Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Alt "Utilizator nou" pe T...

ULBS INFORMATICA

Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata
 Am nevoie de poze cu un curcubeu

Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura
 Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...

De ce sunt oamenii nostalgici
 Cum vand casa fara factura Hidroe...

Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?

polita RCA ONLINE
 

Apple Online Store

- - - - -
  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1
nevrozel

nevrozel

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 218
  • Înscris: 19.09.2004
Are cineva idee cand e gata Apple Romania Online Store? Ca vad ca se tot chinuie la el de cateva luni...

#2
nihilsineMac

nihilsineMac

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 134
  • Înscris: 03.03.2004
Ce ai dori sa cumperi?, te servesc cu mare placere.
S-ar putea sa aiba nevoie de ajutorul celor din comunitatea
Mac din Romania sa-si termine e-store-ul

#3
nevrozel

nevrozel

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 218
  • Înscris: 19.09.2004
Te ocupi cu asa ceva sau cum?
Ce vinzi?

#4
kinezu

kinezu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 920
  • Înscris: 28.11.2001
Still no reply.
Sunt si eu interesat!

#5
butch_

butch_

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 49
  • Înscris: 20.06.2005

 kinezu, on Jan 8 2005, 12:03, said:

Still no reply.
Sunt si eu interesat!

de ceva vreme ma bate si pe mine gandul sa trec in tabara Apple. si cum vechiul meu laptop (pIII @ 800 MHz) si-a dat duhu din vara si  ca am adunat o mie si un pic de euroi imi surade ideea de a avea un iBook  :D

stiu ca tra' sa caut inainte sa intreb, dar cum lucru de dimineata pana seara nu am apucat (inca) sa dau ture prin magazinele cu "mere", asa ca am o intrebare : sa-l iau direct de pe site-ul apple (momentan sint in franta, deci ar merge si varianta asta) sau e mai bine din magazin ? sint diferente importante intre cele doua variante ... ?

cum se face cu garantia de ex daca il iau de pe net ?  sau nu voi avea nevoie de asa ceva  ^_^  adica trebuie trimis prin posta la ceva centru de service (oricum sper sa nu fie cazu).

inca nu stiu exact configuratia, dar oricum, daca aveti ceva sfaturi raman recunoscator. am o mie si un pic (max 1300 sa zicem) si mi-l traba pentru chestiile uzuale ... muzica, filme, net... eventual o sa incerc sa pun un Ubuntu pe el (don't shoot) si scris rapoarte cretine pentru sefi la fel de luminati  :notangel:

#6
Danutz

Danutz

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,645
  • Înscris: 05.05.2004
eu zic sa-l cumperi din mag
chiar daca nu e mare dif
dar poate vezi ceva si mai bun pe acolo

#7
.ral:cr

.ral:cr

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 3,591
  • Înscris: 16.07.2004
intreb si eu aici ca e vorba de magazine. vreau sa-mi iau un minimac de la macgallery ca au oferta acum, si ma interesa sa aflu dinainte daca preturile de pe site sunt cele reale sau sunt fara TVA. pot sa-i sun abia luni sa vad da ma interesa acum daca stie cineva.

#8
.ral:cr

.ral:cr

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 3,591
  • Înscris: 16.07.2004
mda, scrie jos.  :death:

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate