Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Recomandare demontare+instalare ...

CAIET SERVICE PREDEAL II

Internare spital psihiatrie

CM de snooker 2024
 Scot penele dupa montajul tamplar...

Masina de spalat vase si grasimea

Noua lege de acces in paduri

Sunt ouale proaspete?
 Aplicatie invatare limba Germana

Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile
 Primele zile ale internetului per...

Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...
 

apartamente Floresti

- - - - -
  • Please log in to reply
77 replies to this topic

#73
pisoiu2

pisoiu2

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,963
  • Înscris: 08.03.2007

View Postalexandra78, on 24th November 2009, 17:50, said:

Facilitatile locuind in Floresti(parerea mea):............, si sa nu uitam de aerul curat pe care il respiram ............

Stiu ca e vechi postul, dar tot mi se pare hilara afirmatia asta in contextul destul de bine cunoscut Floresti+ferma de pasari...

Edited by pisoiu2, 19 December 2010 - 10:25.


#74
jeepers

jeepers

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 625
  • Înscris: 30.07.2006
Salutare!

As vrea sa va intreb ce stiti despre zona sub cetate, parte dinspre cluj? Cum e zona? Se simte mirosul.?

Ms

#75
uledu

uledu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 657
  • Înscris: 11.05.2006
Mirosul se simte, in special dimineata cand este foarte rece. Totusi distanta intre ferma si Sub cetate(partea spre tautiului) este de apx 800 m. Zona este... ca la tara. Pana nu se asfalteaza si Str. Poligonului si sa se modernizeze Str tautiului de la Sarmatec spre sat Tauti, si asfaltat strada Sub cetate... esti in mizerie.

#76
partyman

partyman

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,026
  • Înscris: 17.10.2004
exista oferte interesante acum in floresti?

#77
enzoloco

enzoloco

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 21.05.2006
http://www.greenresidence-floresti.ro/ - apartamente departe de ferma, pe strada Sub Cetate, cu intrarea din Tautiului, nu din Cetatii.
Apartamentele de la parter au gradina de 50mp, loc de parcare asigurat. Sunt aproape de drumul de centura, sa evitati aglomeratie de dimineata, sau de dupa amiaza, etc...
550 Euro / mp.

#78
pistay

pistay

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 293
  • Înscris: 09.02.2014
Am vazut ca nu s-a mai scris de mult aici, dar totusi incerc o intrebare,poate intra cineva cunoscator al Florestului. As dorii sa cumpar un ap in Floresti pe str Porii (nr 148-150,precizez asta ptr ca am vazut ca e foarte vasta acea strada). ce m-ar interesa este daca se simte mirosul de la ferma pana acolo(chiar daca acum este inchisa din ce am inteles, dar nu cred ca dureaza mult pana se v-a da drumul) si daca in general zona este ok. Nu ma intereseaza distanta pana la mijloacele de transport in comun.Poate este cineva chiar din acele blocuri. Ap sunt frumoase si mari dar poate aflu cum este zona in ansamblul ei mai mult decat am vazut cu ochii in imprejurimi. Ms.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate