Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Vreau o masina electrica de tocat...

Cum ajunge remorca de tir inapoi ...

Alt "Utilizator nou" pe T...

ULBS INFORMATICA
 Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata

Am nevoie de poze cu un curcubeu

Whisky for Mac
 Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...
 BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...

De ce sunt oamenii nostalgici

Cum vand casa fara factura Hidroe...

Scor FICO minim
 

nelamurire internet nelimitat

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
webulxpert

webulxpert

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,065
  • Înscris: 28.09.2006
sunt cetatean al R.Moldova. pe 28 februarie am devenit abonat Unite si tot atunci am activat optiunea interneT nelimitat (vedeti stirea):
www.unite.md
http://unite.md/news...a167bf9fe9a6790

Quote

01.02.2008 Acces nelimitat la Internet!


Ceea ce cu câțiva ani în urmă era o performanță, începând de astăzi devine ceva firesc și accesibil pentru abonații Unité. Cu noua opțiune "Internetnelimitat", Unité oferă abonaților săi acces nelimitat la Internet de pe telefonul mobil, cu viteze de până la 153 Kbps. Această opțiune poate fi activată de toți abonații Unité, în perioada 1 februarie – 1 aprilie și are un cost de 120 lei/lună, care este calculat adițional la abonamentele lunare. Pentru activarea acestei opțiuni e suficientă depunerea unei cereri în orice reprezentanță Unité, ea fiind disponibilă pentru toate ofertele tarifare Unité*. De opțiunea "Internetnelimitat" pot beneficia și noii abonați care se conectează la una din ofertele tarifare Unité.

Pentru a avea acces la Internet, ai nevoie de telefonul tău mobil, de un cablu USB (pe care îl poți achiziționa în reprezentanțele Unité) și de un PC sau laptop. Odată realizată conexiunea, vei putea accesa Internetul oricând și oriunde în zona de acoperire CDMA. Pe durata conexiunii, vei putea primi apeluri și mesaje (cu condiția ca serviciul Call Waiting să fie activat), sesiunea Internet rămânând în regim stand-by. Astfel, telefonul tău nu va suna niciodată ocupat atunci când ești online, fiind disponibil pentru toți cei care te caută în acel moment.

Acum poți citi paginile preferate și descărca cele mai noi melodii, în deplină libertate și fără a mai verifica numărul de Mbytes consumați.

Pentru a afla cum să activezi noua opțiune și a obține mai multe informații, apelează (022) 200-200.

* cu excepția ofertei Connect

azi am sunat la suportul pentru clienti si am aflat ca de la 1 octombrie voi avea limita la trafic (2500mb), e legal ceea ce fac ei, luand in considerare ca am devenit abonat in perioda 1 februarie - 1 aprilie?

atunci am semnat un contract pentru doi ani, eu ma obligam sa achit serviciile, ei sa furnizeze servicii calitative, acum pot rezilia contractul luand in vedere ca il facusem doar pentru internet nelimitat?

*(mai fac si acum abonamente pentru internet)

#2
queensoft

queensoft

    Trust no one

  • Grup: Banned
  • Posts: 16,079
  • Înscris: 26.11.2005
CE scrie in contract??? Stirea aia este complet irelevanta, nu are nici o legatura!!!

#3
webulxpert

webulxpert

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,065
  • Înscris: 28.09.2006
am facut contract doar pentru numar de telefon (abonament lunar), iar internetul a fost activat ca optiune aditionala.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate