Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
CAIET SERVICE PREDEAL II

Internare spital psihiatrie

CM de snooker 2024

Scot penele dupa montajul tamplar...
 Masina de spalat vase si grasimea

Noua lege de acces in paduri

Sunt ouale proaspete?

Aplicatie invatare limba Germana
 Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...
 

Aplicatii si Jocuri Sagem MyX5-2 free

- - - - -
  • Please log in to reply
37 replies to this topic

#19
shobi

shobi

    dabăl iu ti ef?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,945
  • Înscris: 18.01.2005
j2me ala ce e...e un fel de executabil pt .jar-uri ?? dak da .. dati-mi si mie un link .. nu de alta da unele jocuri chiar vreau sa le incerc (chiar daca doar pe calculator) .  :peacefingers:

#20
shobi

shobi

    dabăl iu ti ef?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,945
  • Înscris: 18.01.2005
astea merg pt orice telefon cu ecran 128 * 160 si cu MIDP 2.0 ??

#21
spctin

spctin

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 115
  • Înscris: 26.09.2004
mcandrei, nu confunda hostingul free cu 'trimite un sms la nr xxxx'  :nonobad:

#22
Vanish

Vanish

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,023
  • Înscris: 30.07.2004
Mei oameni buni, stiti cumva unde pot gasit "Lord of the Ring - Return of the king" pt myx 5-2? (Sa-mi cumpar un myx4 numai pt joc nu face  :deadtongue: )?dar sa fie in limba engleza. K am dat jos Prince of persia2 in nush ce limba (italiana sau spaniola nush) si e cam frustrant. Parerea mea ...
Si ziceti si la mine pls un site de wp ptentru aplicatia de Tabelul lui Mendeleev (in engleza sau romana)!  :peacefingers:

Edited by Vanish, 09 March 2005 - 22:25.


#23
BigBro

BigBro

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 20
  • Înscris: 16.09.2003
BLUELOTUS Am incercat sa intru pe wap pe adresa (siteul) http://www.freewap.cz/wap/bluelotus facut de tine si cica nu exista o asemenea adresa; ce gresesc? sau ce nu e in regula? :cursing:
Pls help :D

Edited by BigBro, 14 March 2005 - 22:57.


#24
Vanish

Vanish

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,023
  • Înscris: 30.07.2004
Mai fratilor cand mai puteti link-uri catre jocuri moca puneti si voi link-uri catre jocuri in engleza. Am downloadat Prince of persia 2 de pe un link postat pe aici si e in italiana sau un spaniola dreaqu stie. E jucabil dar e cam ciudat. Nimeni nu are vreun link de wap pentru tabelul lui Mendeleev(in engleza sau in romana)?

#25
BigBro

BigBro

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 20
  • Înscris: 16.09.2003
misto site-ul tau pt download java  :worthy:
Tot respectul.. si la mai multe

#26
BigBro

BigBro

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 20
  • Înscris: 16.09.2003
si pe masura ce mai gasesc si alte jocuri interesante sau aplicatii utile o sa le urc acolo...



Blue lotus am gasit niste aplicatii super nu stiu cum merg pe SAGEM mix5-2 ca nu am reusit sa le scot prin wap :( dar le-am downloadat pe comp
Poti sa-mi dai o adresa de email sa ti le trimit, sa le uploadezi pe site-ul tau?? sa rausesc sa le incarc pe mobil!

#27
Danubius

Danubius

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 18
  • Înscris: 16.03.2005
Deci, daca cineva ar face o aplicatie sau astia de la Sagem s-ar trezi la realitae s-ar putea intr-un viitor apropiat ,sa poata fi descarcate jocuri de pe PC pe Myx 5-2.

#28
Vanish

Vanish

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,023
  • Înscris: 30.07.2004
Poate, ar fi chiar bine, probabil cu un update de firmware. Eu cred k, daca vroiau o faceau din prima, altele au fost motivele. Totusi ar putea cineva sa le dea un mail astora de la sagem si sa-i intrebe. Oricum daca nu putem sa punem pe telefon jocuri moca, le dam jos de pe wap tot moca, deh k tot romanul. Dar de pe urma wap-ului traieste providerul de telefonie. (Teoretic Orange k Sagem myx5-2 e brandat orange). Sagem = Franta, Orange = Franta. O fi doar coincidenta?

#29
Danubius

Danubius

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 18
  • Înscris: 16.03.2005
O intrebare: Cat costa wapul? Ca nu inteleg. La wap , fara GPRS, trebuie platit abonament? Daca nu trebuie platit cat costa?

#30
shobi

shobi

    dabăl iu ti ef?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,945
  • Înscris: 18.01.2005
sagemul inca nu e o firma care sa impuna respect orangeului si celorlalte branduri de telefonie mobila ... tocmai d-aia se poate doar prin wap ... pt ca asa vor operatorii ... astia mai tari gen siemens , nokia , sony ericsson folosesc optiunea asta pt ca operatorii nu isi permit sa nu vanda astfel de telefoane , dar se pot dispensa de sagem etc ...  :console:

#31
Vanish

Vanish

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,023
  • Înscris: 30.07.2004
We thank you for choosing SAGEM.

You want to upload java applications by your computer on your myX5-2.

It is possible to download Java applications only via a Wap portal. To date, there is no update scheduled to enable the downloading of Java applications via a PC.

Please do not hesitate to contact us, should you require further information.

Regards.
Moniek
Your SAGEM Customer Support

May we remind you that for all contact by phone or mail your SAGEM customer reference number is 7654181

BullShit Production INC. ce pot zice. Raspunsul Sagemului la intrebarea: Daca exista vreo metoda de a face upload la app de java de pe computer.
Poate cu alt model de al lor.Nush Mys7 dc se poate.Teoretic ar trebui k are windows pe el dar ...

#32
moalesipufos

moalesipufos

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 125
  • Înscris: 05.04.2005
:huh: lamuriti-ma si pe mine:vreau sa descarc niste fotografii si alte chestii,ce sa-mi cumpar cablu de date sau usb pt.IRDA?
merita sa-mi fac update telefonului,castig destul de mult ca sa justifice efortul si nu in ultimul rand poate sa ma ajute cineva? dau o bere! :D

#33
Vanish

Vanish

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,023
  • Înscris: 30.07.2004
Daca vrei numai sa descarci si sa uploade-zi fotografii and stuff mere si numai un irda. Cablul de date e bun daca vrei sa faci si update la soft, dar nu prea ti-ash recomanda deoarece se pare k face niste figuri (la mine imi face figuri numai la cablu de date in rest e oki, la altii, probele sunt mai multe).
Vezi si tu la: http://forum.softped...showtopic=47042

#34
wizi

wizi

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 387
  • Înscris: 08.11.2003
Am un sagem myx 5-2...adaptor irda si pot doar sa downloadez pozele&stuff de pe tel pe pc..Am incercat si sa uploadez de pe pc pe telefon dar imi da eroarea asta :

Am inteles  ca trebuie soft original de la sagem...am dwl My Pictures And Sounds 7.09 si nu il recunoaste...m-am uitat pe help si zice ca ptu irda trebuie un mic update la win...imi da link...intru pe siteul microsoft si....surpriza :
"Our Apologies ...
The page you are looking for has been removed"   :cursing:

Zice-ti mi si mie voi cum a-ti facut sau ce alt program folositi :)

ps:stiu ca sunt putin offtopic dar deja sunt prea multe threaduri deschise cu subiectu "myx 5-2... " si n-avea rost sa mai deschid si eu inca unul :)

#35
Vanish

Vanish

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,023
  • Înscris: 30.07.2004
wizi, nu am inteles nimik din postul tau! :P Ma scrie-l odata k lumea sa inteleaga tot poporul si ajea poate o sa ai si raspunsuri la intrebarile tale.

#36
wizi

wizi

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 387
  • Înscris: 08.11.2003
In postu' de mai sus am uitat sa specific eroarea pe care o primesc in momentul in care vreau sa pun de ex. o poza de pe calculator pe pc :

"An error occured while wireless link was connecting to the other device..."


Ce program folositi voi ptu a uploada poze de pe pc pe tel ?...cu defaultul de la windows adica "wireless link" nu imi merge...da eroarea de mai sus iar cu softu de la sagem "My Pictures And Sounds 7.09" spune ca telefonul nu este compatibil  :cursing:

Sper ca m-am facut inteles desi cred ca am explicat si in postu anterior destul de bine doar ca am uitat sa scriu eroarea aia  :P

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate