
  • Înscris: 04.11.2008
Am fost si eu ieri sa il vad, nu ma asteptam la prea multe, stiind ca nici 3 nu a fost extraordinar, asa ca asta trebuia sa fie si mai putin extraordinar :), asa a si fost. Cel mai tare a fost momentul in care a aparut terminator arnold, insa nu asta a fost lucrul care mi s-a parut extraordinar ci faptul ca la aparitia lui, jumatate din sala a inceput sa aplaude  :lol:

oricum, merita vazut pentru efecte. Dar terminator 2 este inegalabil.

#27
cuculea

cuculea

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,200
  • Înscris: 08.12.2006

 bubu30, on 11th June 2009, 17:49, said:

Cel mai tare a fost momentul in care a aparut terminator arnold, insa nu asta a fost lucrul care mi s-a parut extraordinar ci faptul ca la aparitia lui, jumatate din sala a inceput sa aplaude  :lol:
Foarte tare faza....... :lol: :coolspeak: :coolspeak: :coolspeak:    

L-am vazut si eu, mi s-a parut mai prost decat partea a 3-a, deci, dupa parerea mea, e mult prea prost pentru un film de anul 2009, si povestea, si realizaera.

Pacat ca este continuarea partii a 2-a care chiar este un film de referinta, si mizeria asta de partea a 4-a se numeste tot TERMINATOR.....

#28
aWp_viTal

aWp_viTal

    Romania's Special Operations Forces

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,526
  • Înscris: 06.10.2007
Deja se stinge subiectul , Terminator !  ;) Primele 2 au fost fenomenale la vremea aia ... acum , neah .

#29
ice1702

ice1702

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 22
  • Înscris: 20.06.2009
Fara Arnold nu este nici un Terminator. :gunsmilie:

#30
Ann0nim

Ann0nim

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,082
  • Înscris: 07.04.2008

 ice1702, on 25th June 2009, 22:03, said:

Fara Arnold nu este nici un Terminator. :gunsmilie:
eu ii dau nota 7/10,cu indulgenta dar nu din cauza ca a lipsit Arnold din el,ci din cauza ca filmul l-a avut ca actor principal pe Marcus,nu pe John si nu a fost deloc interesant.Chiar ma asteptam la ceva mai bun dar am ramas profund dezamagit.I-am dat 7/10 din respect pt celelalte 3 filme dinaintea lui :rolleyes:

#31
searcher-star

searcher-star

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 22,274
  • Înscris: 07.01.2009
Eu zic asa:
partea 1 - 10; idee originala, Arnold perfect in rol, etc.
partea 2 - 10+; trucaje extra, Arnold inca in forma etc.
partea 3 - 9; nu inteleg ce nu v-a placut la partea 3. Bine, Arnold e cam in varsta, dar l-au machiat bine. Si n-a fost mai spectaculos robotul decat cel din partea 2, e drept, dar a fost mai sexos... iar efectele au fost tot tari
partea noua - eu o impart in 2: de la inceput pana ajung la orasul robotilor - 8. Iar de acolo la final - 4. Deci totalul ar fi cam 7, cu indulgenta.
Oricum ramane o serie ok, dar sa speram ca daca mai toarna altele, le fac mai bine decat 4...

#32
Ann0nim

Ann0nim

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,082
  • Înscris: 07.04.2008

 searcher-star, on 30th June 2009, 17:10, said:

Eu zic asa:
partea 1 - 10; idee originala, Arnold perfect in rol, etc.
partea 2 - 10+; trucaje extra, Arnold inca in forma etc.
partea 3 - 9; nu inteleg ce nu v-a placut la partea 3. Bine, Arnold e cam in varsta, dar l-au machiat bine. Si n-a fost mai spectaculos robotul decat cel din partea 2, e drept, dar a fost mai sexos... iar efectele au fost tot tari
partea noua - eu o impart in 2: de la inceput pana ajung la orasul robotilor - 8. Iar de acolo la final - 4. Deci totalul ar fi cam 7, cu indulgenta.
Oricum ramane o serie ok, dar sa speram ca daca mai toarna altele, le fac mai bine decat 4...
v-a aparea si T5 in 2011,cautati pe imdb si o sa vedeti.sper sa nu fie la fel ca asta.eu ma asteptam sa arate cum se lupta oamenii cu terminatorii,efecte speciale mai bune etc,dar filmul asta imi aduce un pic aminte de Mad Max,asta in scenele cu Marcus si Kyle Reese cand il cauta pe John Connor.
Mi-a venit o idee...de ce nu folosesc un EMP ca sa distruga Skynet???adica au avioane,submarine si nu pot sa faca cateva bombe electromagnetice pe care sa le declanseze peste tot in lume??nu pare asa real,chiar a fost o dezamagire totala filmul asta.cred ca Crank 2,Fast and Furious 4 si Transporter 3 au fost mai bune decat T4.
Acum m-am razgandit,ii dau 6/10

#33
gingishanibal

gingishanibal

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 16.07.2009
Si eu tot cam l-am vazut dar versiunea pe care am vazut-o e destul de buna (stg) ...

#34
Sim_One

Sim_One

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 20
  • Înscris: 04.09.2007
Cred ca e cel mai prost film ce mi-a fost dat sa-l vad vreodata ...ahmm..mai era unul cu Jeniifer Lopez dar ala l-am vazut acu vreo 10 ani...

#35
Katta92

Katta92

    Sibiu

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,771
  • Înscris: 08.09.2008
Terminator 2 ramane regele seriei ;) .Mi-a placut 4,dar se putea MULT mai bine,avand in vedere ca 2-ul e din anii '90 si asta din 2009 ;)

#36
Scrappy_Coco

Scrappy_Coco

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 879
  • Înscris: 11.08.2008
Si eu ma asteptam la mai mult de la T4.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate