Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Free streaming SkyShowtime

Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...

Mezina familiei, Merida BigNine
 The Tattooist of Auschwitz (2024)

Se poate recupera numar de telefo...

Upgrade de la MacBook Pro M1 cu 8...

Ce tip de monitor am nevoie pt of...
 Resoftare camera supraveghere

Laptop Gaming

Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...
 Exista vreun plan de terorizare p...

Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024
 

Totul despre EGIPT

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
3656 replies to this topic

#3655
silvia71

silvia71

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 474
  • Înscris: 11.06.2007

View Postdannadima, on 19th January 2010, 18:07, said:

Buna...vreau sa merg anul acesta in Egipt  in Hurgada la Hotel Magawish Swiss Inn Resort. As dori cateva informatii despre acest hotel...pt ca am citit toate cele 204 pagini si nu am gasit nici o parere despre acest hotel. M-ar interesa cum sunt camerele , mancarea...astept informatii...Mercy mult.

In ce perioda vrei sa mergi ?
Si mie mi-a atras atentia acest hotel. Nu am gasit aicipe forum nici eu informatii, insa am gasit niste videoclipuri pe youtube.
Eventual trimite-mi pe PM, un ID de e-mail si iti trimit cu cea mai mare placere link-urile.

#3656
dannadima

dannadima

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 23
  • Înscris: 25.05.2009

View Postsilvia71, on 19th January 2010, 20:52, said:

In ce perioda vrei sa mergi ?
Si mie mi-a atras atentia acest hotel. Nu am gasit aicipe forum nici eu informatii, insa am gasit niste videoclipuri pe youtube.
Eventual trimite-mi pe PM, un ID de e-mail si iti trimit cu cea mai mare placere link-urile.
Salut. Vreau sa merg in iulie sau august...depinde cand pot lua concediu...dar nu stiu inca prea multe despre acest hotel...am citit pe tripadvisor cateva pareri...dar sunt si pro si contra....inca nu sunt sigura dc e ok hotelul pt ca are multe camere bungalow-uri.

#3657
Monitoxus

Monitoxus

    Back!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,184
  • Înscris: 26.11.2001
VA ROG de acum sa deschideti discutii SEPARATE pentru orice problema, intrebare etc referitoare la Egipt. Aceste thread-uri de sute de pagini nu ajuta cu nimic comunitatea si informatiile se pierd in multitudinea de pagini...

Va multumesc!

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate