Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
[email][nvidia] Your GeForce NOW ...

Site nesigur

Baghetele ornamentale intre foile...

O recomandare pentru o camera ful...
 Pareri magazin online quickmobile?

Unde gasesc banane albastre?

Despre compania de aministrare Sq...

Durere taietura deget dupa 2 luni
 Dalți gravare lemn

Didgeridoo

Motorola Edge 50 Ultra

Gaura perete apartament cu evitar...
 Orientare antena prime focus

Problema conectare mail yahoo

comisioane asociatie proprietari

Primul sistem de televiziune cu p...
 

VANZARI/CUMPARARI

- - - - -
  • Please log in to reply
1170 replies to this topic

#55
.Cris.M.

.Cris.M.

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,466
  • Înscris: 19.11.2005

View Postnicoletarl, on Apr 11 2006, 17:18, said:

chiar nu e nici un doritor?  :confuzzled:

    Sunt unul dintre "doritori".Daca e cazul,contacteaza-ma..initial cu un mesaj pe privat! ;)

#56
mihai_ladaru

mihai_ladaru

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 02.02.2006
mai da-ne o poza mai clara poate ...

cainii Husky rulzz!!!  :coolspeak:

#57
Materium

Materium

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,148
  • Înscris: 23.02.2005
Ce chestie? Sa nu se gaseasca amatori de un ciobanesc caucazian! Matusa mea are 5, din care 2 femele. Pana acum niciodata nu au fost suficienti pui ptr. cati doritori erau, asa ca stai linistita.

#58
antonia_uzza

antonia_uzza

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 39
  • Înscris: 05.05.2006
buna!Ma numesc Antonia!Am o boxerita de 1 an si 2 luni!O cunostinta de pe net isi doreste un ui de boxer(femela) foarte mult....daca ne puteti ajuta cu un boxer(femela) contacati-ma pe adresa de e-mail: [email protected] !multumim!
(dorim mai multe pareri si poze)

Attached Files



#59
komodo2006

komodo2006

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 66
  • Înscris: 06.03.2006
Mai e valabil anuntul???

#60
stanley7

stanley7

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 45
  • Înscris: 10.10.2005
anuntul este inca valabil..........astept contactari...  0746172655

#61
stanley7

stanley7

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 45
  • Înscris: 10.10.2005
am uitat sa precizez ceva f important ....cateaua este dresata......nu dresaj de specialiotate dar este....stie sa vina la comanda ,sezi sa latre la comanda..culcat...comanda nu...etc etc

#62
ham

ham

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 213
  • Înscris: 18.08.2005

View Poststanley7, on May 8 2006, 00:13, said:

pe sasha o dau acum la 7 milioane....daca cunoasteti pe cineva as fi recunoscator daca iati zice...e pacat de ea......are 11 luni...eu nu mai am mult si plec.....si nu am la cine sa o las.....pe gratis nu o dau....asta e...poate zioceti ca nam inima...dar ati face la fel...daca ati fi in locul meu....
astept raspunsurile d-voastra

din pacate te vei bucura daca tzi-o primeste cineva pe gratis; un caine de genul argentinianului nu il vinzi la mai mult de 4 luni, decat daca tzi-o ia un cunoscator; aia nu iau caini fara pedigree; nu incerc sa fac misto, incerc sa-tzi spun sa iei in calcul eventualele oferte de adoptzie, altfel te trezesti in ultima zi ca tre' sa-i dai drumu' in strada, unde n-are viatza lunga, fiindca v-a ataca orice alt caine care ii iese in cale. parerea mea! ;)

#63
ham

ham

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 213
  • Înscris: 18.08.2005
GRATUIT BOXERITA

Daria, o boxerita disperata...

....sau mai curand o familie a lui Daria disperata.
Daria are 2 ani si un pic, e superba, grozav de inteligenta, face afara, nu e mofturoasa, e sanatoasa si apara cat poate. Dar de Marti la pranz e pe strada.
Pe scurt noi plecam din tara si aranjasem cu cineva sa o ia pentru cateva luni macar daca nu de tot, caci nu o putem lua cu noi. Totul parea in regula pana asta seara cand ne-au anuntat ca s-au razgandit si nici o incercare disperata de a apela la omenia lor sau chiar incercarile de intelegere financiara nu au functionar.
Asa ca sunt aici cerand ajutor, daca credeti ca ii puteti oferi un camin Dariei sau stiti pe cineva care ar putea -fie si contra cost, am sa fac tot posibilul sa trimit bani pentru ingrijirea ei- Si toate astea pana marti la prinz.
Nu va puteti imagina cat sunt de disperata in momentul acesta si sper din tot sufletul ca ea nu intelege de ce plang.
Va rog sa imi raspundeti cu sugestii macar, exista vreun adapost unde sa ii pot plati cazarea?!? Nu o pot lasa pe strada, ar muri!



Alexandra Blomstrom, 0740519023, [email protected]


[ http://img474.imageshack.us/img474/885/imag00043ja.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#64
apeecs

apeecs

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 10
  • Înscris: 06.05.2005
Are cineva sau urmeaza sa aiba pui de West Highland White Terrier (Westie). Sunt interesata sa achizitionez unul. Nu trebuie sa aiba pedigree, chiar de preferat fara - e mai ieftin  :P .
Va multumesc si astept raspunsurile voastre.

#65
apeecs

apeecs

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 10
  • Înscris: 06.05.2005
Chiar nu are nimeni? Nu stiti pe nimeni care are? :worthy:  :worthy:  :worthy:

#66
madalinutza

madalinutza

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 383
  • Înscris: 04.11.2005
deci ?

#67
3com

3com

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 463
  • Înscris: 15.05.2005
Vand doar iubitorilor de pisicute, pui de pisica de rasa Angora Turceasca Alba cu ochi albastri, deosebit de frumosi, alb imaculat, in varsta de 2 luni.  tel 0743250993.

Attached Files



#68
stanley7

stanley7

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 45
  • Înscris: 10.10.2005
:coolspeak:  :lol:
da da...fara bani nu o dau...nuti face griji am une o lasa.....la soramea....dar as vrea sa o vand ca am nevoie de bani sa plec......nu imi ajung si inca ceva....nu e rea deloc....asa.....ca nui vb ca daca ar luao cineva lar mushca....pt ca e un caine educat ...nu a mushcat niciodata pe nimeni
asa ca....lasativa parerile.....
va multumesc....

#69
3com

3com

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 463
  • Înscris: 15.05.2005
Anunt expirat.

#70
apeecs

apeecs

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 10
  • Înscris: 06.05.2005
Nu are nimeni nimic pentru mine?  :worthy:

#71
god_father

god_father

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 811
  • Înscris: 25.01.2006
Poti sa zici si un pret? asa... informativ, chiar daca anuntul e expirat?
Eu am un motan de asta da e cam batran, si as vrea sa imi iau un puiutz in viitorul apropiat

#72
Ana_Karr

Ana_Karr

    Ana

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,500
  • Înscris: 06.04.2005
Il primesc si gratis  :naughty: , nu tin neaparat sa dau bani pe el ! Va fi la fel de rasfatat si iubit !

Poate sa fie si caine lup (nu prea sesizez diferentele dintre lupi si ciobanesti germani) .

Ma intereseaza orice pui din categoria lupilor (nu husky, ca poate e de talie mica, iar eu vreau talie mare) .

Edited by Ana_Karr, 15 June 2006 - 19:43.


Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate