Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Despre compania de aministrare Sq...

Durere taietura deget dupa 2 luni

Dalți gravare lemn

Didgeridoo
 Motorola Edge 50 Ultra

Gaura perete apartament cu evitar...

Orientare antena prime focus

Problema conectare mail yahoo
 comisioane asociatie proprietari

Primul sistem de televiziune cu p...

Internetul este neutilizabil fara...

Eroare cloud burn icopy face id
 DermaRoller ce este ?

Articole limba Germana

Cum se imparte legal o mostenire ...

Avem sanse sa avem energie electr...
 

Incaltaminte de calitate

- - - - -
  • Please log in to reply
36 replies to this topic

#19
george_dan

george_dan

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 23.01.2014
Marelbo au cea mai bună încălțăminte! Am avut o pereche de ghete pe care am purtat o 3 iernii la rand si abia in al 4 lea an a început să intre apa în ei.De atunci iau numai încălțăminte Marelbo.Au un magazin pe lipscani la pasajul latin si un magazin pe moșilor.Au si sit

#20
zapotek

zapotek

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 18
  • Înscris: 11.12.2015
Eu am luat de la ei o pereche de sandale si dupa cateva purtari au facut o groapa in talpa. Mi-au dat altii in schimb dar la fel au facut. I-am aruncat.....

 stupidcow, on 15 septembrie 2008 - 17:06, said:

Eu de cativa ani cumpar doar de la Leonardo. Gasesti acolo pe toate gusturile si au si preturi acceptabile.
Ca marca as recomanda Best Walk, sunt rezistenti in timp si gasesti si destule modele cu un aspect placut. Magazine Leonardo gasesti cam prin toate marile complexe
comerciale: Unirii, Carrefour, Cora etc.

Leonardo au incaltaminte din China. Comentarii?
Evitati Rieker Antistress din Lugoj si acestia au materiale ieftine si proaste, fiind si scumpi.
Exemple de pantofi Riker din Lugoj. Logo-ul Riker de pe talpa il pierzi pe drum.
La fel riscati sa patiti si cu chinezariile din Leonardo:

Attached Files


Edited by zapotek, 13 December 2015 - 12:36.


#21
Ladybug3

Ladybug3

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 22.02.2015
Poti cumpara pantofi online oriunde in tara, iar daca nu ti-s buni, cu siguranta se pot returna/schimba

#22
chelooo

chelooo

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 442
  • Înscris: 24.06.2005
Recomand San Savana.. nu au mare varietate la barbati.. dar doamnele sigur gasesc ceva! Sotia are o pereche de ghete de 3 ani purtate prin toate tarile si prin diverse tipuri de clima si inca arata foarte bine!

#23
nabres95

nabres95

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 130
  • Înscris: 02.10.2013
Marelbo..

#24
costy_ytsoc

costy_ytsoc

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,394
  • Înscris: 02.07.2005
de bontimes maqi stie cineva ceva? mai sunt ok?

#25
aditzuuu

aditzuuu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 387
  • Înscris: 09.11.2007
Marelbo si eu..

#26
DeLuat

DeLuat

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 09.08.2016
Dragi membri, intradevar e greu sa gasesti incaltaminte de calitate chiar si la Mall-urile din Romania, eu consider ca daca cauti putin insistent gasesti calitatea dorita la un pret accesibil si online, iar incaltamintele de dama sunt peste tot, pentru ca este cea mai buna clientela.

#27
Cril

Cril

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 10
  • Înscris: 23.01.2007
Prietena mea isi cumpara incaltaminte de pe magazin-incaltaminte.com sau din magazinele prego si caspian din Bucuresti. Sunt produse romanesti din piele naturala, iar ca pret sunt cat de cat ok.

#28
[F][u][z][z][y]

[F][u][z][z][y]

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 321
  • Înscris: 14.04.2006
Vad ca topicul s-a transformat mai mult in reclama la diferite siteuri fantoma...

#29
mut

mut

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 191
  • Înscris: 04.01.2014

 chelooo, on 21 februarie 2016 - 00:28, said:

Recomand San Savana.. nu au mare varietate la barbati.. dar doamnele sigur gasesc ceva! Sotia are o pereche de ghete de 3 ani purtate prin toate tarile si prin diverse tipuri de clima si inca arata foarte bine!
Pai daca ai dus-o prin toate tarile, bineinteles ca arata tot bine. Si era culmea sa spui ca nu mai arata bine... ca poate citeste si ea pe aici!

#30
Oana1200

Oana1200

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 17.03.2018
Buna ziua!
As dori sa stiu cine este producatorul cu care colaboreaza  firma reverse.ro ??

#31
daniMMM

daniMMM

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,605
  • Înscris: 18.05.2008
Cine imi poate explica si mie pretul la astia?
https://www.sportisi...?marime-pantofi[]=2348

Attached Files


Edited by daniMMM, 26 May 2018 - 21:05.


#32
-koss-

-koss-

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,329
  • Înscris: 29.11.2017
Habar n-am. Eu din cate i-am pipait am constatat ca sunt identici cu aia din piata la 50 de lei... By the way i-am vazut la reducere in intersport la vreo 600 sau 700 de lei.
Sunt facuti in Slovenia daca nu ma insel. De ce costa atat habar n-am dar in mod clar nu fac mai mult de 100 de lei.

#33
daniMMM

daniMMM

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,605
  • Înscris: 18.05.2008
Eu am crezut ca au fost ai lui Elvis Presley.

#34
argentum

argentum

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,400
  • Înscris: 25.05.2015

 daniMMM, on 26 mai 2018 - 21:03, said:

Cine imi poate explica si mie pretul la astia?
https://www.sportisi...?marime-pantofi[]=2348

Omiesasesutepatruzecisinouadelei. Si doua zerouri. Ok explicatia?

Pe amazon vezi multe chestii din astea. Din mai multe motive (care pot fi dar nu limitate la urmatoarele: rupturi de stoc, retragerea brandului, modelului, marimii etc), produsul nu este disponibil. Sau poate fi disponibil, dar efortuleste f mare. Nu este cazul aici, dar sa spunem ca marimile 37-42 sunt 50 de lei iar marimea 49.5 e 2000 de lei.
De ce? Ca ti'o aduce pe comanda speciala si poate nici la fabrica nu o au si ti'o fac special pt tine. Dar asta e un caz rarisim. E doar cu titlul de exemplu si nu are legatura cu ce ai prezentat tu.
99% din cazuri, cel mai probabil si in acest caz,  pretul este pus prohibitiv ca sa nu cumperi pt ca ei oricum nu au produsul. Daca pui comanda, o sa'ti returneze banii.

Eu am mai vazut asa ceva cu saibe la 60,000 de euro bucata

#35
-koss-

-koss-

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,329
  • Înscris: 29.11.2017
Chiar au produsul si chiar atat costa. Sunt foarte scumpi cipicii aia de plastic.. Posted Image Eu i-am vazut la superreducere la intersport in magazin la 699 lei Posted Image)

Dar sa stiti ca niste slapi adidas cloudfoam ii fac praf Posted Image si aia costa maxim 150 lei.

https://www.decathlo...id_8387849.html

Edited by -koss-, 28 May 2018 - 10:29.


#36
argentum

argentum

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,400
  • Înscris: 25.05.2015
Cred ca sunt 43. Ii dau ieftin. Usor folositi. 1000 de lei. Merge?

Attached Files



Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate