Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Intrerupator cu N - doza doar cu ...

Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!
 Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda
 Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...
 Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata
 

tzepe pe yahoo

- - - - -
  • Please log in to reply
208 replies to this topic

#109
Netshadow

Netshadow

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 409
  • Înscris: 21.07.2004
Se pare ca voi avti abonament la chestiile astea  :D  Din fericire,primesc doar foarte rar imbecilitati  :coolspeak:  (si atunci cand primesc asa ceva,in 90% din cazuri expeditorul e o "ea")
Barem daca ar fi doar de alea amuzante,nu cred ca m-ar deranja prea mult chestia asta.Dar am si eu parte si de alea de rau si... :death:  :death:  :death:

Edited by Netshadow, 16 November 2005 - 00:36.


#110
Bogdan!

Bogdan!

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 718
  • Înscris: 28.06.2005
cea mai penibila, e cea cu  "daca esti impotriva mesajelor in lant, trimite ACEST mesaj mai departe, pentru a le arata idiotilor ca ne fac greata aceste mesaje" ceva de genu asta

:death:  :death:

scuze de repetitie :D e tarziu

scuze de repetitie :D e tarziu

#111
Kwarrasha

Kwarrasha

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 809
  • Înscris: 30.07.2005

 CGF, on Nov 15 2005, 19:33, said:

Lumea asta se duce de rapa. :death:

true ... dureros dar adevarat ... :death:

#112
florina

florina

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,958
  • Înscris: 10.05.2005
SINDICALISTII DIN INVATAMANT AU ANUNTAT AZI,IN CADRUL NEGOCIERILOR,CA NU AU AJUNS LA NICI O INTELEGERE IN PRIVINTA BUGETULUI ALOCAT INVATAMANTULUI!!!! ANUL SCOLAR 2005-2006 A FOST INGHETAT!!!!!!!! DA-L MAI DEPARTE important SURSA : PRO TV SI TVR 1 ... sper sa fie adevarat[asa am primit da mai departe sa afle toata lumea ]


uau, fac pe mine :death:

#113
CGF

CGF

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,308
  • Înscris: 07.07.2005

Quote

radu costing acest mesaj cu grija...care a fost trimis de presedintele Yahoo Jay Rusell...Aici este presedintele Jay Rusell,imi pare rau sa va anunt ca yahoo a ajuns la maximum de numar de persoane.daca vrei sa pastrezi contul tau gratis trimite mesajul acesta la toti din lista ta.in acest mod vom stii care sunt folosite si care nu pentru a le putea sterge.Trimite acest mesaj timp de 8 zile si contul tau va ramane gratis.Inca o data imi pare sincer rau ca trebuie sa fac aceasta.Te rog incepe sa trimiti.Cine nu trimite acest mesaj , contul lui va fi deletat.

Ce au de castigat cei care inventeaza mesajele astea idioate? Chiar nu au ce face?
Am auzit ca ar fi o superstitie cum ca daca te crede multa lume, o vei duce bine.  :death:

#114
Kwarrasha

Kwarrasha

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 809
  • Înscris: 30.07.2005

 CGF, on Nov 16 2005, 22:40, said:

Ce au de castigat cei care inventeaza mesajele astea idioate? Chiar nu au ce face?
Am auzit ca ar fi o superstitie cum ca daca te crede multa lume, o vei duce bine.  :death:

DA ?????

Pay de maine ma apuc si io de compus/trimis ... :D glumeam ... :D

#115
CGF

CGF

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,308
  • Înscris: 07.07.2005

 Kwarrasha, on Nov 17 2005, 11:26, said:

DA ?????

Pay de maine ma apuc si io de compus/trimis ... :D glumeam ... :D
Asa am auzit. Chiar daca este o superstitie legata de asta, tot nu conteaza, pentru ca superstiitile sunt idioate din "nastere". Iar daca nu este, cu atat mai putin.

Recent, am auzit ca Yahoo primeste 5 centi pentru fiecare mesaj trimis asa. :death: Nu prea as crede...

#116
Skelet

Skelet

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,376
  • Înscris: 30.11.2003
cateva mesaje minunate primite in ultima vreme pe YM..

Quote

sa nu accepti id_ul bib_alex1202....e un virus kare formateaza calcu.....fa o copie si trimite mai departe

fa o copie a ce? a virusului?  :death:

Quote

Trimite acest mesaj la toate persoanele din lista ta ca sa afli parerea lor despre tine: 1)esti frumos/a; 2)esti dragut/a; 3)imi placi; 4)ma fascinezi; 5)ma innebunesti; 6)te doresc; 7)esti sexy; 8)as vrea sa te sarut;9)as vrea sa facem sex si atat;10)...g.m...am fost obligata sa-l trimit..}{

cel ce a trimis nu era femeie desigur  :death:

Quote

Iubesti?Iisus pe cruce a murit pentru noi.Daca crezi in Dumnezeu vei trimite acest mesaj tuturor din lista ta ! Daca il stergi, vei avea inima rece..

daca il trimit voi avea inima fierbinte  :death:

Quote

Te iubesc!!!trimite acest mesaj tuturor din lista ta inclusiv si mie si vei avea 11 ani de noroc dak nu vei avea 18 ani de necazuri si ghinioane...Eu va trimit pt ca va iubesc..Pe mine cine ma iubeste???ashtpt

si eu te iubesc, prin urmare trimit mesajul de 10 ori la toata lumea ca sa am 110 ani de noroc.  :death:  

Quote

AsTaZi` Se Implinesc 5 ani De La DeCeSuL` Fotbalistului Roman Catalin Haldan.... Dumnezeu Sa`l Odihneasca In Pace ...Dak Eshti Roman Trm Mai Departe Acest Mesaj ! ! .... unicul capitan dinamovist... nus eu dinamovist da is roman

Quote

Te rog citeste acest mesaj cu grija .... care a fost trimis de presedintele yahoo Jay Rusell... aici este presedintele Jay Rusell. imi pare rau sa va anuntz ca yahoo a ajuns la maximum de nr. de persoane. Dak vrei sa pastrezi contul tau gratis trimite mesajul acesta la totzi din lista ta .In acest mod vom shti care sunt folosite shi care nu a le sterge . Trimite acest mesaj timp de 8 zile si contul tau va ramane gratis .Inca o data imi pare sincer rau ca trebuie sa fac aceasta . Te rog incepe sa trimitzi. Cine nu trimite acest mesaj . contul lui va fi deletat.BAI NU ESTE O VRAJEALA CHIAR STERG CONTURI ESTE SI PE NET..................

DeCeSul , deletat   :death:  ma apuc sa alcatuiesc un dictionar de cuvinte idioate.

Quote

daca primesti acest msg inseaman ca esti o pers iubita... trimite acest msg in 4 min la 10 pers din lista ta si maine va fi cea mai frumoasa zi din viata ta pt k in seara asta la 12:00 o pers va realiza ca te iubeste

cred ca sunt cea mai iubita fiinta de pe pamant  :death:

minunat nu?  :deadtongue:

#117
M0n0

M0n0

    Cinefil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,146
  • Înscris: 03.09.2005
Am vazut zilele astea intr-un ziar, nu-i dau numele ca sa nu fac reclama, ca adi copilu minune a facut in 2005 18 miliarde din manele. Acuma eu vin si pun urmatoarea intrebare: Cati bani din acesti 18 miliarde au mers la stat sub forma de impozite si taxe?????? Eu cred ca absolut nici unul. Bine ca noi ca fraierii dintr-un salariu de 5-7 milioane, jumate ii dam la stat. Si ink ceva. Eu daca ma imbolnavesc pe langa faptul ca platesc asigurari de sanatate, nu se uita nici un doctor la mine. Da daca se duce Gutzica care oricum nu plateste nici un fel de asigurare si il vad doctorii se bat care sa il trateze. Asa ca ganditi-va mai bine. Moarte anti-manelistilor \ <<< dativa foc

Trimis de un asa zis non-manelist (asa zice el...ca am vb cu el despre asta)...interesant...

#118
adishor

adishor

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 681
  • Înscris: 16.11.2004
asta a fost distractiv :D

Quote

Daca iti tatuezi 100 $ pe penis ai trei avantaje: - poti sa te joci zilnic cu banii tai, - poti sa vezi cum creste dolarul, - poti sa dai fetelor bani imprumut


#119
Reikon

Reikon

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 271
  • Înscris: 01.09.2005
Din 10 mesaje din astea in masa, 9 au greseli gramaticale si/sau sunt scrise in "dialectul" mirc/messenger ( cu k, tz, sh etc).  :death:

#120
cosmin09

cosmin09

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 334
  • Înscris: 01.07.2004
cea mai buna solutie!!!!IGNORE fratilorrrrrr pur si simplu igonre
apropo de faza cu ignore am dat ignore unei tipe foarte buna prietena a mea de 1 luna are ignore si nici n-am de gand sa-l scot....apropo, ati auzit ca se inchide yahoo?:)))))))))))) lesin de ras
mda se inchide yahoo atata timp cat exista multe alte servicii de mail GRATUITEEEEEEEE gen msn,hotmail,gmail,emoka s.a.m.d

#121
Tzepi

Tzepi

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,986
  • Înscris: 04.08.2003

Quote

Dumnezeu sa le odihneasca in pace pe cele 4 victime ale accidentului de elicopter SMURD Iasi... daca aveti un pic de bunavointa, da-ti acest mesaj mai departe   scuze de mass

asa si? nu ma intereseaza...

#122
1109unique

1109unique

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 213
  • Înscris: 27.08.2005
Dumnezeu o avea messenger?

#123
katsuchyo

katsuchyo

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 998
  • Înscris: 22.04.2005

 1109unique, on Jan 11 2006, 15:45, said:

Dumnezeu o avea messenger?
vrei sa-i dai un mass ?  :nonobad:

#124
shobi

shobi

    dabăl iu ti ef?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,945
  • Înscris: 18.01.2005
ieri : sms ... diring diring : 1 mesaj necitit (de la o colega)

><> ><> ><> ><> astia sunt cei 4 pestisori ai norocului si daca nu trimiti la inca 4 persoane vei avea ghinion toata viata, daca trimiti, se va intampla ceva frumos. sorry dar nu aveam ce face ...

:blink:

raspunsu meu : da da, si marmota invelea smecleu in ciocolata . give me a break, astept ghinionu (ma gandeam sa ii explic ca e o manevra a astora de telefonie mobila & shit ... da am zis ca n-are rost :death:)

#125
adina2005

adina2005

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 156
  • Înscris: 02.12.2005
Abia prmite, pentru a n-a oară, de la o colegă ce ar merita ignore de acuma

Quote

Da-l mai departe te rugam! Un copil are nevoie de grupa de sange AB4; Salvati o viata! COSTIN 0213313206 Daca stergi mesajul asta jur ca nu ai o inima! Buna, numele meu este Krista si am un copil nou nascut, numit Natalie. Ea inseamna tot ptr mine, si recent doctorii au descoperit ca are cancer la creier. Din pacate eu si sotul meu nu avem bani nici macar sa platim facturile lunare, dar am facut o intelegere cu YAHOO si AOL si am cazut de acord ca ptr fiecare persoana care primeste acest mesaj sa primim 5 centi in schimb. deci te rog trimite acest mesaj tuturor persoanelor din lista si ajute-ne! (sorry 4 mass )

După 2 minute, încă o frumusețe:

Quote

tocmai ai fost blestemat/a! la miezul noptii adevarata ta iubire va realiza k te iubeste, ceva frumos se va intampla intre 1 si 4 dupa amiaza maine, se poate intampla oriunde FII PE FAZA la cel mai mare soc din viata ta, dak rupi lantul acesta vei fii blestemat timp de 10 ani dak iubesti pe cineva fa o copie si trimite la toti din lista ta in max. 10 min. si dragostea ta iti va trimite un msj. sau te va iubi. incerkti sa trimiteti mai departe, nu rupeti lantul.scz...dar nu am ce sa fac ..iubesc !(sorry d mass

Speram să se fi terminat chestiile astea... dar se pare că lumea a inceput să persevereze in prostie :( . I-aș da ignore... dacă nu m-aș înțelege așa de bine cu tipa... :mellow:  Nu stiu ce să le mai fac, că de vorbă bună nici că pricep... :death:

#126
craz

craz

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 406
  • Înscris: 06.03.2004

Quote

Sotia lui Florin Salam se numeste Victoria ! In buletin e trecuta Salam Victoria ! prea tare sa nu dai mai departe.......funny, huh!!!


Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate