Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Free streaming SkyShowtime

Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...

Mezina familiei, Merida BigNine
 The Tattooist of Auschwitz (2024)

Se poate recupera numar de telefo...

Upgrade de la MacBook Pro M1 cu 8...

Ce tip de monitor am nevoie pt of...
 Resoftare camera supraveghere

Laptop Gaming

Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...
 Exista vreun plan de terorizare p...

Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024
 

Discurs George Bush(editat)

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
phoenix12345

phoenix12345

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 821
  • Înscris: 03.12.2006
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/h5nCq_jMUJU?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
Arata cat de usor poate fi modificat un video. Cred ca se incadra mai mult la Alte Filmulete nu la stiri :P

Edited by phoenix12345, 29 September 2008 - 21:10.


#2
KoShiMin

KoShiMin

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,813
  • Înscris: 06.09.2006
:lol: De ce, poate ca nu nu e chiar atat de "editat" pana la urma, nu-i asa?  :D (Ce-i drept si pe mine m-a "faultat" mutatul tocmai cand voiam sa dau reply) Mi-a placut ideea de a-i cadorisi pe aia mici cu cate trei focoase nucleare, precum si sfatul dat cu atat seninatate poporului irakian. Mai era o faza de genul asta, mai veche, cu Bush si Blair "interpretand" My endless love. Mare hai. Daca o gasesc pun un link si catre ea.

#3
phoenix12345

phoenix12345

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 821
  • Înscris: 03.12.2006

View PostKoShiMin, on Sep 29 2008, 22:15, said:

:lol: De ce, poate ca nu nu e chiar atat de "editat" pana la urma, nu-i asa?
"The British Gouvernment has learned that recently Saddam Hussein had an advanced nuclear program chemical in his arse" :)) Ce poate fi mai editat decat fraza de mai sus?
"Today we've arested or otherwise dealt with 400 000 000 000 key commanders of Al'Quaeda" Presupun ca teroristii astia sunt niste iepurii in calduri.

#4
KoShiMin

KoShiMin

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,813
  • Înscris: 06.09.2006
:) Bineinteles ca e editat discursul, faceam numai putin misto... Vruiam sa zic ca la cat e de talamb Georgica nici nu e atat de "editat". De la el poti sa te astepti la aberatii de doua ori mai mari decat astea. Am vazut cateva clipuri cu "balbe" de-ale lui si scapari de cultura generala de nivelul clasei a patra de la noi care m-au facut sa ma crucesc. Poate in ideea asta ti l-au si bagat la "Stiri" :D. C'mon... this guy is for real, man!

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate