Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
PC game stream catre Nvidia Shiel...

Pompa de apa HEPU ?!

Vreau o masina electrica de tocat...

Cum ajunge remorca de tir inapoi ...
 Alt "Utilizator nou" pe T...

ULBS INFORMATICA

Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata
 Am nevoie de poze cu un curcubeu

Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura
 Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...

De ce sunt oamenii nostalgici
 

PwPanel

- - - - -
  • Please log in to reply
No replies to this topic

#1
PwPanel

PwPanel

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 11.02.2009
Buna ziua! Ma numesc Vlad Adrian si in clipa de fata am o mica afacere, o firma de Web Development. Alaturi de echipa mea lucram de mai bine de 5 luni de zile la un panou de control pentru gazduire pe linux, un proiect care a captat interesul multor oameni care sunt dornici sa vada rezultatul final. Am incercat sa ne bazam pe securitate in primul rand, astfel am creeat un antivirus incorporat cu ajutorul catorva firme de renume din acest domeniu. Cuprinde cam toate facilitatile care le aplica atat faimosul Cpanel dar si alte panouri de control astfel creand un panou complet.
Am ajuns aproape de finalizare insa fondurile noastre s-au cam dus. De aceea apelam la fonduri alternative (sponsorizari) Daca este cineva interesat sa participe la acest proiect, ne poate contacta insa avem nevoie de aproximativ 2000 de euro pentru finalizarea acestuia si pentru lansarea pe piata. Va multumim!

Am furnizat mai jos 2 poze care sa va faca o idee despre ce intentionam si o parte din  facilitatile care le cuprinde:
[ http://gtxtel.ro/11.JPG - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
[ http://gtxtel.ro/12.JPG - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate