Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...
 Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...
 Renault Android

Recomandare bicicleta e-bike 20&#...

Bing-Content removal tool

Nu pot accesa monitorulsv.ro de l...
 Cum sa elimini urmele de acnee?

Wc Geberit

Routere detinute in trecut si in ...

Teii din fața casei
 

Lexmark x1150

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
andySF

andySF

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 772
  • Înscris: 03.05.2002
Am si eu o imprimanta Lexmark x1150 si dupa cum bine stiti  aceasta imprimanta nu prea vrea sa te ajute doar cu cartusul negru .... daca nu are si cartusul color nu prea poti sa o folosesti pe post de imprimanta...lucru destul de aiurea din moment ce compartimentul meu pt cartusul color e destul de departe de imprimanta...ii despart cam vre-o 600KM :((
Ma gandeam ca stiti vre-o metoda sa nu ma mai tot frece la melodie cum ca cartusul ala  mic , urat, si color lipseste....

Multumesc !

#2
Jaxx

Jaxx

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 729
  • Înscris: 12.08.2003

andySF, on Jan 8 2005, 23:16, said:

Am si eu o imprimanta Lexmark x1150 si dupa cum bine stiti  aceasta imprimanta nu prea vrea sa te ajute doar cu cartusul negru .... daca nu are si cartusul color nu prea poti sa o folosesti pe post de imprimanta...


Dupa cum bine stim, nu merge...atunci de ce intrebi?

#3
andySF

andySF

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 772
  • Înscris: 03.05.2002
ca poate restul stiu ceva ce eu nu stiu......in general de aia pui intrebari pe forum...nu? sa afli ceva ce nu sti...

#4
pavelescu

pavelescu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,361
  • Înscris: 02.02.2005
salut - eu am un lexmark x1180 - si merge foarte bine numai cu cartusul negru !!! nu i-am facut nimic deosebit

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate