Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11

securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...
 

distribuitor de calculatoare

- - - - -
  • Please log in to reply
No replies to this topic

#1
ingerpazit

ingerpazit

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 53
  • Înscris: 30.05.2008
Salutare,
cat de curand vreau sa mai deschid un magazin (cel actual este de haine) in acest magazin voi comercializa calculatoare si depanare calculatoare eventual si servicii online (web design) , vreau sa stiu la cei care au deja in acest domeniu ,doresc sa stiu daca merge afacerea "ca distibuitor de calculatoare"  spre exemplu cineva care vrea ca sa vanda prin ajutorul fimei mele si sa-mi dea comision , ma rog... sau e mai bine sa cumpar eu calculatoare si sa le vand decat sa caut distribuitori , mai exat ajutami-ma voi ca stiti mai bine cei care sunt deja distribuitori, vreau sa stiu daca gasesc distribuitori de calculatoare care ofera si comisionae bune ptr vanzarea calculatoarelor

merci.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate