Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...

Montaj aer conditionat in balcon ...
 Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...

joc idem Half Life gratis
 PC game stream catre Nvidia Shiel...

Pompa de apa HEPU ?!

Vreau o masina electrica de tocat...

Cum ajunge remorca de tir inapoi ...
 Alt "Utilizator nou" pe T...

ULBS INFORMATICA

Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata
 

pozitionare css prin javascript?

- - - - -
  • Please log in to reply
No replies to this topic

#1
adriana_z

adriana_z

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 72
  • Înscris: 14.06.2008
buna....am si eu o problema...am intr-un site un template ca footer si alt template ca header....cand introduc continut de pagina intre cele 2 templateuri, acest continut(caseta de
centru) in moziila firefox  face footerul sa coboare mai jos,exact sub el, cum ar veni continutul va fi marginea de sus a footerului,daca ii bag margin top=0 la footer(footerul vine
ca un U, in stanga si dreapta si josul continutului),e aliniat exact sub continut.....ca sa aliniez footerul la header sa arate normal, margin top la footer trebuie sa fie ceva d egenu ----1200, oricum ceva cu minus ca sa se ridice deasupra continutului......nu asta e problema....ca pt o pagina se rezolva dar eu am toate paginile unui site cu acelasi header si footer....dar in fiecare pagina continutul e mai mare sau mai mic...si pe footer tre sa-l potrivesc de fiecare data in functie de inaltimea continutului...si nu pot sa am 10 mii de cssuri pt fiecare pagina.....ma gandeam sa rezolv printr-o functie javascrpit,ceva d egenu...daca inaltimea continutului e x, atunci footer margin top va fi=-x-ceva....ca oricat de inalt ar fi continutul, footerul sa nu se miste.....e posibil?cum ar arata o astfel de functie? mersi

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate