Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Despre compania de aministrare Sq...

Durere taietura deget dupa 2 luni

Dalți gravare lemn

Didgeridoo
 Motorola Edge 50 Ultra

Gaura perete apartament cu evitar...

Orientare antena prime focus

Problema conectare mail yahoo
 comisioane asociatie proprietari

Primul sistem de televiziune cu p...

Internetul este neutilizabil fara...

Eroare cloud burn icopy face id
 DermaRoller ce este ?

Articole limba Germana

Cum se imparte legal o mostenire ...

Avem sanse sa avem energie electr...
 

Despre Universitatea de Vest Timisoara

- - - - -
  • Please log in to reply
75 replies to this topic

#19
ale_f_sasha

ale_f_sasha

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 57
  • Înscris: 24.07.2008
Eu acum vin a 12-a si ma interesez la ce faculta sa merg. Ma gandeam sa merg la Facultatea de Arte Plastice - design de produs si ambiental. Ati putea sa ma informati ce materii se fac in primul an? Imi place mult sa desenez si va spun ca ma uit de cativa ani la toate emisiunile de tip "Casa mea". Cred ca asta mi s-ar potrivi cel mai bine... ^_^  Am inteles ca se da examen, de fapt 2, din desen. Au idei ciudate cei care hoterasc subiectele care trebuie desenate? Puteti da cateva exemple?
Multumesc anticipat!

#20
dani.user

dani.user

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,231
  • Înscris: 24.02.2007

View Postale_f_sasha, on Sep 2 2008, 19:06, said:

Eu acum vin a 12-a si ma interesez la ce faculta sa merg. Ma gandeam sa merg la Facultatea de Arte Plastice - design de produs si ambiental. Ati putea sa ma informati ce materii se fac in primul an? Imi place mult sa desenez si va spun ca ma uit de cativa ani la toate emisiunile de tip "Casa mea". Cred ca asta mi s-ar potrivi cel mai bine... ^_^  Am inteles ca se da examen, de fapt 2, din desen. Au idei ciudate cei care hoterasc subiectele care trebuie desenate? Puteti da cateva exemple?
Multumesc anticipat!

Vezi ca ai intrebat pe un thread unde se discuta Despre Universitatea de Vest Timisoara, Facultatea de Stiinte Economice - Finante-Banci

#21
meredith14

meredith14

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 28.08.2008
Imi puteti spune si mie cum sunt profesorii la FEAA?Prezenta este obligatorie la cursuri sau se mai poate sari si peste ele? :D

#22
logo16

logo16

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 30
  • Înscris: 02.02.2007
De anul acesta sunt si eu student la FEAA . Mai exista cineva pe forum care e  la FEAA . Pareri? Am facut o alegere buna, proasta? Cursuri..  :)) trebuie? :D . Sper sa mai fie cineva ,,boboc'' pe forum : B)

#23
meredith14

meredith14

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 28.08.2008
Sunt si eu "boboc", sau cel putin sper daca imi aproba cererea de inmatriculare, si la fel ca si tine vreau sa aflu mai multe, mai ales despre profesori, daca sunt indulgenti sau nu.Sa ne mai lase si pe noi sa chiulim :D :P

#24
logo16

logo16

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 30
  • Înscris: 02.02.2007
meredith14 Cu cazarea ai rezolvat? Stai in chirie? Camin? Eu inca nu am rezolvat nimic :(.

#25
meredith14

meredith14

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 28.08.2008
In vara m-am inscris la info la UVT si la FEAA, dar am confirmat la info.Acum am vazut ca cei de la FEAA care s-au inscris se mai pot inmatricula daca fac o cerere si numai la locurile cu taxa.Asa ca eu nu am nicio sansa sa prind loc in camin, doar la info si acolo am vazut ca pe 17 se reparitizeaza locurile pe facultati si  26 se afiseaza lista cu cei care il obtin. Si la FEAA e cam la fel. Uita-te pe site-ul lor! Esti la buget?

#26
logo16

logo16

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 30
  • Înscris: 02.02.2007
Nu sunt la cu taxa. 9,13 am avut media de admitere.  Deci normal nu prea am nici o sansa sa prind loc la camin .Si o sa incerci sa faci 2 facultati?  Ce medie ai avut de admitere?

#27
Forex_Trader

Forex_Trader

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 10
  • Înscris: 09.09.2008
Eu trec acuma anul 3, finante- banci, so daca aveti intrebari nu ezitati...

#28
logo16

logo16

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 30
  • Înscris: 02.02.2007
Forex Trader ai ideie daca imi pot rezolva la camin? Asta ma tot chinuie ..gandu ca nu-mi rezolv la camin. Ce profesori au pretentia sa mergi la cursuri? care nu? Ce examene se iau foarte greu? Ce impresie ti a lasat?

#29
meredith14

meredith14

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 28.08.2008

View Postlogo16, on Sep 9 2008, 16:29, said:

Nu sunt la cu taxa. 9,13 am avut media de admitere.  Deci normal nu prea am nici o sansa sa prind loc la camin .Si o sa incerci sa faci 2 facultati?  Ce medie ai avut de admitere?


Da,as vrea sa fac ambele facultati.La admitere am avut 9.73 la FEAA  si 9.72 la info. Sper ca o sa ma descurc  :D Daca nu....renunt la stiinte economice

#30
@ndy

@ndy

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 348
  • Înscris: 10.01.2006
Am auzit ca acum 2 ani cursurile la FEAA au inceput in data de 15 septembrie. E adevarat?
Sper ca anul acesta incepe la 1 octombrie, nicidecum pe 15 septembrie. Ce se aude?

#31
logo16

logo16

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 30
  • Înscris: 02.02.2007
Multa bafta meredith14. Dar info? Da mai multe detalii daca vrei te rog. Si eu sunt putin mai mult pasionat de informatica. As vrea sa fac niste cursuri Cisco la tm` daca este centru. Ai idee?

#32
alexandra_dana

alexandra_dana

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 21.09.2008
buna.as dori sa aflu si eu cand se incep cursurile la feaa.multumes :D

#33
logo16

logo16

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 30
  • Înscris: 02.02.2007
Eu din cate stiu pe 1 octombrie alexandra dana. Esti anul I. ?. Nici acum nu am idee de cazare. Ma poate ajuta cineva?:D :))

#34
dani.user

dani.user

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,231
  • Înscris: 24.02.2007
Probabil pe 1 incepe, pe 29 si 30 sunt colocviile de practica.

#35
meredith14

meredith14

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 28.08.2008
logo16,azi ar trebui sa afiseze listele cu cei care au obtinut loc in camin pe site-ul http://www.osut.ro/w...ari_Locuri.html
Multa bafta,sper sa prinzi loc!

#36
logo16

logo16

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 30
  • Înscris: 02.02.2007
Mersi frumos. :* am emotii:)) . :-s :-s

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate