Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
The Tattooist of Auschwitz (2024)

Se poate recupera numar de telefo...

Upgrade de la MacBook Pro M1 cu 8...

Ce tip de monitor am nevoie pt of...
 Resoftare camera supraveghere

Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...

Exista vreun plan de terorizare p...
 Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 

blocare sistem la capturi

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
adiharan

adiharan

    Oldest member. Probably

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,720
  • Înscris: 24.03.2002
mi se blocheaza sistemul (athlon 600, 256 ram, tuner kworld, xp) dupa ce fac  vreo 15 min' captura. care ziceti voi ca ar fi cauza?
deci: nu mi se supraincalzeste proc-ul, nici placa de baza.
setarile din bios sunt toate la maxim. dar care ar putea influenta mai mult? ca daca le iau pe rand, o sa-mi ia vreun an sa gasesc problema.  
In primul rand, de la setarile memoriei, ale chipsetului pb, sau ale agp-ului?
sau eroare in aplicatie-posibil, zic eu.
driverele sunt in general certificate, nu cred ca de aici e problema, pt. ca restul aplicatiilor merg perfect, ia driverele tunerului sunt cele mai noi de pe site-ul kworld.

#2
eXecu7or

eXecu7or

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 455
  • Înscris: 07.12.2001
Incearca si driverii de la www.iulab.com

P.S. Vezi ca mai sunt thread-uri de tuner p-aici

#3
ripper

ripper

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,257
  • Înscris: 25.03.2002
Sunt multe lucruri care fac ca sistemul sa se blocheze.Incearca si cu un alt program de captura(banuiesc ca-l ai pe ala care a venit cu cd-ul de instalare) si mai ai rabdare un timp ca e foarte probabil sa-ti dai tu seama care ar fi cauza!

#4
GunX

GunX

    Moderator

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,291
  • Înscris: 18.01.2002
nu stiu ce sa zic decat cu ce codec si in ce format faci captura, pe ce sistem de operare ? nu cumva atingi limita de 2Gb si cand o depasesti softul nu mai poate sa scrie si pur si simplu crapa ?

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate