Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum accesez site-ul CNAS ?

Algoritm simplu de calculare al u...

Bitdefender Total Security ș...

casa verde 2024
 Intrerupator cu N - doza doar cu ...

Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!
 Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda
 Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...
 

Comedii de genul !

- - - - -
  • Please log in to reply
17 replies to this topic

#1
aWp_viTal

aWp_viTal

    Romania's Special Operations Forces

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,526
  • Înscris: 06.10.2007
Ce comedii de genul Ali G , Ace ventura , American Pie , Monty Python and the Holy Grail , Fun with Dick and Jane stiti ? Aste te mai fac sa razi  :naughty: .

Voi radeti la seinfeld sau filme/seriale de genul ? Ali G , Ace ventura , American Pie sau chiar si Taxi zic eu ca sunt comedii la care razi . Am mai vazut cateva bune , dar nu le mai retin numele .

Edited by aWp_viTal, 16 August 2008 - 14:41.


#2
Andreas1

Andreas1

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,826
  • Înscris: 08.10.2005
Bachelor Party 1+2
Harold and Kumar
You don't mess with the Zohan
Wild Hogs
I now pronounce you chuck and larry (asta e tampit rau de tot-in sensul bun al cuvantului :lol: )
Half baked (abba-zabba.. :lol: )
100 Girls (sa zicem ca "merje" :D )
Old School (pe-asta inca nu l-am vazut, dar traileru e promitator :D ) Pe imdb are chiar nota 7. :w00t:

#3
aWp_viTal

aWp_viTal

    Romania's Special Operations Forces

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,526
  • Înscris: 06.10.2007
Am vazut doar Bachelor Party si Harold and Kumar sunt tari , ms mult . Ce alte filme de genul mai stiti ? Acest gen trebuie exploatat foarte mult .

Repet , postati aici filme de genul Ali G sau Ace ventura (astea doua sunt criminale) . Deci filme cu oameni prosti de genul :

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/suH8Wx1_9I0?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/3yuEwV4tYY0?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Sau filme cum era ala cu aia in preistorie de ii chema pe toti la fel . Undeva la inceput intr-o dimineata face-u prezenta parca si erau multi aliniati iar unul ii striga : Pier ? Prezant (franceza mea de balta)  Pier ? Prezant  ,  Pier ? Prezant ,  Pier ? Pier ? Pier ? unde e Pier ? :))))

Edited by aWp_viTal, 18 August 2008 - 23:17.


#4
cosmin_17

cosmin_17

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,251
  • Înscris: 01.06.2007
Scary movie 1-4,superhero movie(2008),College road trip(2008)

#5
aWp_viTal

aWp_viTal

    Romania's Special Operations Forces

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,526
  • Înscris: 06.10.2007

 cosmin_17, on Aug 19 2008, 00:17, said:

Scary movie 1-4,superhero movie(2008),College road trip(2008)
Nu se compara nici unul  , astea sunt filme de comedie normale !  -_-  Uitate tu la ace ventura pet detective si apoi la superhero :) nu le compari , superhero este o comedie pentru americani , doar ei gusta glumele alea :) la fel cum este si sinfeld (o prostie pentru romani) este ca si cum ai veni tu la mine cateva zile iar eu iti zic o gluma din asta la care rad doar prieteni mei , pentru ca doar ei stiu ce am vrut sa zic . intelegi ? :) Pe cand , in pet dectective rade si arba si romanu si americanu . :)

Bine acum depinde si de varsta . O persoana de 40 de ani nu prea rade la ace ventura pe cand unul de 14-25 ani , este pe burta .

#6
floryn_cool

floryn_cool

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 19
  • Înscris: 18.07.2008
Cred ca  mr.beans holiday iti place ii destul de frumos ;)

#7
Andreas1

Andreas1

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,826
  • Înscris: 08.10.2005

 aWp_viTal, on Aug 19 2008, 00:12, said:

Sau filme cum era ala cu aia in preistorie de ii chema pe toti la fel . Undeva la inceput intr-o dimineata face-u prezenta parca si erau multi aliniati iar unul ii striga : Pier ? Prezant (franceza mea de balta)  Pier ? Prezant  ,  Pier ? Prezant ,  Pier ? Pier ? Pier ? unde e Pier ? :) )))

Cred ca e plecat cu Pier. :roflmaofast:

Si How High poti sa-l incadrezi in categoria "filme cu oameni prosti". :D
Shaolin Soccer ai vazut? Se lasa cu rasete. :P
[Cand m-am uitat cu varu-miu la Shaolin Soccer mi-am stropit monitorul cu suc. Bausem suc in acelasi timp, si eu si varu-mio, si cum eram in fata monitorului, venise o faza amuzanta(cand merge tipa aia cheala in poarta; faza e pe la final). Va dati seama ca ne-a f***t un ras...da cum sa razi? Ca intai trebuia sa scapam de suc. Nu-l puteam inghiti, asa ca l-am scos pe unde a intrat. Astfel, eu am stropit peretele si varu-mio monitorul. :lol: Funny times. :)]

Edited by Andreas1, 20 August 2008 - 02:34.


#8
Xiolita

Xiolita

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 20.08.2008

 aWp_viTal, on Aug 19 2008, 00:12, said:

Am vazut doar Bachelor Party si Harold and Kumar sunt tari , ms mult . Ce alte filme de genul mai stiti ? Acest gen trebuie exploatat foarte mult .

Repet , postati aici filme de genul Ali G sau Ace ventura (astea doua sunt criminale) . Deci filme cu oameni prosti de genul :

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/suH8Wx1_9I0?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/3yuEwV4tYY0?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Sau filme cum era ala cu aia in preistorie de ii chema pe toti la fel . Undeva la inceput intr-o dimineata face-u prezenta parca si erau multi aliniati iar unul ii striga : Pier ? Prezant (franceza mea de balta)  Pier ? Prezant  ,  Pier ? Prezant ,  Pier ? Pier ? Pier ? unde e Pier ? :))))




RRRrrrr!!!!    ciudat dar erau multi de rrr si filmu a fost mega  :D

#9
Andreas1

Andreas1

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,826
  • Înscris: 08.10.2005
Sex is zero si sex is zero 2. Daca le mai si vezi cu 3-4 prieteni te tavalesti pe jos de ras. :lol: Dar nici daca te uiti singur nu garantez ca nu te tavalesti pe jos. :P

#10
m3th0dman

m3th0dman

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,269
  • Înscris: 03.01.2007
Eurotrip, Roadtrip, Boat trip, Old School, Wedding Crashers, etc.

#11
baxter3

baxter3

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 19
  • Înscris: 24.08.2008
'Spalatoria' ati vazut ?:> filmu` cu snoop doog :D cam scurt filmu dar e smecher  B)

#12
baxter3

baxter3

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 19
  • Înscris: 24.08.2008
Bachelor Party vegas
Hotii de diamante
Meet the spartans
Run Fat boy run
Hancock
I want Candy
Pme-bar
Spalatoria  :naughty:  :coolspeak:

#13
rhyno

rhyno

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 01.02.2007
sex drive
hot rod
not another teen movie
the girl next door
role models....dar sex drive e cea mai tare comedie posibila

#14
kinzo_2004

kinzo_2004

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 90
  • Înscris: 19.03.2007
Kung-Pow

#15
DiXu

DiXu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 410
  • Înscris: 05.04.2008
sex drive

#16
clauditu2002

clauditu2002

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 151
  • Înscris: 18.12.2008
sex drive? mie mi s-a parut cam prost

#17
Dau

Dau

    veteran

  • Grup: Moderators
  • Posts: 5,548
  • Înscris: 24.01.2007
E destul de dragut Sex Drive. Sa zicem un 7 :P

#18
flavius_killer

flavius_killer

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 11.11.2007
comedii care sa egaleze ali g.... sau how high....sunt putine.... dar raspunsul meu vine de la (dupa parerea mea cel mai bun film romanesc) noi din tarisoara.... si anume filmul "Milionari de weekend" ;)

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate