Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
ULBS INFORMATICA

Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata

Am nevoie de poze cu un curcubeu
 Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3
 Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...

De ce sunt oamenii nostalgici

Cum vand casa fara factura Hidroe...
 Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?

polita RCA ONLINE

Termostat frigider - verificare
 

apucati-va de sport ca asa ajungeti

- - - - -
  • Please log in to reply
16 replies to this topic

#1
Aladin66

Aladin66

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,542
  • Înscris: 06.10.2008
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/bcUudYbisLg?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ] spuneti NU mancarii proaste :D

#2
klaw_godly

klaw_godly

    Preafericitul

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,659
  • Înscris: 10.06.2008
ma omule, nu-i de ras. Fata aia chiar are o problema de sanatate(banuiesc). Si acum hai sa fim seriosi, cati nu fac sport si ajung asa? Sfatul tau este bineinteles unul bun, sa faci sport dar sportul il faci din placere, nu ca ti frica sa nu ajungi ca aia. :lol:

#3
Aladin66

Aladin66

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,542
  • Înscris: 06.10.2008

View Postklaw_godly, on Jan 31 2009, 09:12, said:

ma omule, nu-i de ras. Fata aia chiar are o problema de sanatate(banuiesc). Si acum hai sa fim seriosi, cati nu fac sport si ajung asa? Sfatul tau este bineinteles unul bun, sa faci sport dar sportul il faci din placere, nu ca ti frica sa nu ajungi ca aia. :lol:
am zis eu ca e de ras? dar manaca tu mult si bine cartofi prajiti, pizza si popcorn si sa vedem unde ajungi :P

Edited by Aladin66, 01 February 2009 - 16:16.


#4
d4nc34l1f3

d4nc34l1f3

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 609
  • Înscris: 21.04.2007
Si asta e ce a ajuns acum: [ https://www.youtube-nocookie.com/embed/71fOJvqdaRY?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/71fOJvqdaRY?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Edited by d4nc34l1f3, 14 February 2009 - 16:12.


#5
thunder_ovidiu

thunder_ovidiu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 305
  • Înscris: 25.01.2007
asta cu sportul ai spus-o bine, am doar 24 ani si fac o  munca sedendara. Acum cateva zile a trebuit sa fug "pe bune" 0.5 km si cand am ajuns la destinatie am crezut ca lesin --> conditie fizica = 0. Consider ca nu sunt gras la 70 kile dar cine stie cat voi avea in viitor daca nu bag ceva sport. V-am lasat ma duc sa bag ceva flotari :)

#6
TupaC

TupaC

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,220
  • Înscris: 05.02.2006
Sala multa si documentati-va bine in legatura cu executia, pentru ca unele exercitii va pot face mai mult rau decat bine, daca nu sunt executate corect.

#7
adi185

adi185

    Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 795
  • Înscris: 26.10.2003
femeia aia nu are o vina prea mare. ca sa ajungi asa trebuie sa ai probleme cu tiroida, ceea ce acea femeie sigur are. e imposibil sa ajungi asa daca nu ai problema medicala!

#8
TupaC

TupaC

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,220
  • Înscris: 05.02.2006
Fii sigur ca nu are probleme doar cu tiroida.

#9
chesterb

chesterb

    Șefu' la bani

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,184
  • Înscris: 23.11.2007

View Postadi185, on Mar 8 2009, 12:57, said:

femeia aia nu are o vina prea mare. ca sa ajungi asa trebuie sa ai probleme cu tiroida, ceea ce acea femeie sigur are. e imposibil sa ajungi asa daca nu ai problema medicala!
Femeie? -_-
Are doar 8 ani. Asculta cu atentie materialul.

#10
Aladin66

Aladin66

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,542
  • Înscris: 06.10.2008

View Postd4nc34l1f3, on Feb 14 2009, 15:09, said:

Si asta e ce a ajuns acum: [ https://www.youtube-nocookie.com/embed/71fOJvqdaRY?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/71fOJvqdaRY?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
asta da schimbare  :)

#11
Owidiu

Owidiu

    ***

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,360
  • Înscris: 11.08.2008

View Postklaw_godly, on 31st January 2009, 11:12, said:

ma omule, nu-i de ras. Fata aia chiar are o problema de sanatate(banuiesc). Si acum hai sa fim seriosi, cati nu fac sport si ajung asa? Sfatul tau este bineinteles unul bun, sa faci sport dar sportul il faci din placere, nu ca ti frica sa nu ajungi ca aia. :lol:
Razi de prostia unora.

View PostTupaC, on 9th March 2009, 20:05, said:

Fii sigur ca nu are probleme doar cu tiroida.
Sau poate fi dependenta de mancare.

#12
choppermaster

choppermaster

    The Mechanic

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,498
  • Înscris: 08.07.2008

View PostAladin66, on 30th January 2009, 22:56, said:

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/bcUudYbisLg?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ] spuneti NU mancarii proaste :D
Ms prietene... tocmai mancam :lol:

Da oricum nu pot sa inteleg cum sa ajungi in halu ala? ce parinti are fata aia? sa zicem ca are o boala dar cum poti ignora asa ceva si sa nu acctionezi din timp ca parinte pt ati ajuta copilul...

Edited by Ravy, 02 June 2009 - 09:41.
limbaj


#13
TupaC

TupaC

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,220
  • Înscris: 05.02.2006

View Postchoppermaster, on 1st June 2009, 23:25, said:

Ms prietene... tocmai mancam :lol:

Da oricum nu pot sa inteleg cum sa ajungi in halu ala? ce parinti are fata aia? sa zicem ca are o boala dar cum poti ignora asa ceva si sa nu acctionezi din timp ca parinte pt ati ajuta copilul...

E mentaliatea aia proastă:

- vai,vai fetița ta, cegrăsuță e, ce bine arată

#14
aWp_viTal

aWp_viTal

    Romania's Special Operations Forces

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,526
  • Înscris: 06.10.2007
Cred ca mai depinde si de la organism la organism , eu manac mult nu prea fac sport si debea am putina burta , in schimb m-am facut mai solid ... pe cand mama manaca lemne ..  :lol: si tot pune. Poate mai tarziu si eu ... atunci promit ca o sa fac  :D

Edited by aWp_viTal, 17 June 2009 - 21:39.


#15
TupaC

TupaC

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,220
  • Înscris: 05.02.2006

View PostaWp_viTal, on 17th June 2009, 22:38, said:

Cred ca mai depinde si de la organism la organism , eu manac mult nu prea fac sport si debea am putina burta , in schimb m-am facut mai solid ... pe cand mama manaca lemne ..  :lol: si tot pune. Poate mai tarziu si eu ... atunci promit ca o sa fac  :D

Normal, acuma ești tânar ai un metabolism bun, ai multe avantaje față de mama ta.Însă, părerea mea este, să ai grijă de pe acuma, să nu te îndopi cu toate rahaturile, că ai să suferi mai mult, din burtică o să se facă, știi tu, butoi de ăla.

Edited by TupaC, 25 June 2009 - 08:21.


#16
934

934

    Rain Man.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,360
  • Înscris: 14.04.2007
Cum a reusit sa ajunga asa cum e acum? Nu am sonor la filmulet si nu mi-am dat seama.

#17
C.F.S.

C.F.S.

    Jos comunismul!

  • Grup: Banned
  • Posts: 7,214
  • Înscris: 04.10.2007
probleme de glanda, nu e de ras....

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate