Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Conectare tableta X220la Tv

Femeile tinere nu mai vor sa munc...

La mulți ani @un_dac!

La multi ani de Sfantul Gheorghe&...
 Job - Facultate sau certificare

Deadpool & Wolverine (2023)

sistem hibrid eoliana + panouri +...

Outlook e muta pe Android
 Constructie Mun. Iasi. Casa P+1.

Cum mai rezolvati cu chiriasii ra...

Tastatura si mouse cu baterie int...

AC Gree duce la palpait de becuri
 Sfat / recomandare construire aco...

Cablu analog vs digital

Ce valoare stabiliti la RSSI la u...

Sony FH 10W reparatie
 

Workshop - Tehnici de filmare si editare video (2)

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
164 replies to this topic

#55
glido

glido

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 930
  • Înscris: 31.03.2005

View Postraptordivx, on Oct 29 2008, 11:12, said:

In alta ordine de idei .. iarna .. brazi ... munte .. distractie deja vrea sa vina si nevastamea, daca platesc un loc in plus sper ca se poate nu ?

Da sigur ca se poate plateste separat cazarea si stati numai voi in camera.
Cat despre brazi munte ...  Arieseni e nitel mai incolo (130Km)  noi suntem pe podisul Transivaniei si ca sa ajungi la munte trebuei un pic de desplasare. In schimb avem istorie la greu: catedrala reintregirii neamului, cetatea voubon, ... de fapt universitatea este in mijlocul cetatii

#56
raptordivx

raptordivx

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 258
  • Înscris: 13.03.2005

View Postglido, on Oct 29 2008, 11:55, said:

Da sigur ca se poate plateste separat cazarea si stati numai voi in camera.
Cat despre brazi munte ...  Arieseni e nitel mai incolo (130Km)  noi suntem pe podisul Transivaniei si ca sa ajungi la munte trebuei un pic de desplasare. In schimb avem istorie la greu: catedrala reintregirii neamului, cetatea voubon, ... de fapt universitatea este in mijlocul cetatii



A.. nu ma intelege gresit .. stiu cum e acolo numai ca noi trecem muntii ca sa ajungem la voi si la dus si la intors .. asa ca .. iti dai seama ca ne vom opri putin pe ici pe colo ..de aceea vorbeam de muntzi si de brazi.

Edited by raptordivx, 29 October 2008 - 22:50.


#57
glido

glido

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 930
  • Înscris: 31.03.2005
Dupa o scurta discutie la rectorat am stabalit data finala a workshopului pe 13-14dec. Am depus cererea urmeaza sa fie dezbatut in senat si aprobat. Formalitati, nu ar trebuii sa fie probleme. Duraza 3-4 zile maxim.

Am nevoie insa de lista celor care vreti cazare si nr de pers in cazul in care veniti cu nevasta/amanta. Astept solicitarile pe PM.
Repet cazarea costa 40RON/noapte/pers.Daca veniti de vineri seara si plecati duminca ar fi 2 nopti deci 80RON in total.

#58
glido

glido

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 930
  • Înscris: 31.03.2005
OK ! S-a aprobat !  Ramane deci pe 13-14 decembrie. Azi si maine va voi trimite PM sau pe mail contul bancar si suma reprezentand avansul.
Trebuie insa sa predau la social numarul de cazari solicitate. Pana acum au cerut cazare doar 2 persoane. Nu e nici o problema daca va rezolvati altfel cazarea dar sa nu va treziti in ultima saptamana ca vreti cazare ca nu mai pot garanta

#59
Vlad237

Vlad237

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 236
  • Înscris: 12.11.2005

View Postglido, on Nov 3 2008, 14:38, said:

OK ! S-a aprobat !  Ramane deci pe 13-14 decembrie. Azi si maine va voi trimite PM sau pe mail contul bancar si suma reprezentand avansul.
Trebuie insa sa predau la social numarul de cazari solicitate. Pana acum au cerut cazare doar 2 persoane. Nu e nici o problema daca va rezolvati altfel cazarea dar sa nu va treziti in ultima saptamana ca vreti cazare ca nu mai pot garanta
Si eu vreau cazare, 1 persoana.

#60
glido

glido

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 930
  • Înscris: 31.03.2005
V-am trimis contul. Astept confirmarile de plata (OP scanat pozat).
Cei care veniti cu prieteni puteti plati cu un singur OP dar va rog sa specificati in mailul in care trimiteti OP-ul nickul vostru si numele persoanelor pentru cine ati platit respectiv la "reprezentand" pe langa AVANS WORKSHOP mai treceti si numele persoanelor suplimentare pentru cine s-a mai facut plata.

Multumesc.

#61
raptordivx

raptordivx

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 258
  • Înscris: 13.03.2005

View Postglido, on Nov 4 2008, 22:20, said:

V-am trimis contul. Astept confirmarile de plata (OP scanat pozat).
Cei care veniti cu prieteni puteti plati cu un singur OP dar va rog sa specificati in mailul in care trimiteti OP-ul nickul vostru si numele persoanelor pentru cine ati platit respectiv la "reprezentand" pe langa AVANS WORKSHOP mai treceti si numele persoanelor suplimentare pentru cine s-a mai facut plata.

Multumesc.


La mine nu a ajuns nici un cont. Plss trimite si la mine contul respectiv, ce trebuie sa trec pe OP si mai ales ce suma exacta trebuie platita pentru o persoana. Merci mult.

#62
GunX

GunX

    Moderator

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,291
  • Înscris: 18.01.2002
Intereseaza pe cineva sa aduc la workshop niste suporti de umar pentru VX/PD la preturi intre 100 si 200 eur - doua-trei bucati ca mostre de test si cui ii place, il comanda dupa aia prin posta?

Attached Files


Edited by GunX, 05 November 2008 - 15:20.


#63
glido

glido

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 930
  • Înscris: 31.03.2005

Quote

Intereseaza pe cineva sa aduc la workshop niste suporti de umar pentru VX/PD la preturi intre 100 si 200 eur - doua-trei bucati ca mostre de test si cui ii place, il comanda dupa aia prin posta?

Eu de exemplu de mult vreau sa incerc un U-Flycam


Da si asta ! si ca si anul trecut poate vom avea un mic showroom de accesorii/consumabile specifice domeniului : derulatoare, kituri de curatare, casete, DVD-uri ...

Edited by glido, 05 November 2008 - 17:23.


#64
DEXTERUL

DEXTERUL

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 15
  • Înscris: 12.10.2008

View Postglido, on Nov 4 2008, 23:20, said:

V-am trimis contul. Astept confirmarile de plata (OP scanat pozat).
Cei care veniti cu prieteni puteti plati cu un singur OP dar va rog sa specificati in mailul in care trimiteti OP-ul nickul vostru si numele persoanelor pentru cine ati platit respectiv la "reprezentand" pe langa AVANS WORKSHOP mai treceti si numele persoanelor suplimentare pentru cine s-a mai facut plata.

Multumesc.
Astept si eu nr de cont si ce suma trebuie trimisa!

#65
Vlad237

Vlad237

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 236
  • Înscris: 12.11.2005
Si eu astept mesajul cu acel cont + suma.

#66
glido

glido

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 930
  • Înscris: 31.03.2005

View PostVlad237, on Nov 6 2008, 22:49, said:

Si eu astept mesajul cu acel cont + suma.


voi ce adrese de mail mi-ati dat ??? Ca nu a venit inapoi mesaj ca nu ar exista casuta postala sau ceva de genul....

ma rog diseara am un pic de timp si va dau contul pe PM

#67
glido

glido

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 930
  • Înscris: 31.03.2005
Am retrimis pe mail repscetiv PM la cei de la care nu am adresa contul si conditiile pt avans.
Pana cum am primit confirmarea cu OP scanat si verificat la banca de la 2 pers.

#68
DEXTERUL

DEXTERUL

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 15
  • Înscris: 12.10.2008
Am primit contul,luni punem avansul.Solicit si cazare pentru doua persoane, trebuie si avans ptr.cazare?

#69
glido

glido

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 930
  • Înscris: 31.03.2005

View PostDEXTERUL, on Nov 8 2008, 08:32, said:

... Solicit si cazare pentru doua persoane, trebuie si avans ptr.cazare?

Nu, doar sa stiu nr de pers. Merci


In alta ordine de idei, nelegat de workshop dar ... am fost intrebat PM de imprimanta foto (multi dintre noi facem si poze) >daca sunteti cuminti poate aduc o imprimanta foto "industriala" sa fac o demonstratie cu el intr-o pauza

Edited by glido, 08 November 2008 - 10:34.


#70
MBI

MBI

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 65
  • Înscris: 15.08.2007

View PostGunX, on Nov 5 2008, 15:20, said:

Intereseaza pe cineva sa aduc la workshop niste suporti de umar pentru VX/PD la preturi intre 100 si 200 eur - doua-trei bucati ca mostre de test si cui ii place, il comanda dupa aia prin posta?



Eu sunt interesat de astfel de suporti si nu numai....Cred ca  o mica expozitie ar fi binevenita...

#71
fiziflash

fiziflash

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 637
  • Înscris: 21.07.2003
Si noi am primit conturile speram ca saptamana asta sa ajungem la banca sa depunem sumele in cont. Despre cazare nu pot spune inca nimic pentru ca nu am facut intrunire de comitet.

#72
GunX

GunX

    Moderator

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,291
  • Înscris: 18.01.2002
Ca sa stiti despre ce conditii este vorba, re-atasam pozele facute de anul trecut.

Attached Files



Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate