Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11

securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...
 

As vrea un webcam!

- - - - -
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
abulafia

abulafia

    Junior Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 40
  • Înscris: 18.05.2002
Ajutati-ma si pa mine ma sa-mi cumpar un webcam! Cel mai bun raport pret-calitate? Ganditi-va ca sunt amarastean, sa nu-mi oferiti variante de sute de dolari! Pe la 50 pe acolo, cu 30 fps, 640x480 sau mai mare snapshot, video cat de mare!

#2
GunX

GunX

    Moderator

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,291
  • Înscris: 18.01.2002
cred ca un catalog flamingo te ajuta cel mai bine, eu unul nu prea m-am jucat cu asa ceva, poate stie altcineva ceva despre ele..in rest intreaba la magazin si teoretic ar trebui sa-ti explice ei ce exista si ce vrei sa cumperi...pe la noi nu prea cred ca sunt foarte raspandite, internetul mergand prea prost ca sa devina populare...

#3
Iris_

Iris_

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,066
  • Înscris: 02.06.2002
M-am uitat la oferta de la flamingo si nu stiu cate sanse ai sa cumperi un webcam ...de la ei cel putin...luni iti pot da un raspuns precis daca tot mai esti interesat....oricum, daca vrei sa-ti faci mii de :drac:i , uita-te la www.efalmingo.ro .
Luni vin cu preturi mai acceptabile :)

#4
Iris_

Iris_

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,066
  • Înscris: 02.06.2002
sorry, www.eflamingo.ro
:)

#5
Skizo

Skizo

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,406
  • Înscris: 28.11.2001
Nu te-ncurca cu Flamingo, ca dai mai mult decit face. Daca vrei numai un web-cam, il poti cumpara usor cu vreo 50$ (cu TVA cu tot).

#6
edibarbu

edibarbu

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 13
  • Înscris: 07.05.2002
incearca www.spot.ro si vezi intel webcam in jur de 50 max cu tva cu tot si sunt si foarte bune au o claritate de te da pe spate :yeah baby

#7
zzz

zzz

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 273
  • Înscris: 03.08.2002
iti recomand www.digitalWorl.ro

gasesti acolo Logitech la pret (1,14 milioane) mult mai mic decit la Flamingo, dar eu iti recomand Intel Home PC (2,1 milioane) si cu ceva bani in plus Intel ProPack (2,3 milioane); aceasta din urma are intrare video si vine cu un exceptional set de cabluri video

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate