Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
casa verde 2024

Intrerupator cu N - doza doar cu ...

Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata
 Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...
 teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN
 Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.
 

Accesorii de baie

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
ovisod

ovisod

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 128
  • Înscris: 28.11.2002
Aveti idee unde as putea gasi accesorii de baie de buna calitate - cromate si cu sticla (gen http://www.reece.com...&area=0&site=S) la preturi bune?
Am gasit la Delta accesorii Kludi care aratau bine, insa preturile intreceau cu mult orice inchipuire (de ex. o amarata de perie de WC costa peste 4 000 000 le!!!i).
Am mai gasit si la Secpral Pro accesoriile Sonia (http://www.secpralpr...2.php?subcat=63) care au preturi bune, insa nu prea mi-a placut cum am fost tratat la telefon. In plus se misca foarte greu si nu sunt foarte amabili - cel putin cei de la punctul de lucru din Bucuresti.

Edited by ovisod, 03 March 2005 - 19:39.


#2
Kidu

Kidu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,092
  • Înscris: 19.10.2003
www.sanotechnik.ro, au un showroom pe centura langa podu otopeni.

in general au accesorile lor, fabricate in austria, dar importa si grohe, si alte marci bune.

Later edit: vad ca nu le merge site ul...

SANOTECHNIK (Austria)
Reprezentat de SANOTECHNIK COM RUMAENIEN SRL

SANOTECHNIK RUMANIEN S.R.L. SOS.ODAII, NR.117-123, SECT.1 BUCURESTI ROMANIA
TEL. 2317605-09 FAX 2317605-09 Email [email protected]

Dul Irsa se numeste Directorul, este un tip de treaba...nu prea are el timp...

Aveam niste pliante si cataloage ...dar nu mai stiu unde sunt . Da mi un PM cu un numar de tel sau contact si poate te pot ajuta.. :(

Edited by Kidu, 04 March 2005 - 20:29.


#3
Cristush

Cristush

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 212
  • Înscris: 16.09.2002
pentru ca nu am gasit prin alta parte si ca tot veni vorba, aveti idee careva de vreo solutie pentru reconditionat cada emailata alba? vreun email, vopsea ceva de calitate ....
Multumesc, scuze daca e cam offtpic ...

#4
ovisod

ovisod

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 128
  • Înscris: 28.11.2002
Mersi pentru informatie Kidu. Cei de la Secpral m-au contactat intre timp.

Pentru Cristush, referitor la cada emailata, mie mi s-a spus ca o vopsea cat de buna ar fi ea, nu tine mai mult de 2-3 ani, deci emailatul e o solutie temporara.

Edited by ovisod, 07 March 2005 - 07:57.


#5
Kidu

Kidu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,092
  • Înscris: 19.10.2003
apropo de emailat: acum vreo 6 ani, am luat un anunt la ziar si am chemat un nene sa mi reemaileze o cada... arata impecabil si azi... iar pretul nu a fost mare...

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate