Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...
 probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National
 Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...
 Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...
 

Free LOGO-AVATAR

- - - - -
  • Please log in to reply
441 replies to this topic

#55
lord_ice

lord_ice

    SEO is ART

  • Grup: Banned
  • Posts: 4,100
  • Înscris: 20.06.2007
[ http://royalways.ro/themes/royalways/gfx/logo.png - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

O idee de logo? Macar o idee ca as avea la cine sa apelez ptr designul lui, inca ma gandesc cum ar trebui sa fie logo-ul...

#56
portugalkix

portugalkix

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 627
  • Înscris: 27.03.2007
@Awp_vital

Frumoasa initiativa, bravo. Am doar cateva critici constructive. Nu mai folosii blestematul de Outer Glow si Shadow unde NU e nevoie. Incarci degeaba imaginea. Un exemplu ar fi perfection chocolates. Nu era nevoie de Shadow'ul ala, crede-ma :).

Spor la treaba in continuare ;).

#57
frozen0me

frozen0me

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 379
  • Înscris: 02.08.2007

View PostaWp_viTal, on Jun 24 2008, 11:40, said:

Pentru

@ frozen0me : Pauza ... cine este  frozãn !!! O poza pe google .. stiu ca este din Wow ....  un mos parca..dami o poza pe google cu el ! sa mi-l aduc aminte.
nici un mos! vreau doar texul"frozen se topeste la soare" bleah!

#58
aWp_viTal

aWp_viTal

    Romania's Special Operations Forces

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,526
  • Înscris: 06.10.2007

View Postlord_ice, on Jun 25 2008, 01:18, said:

[ http://royalways.ro/themes/royalways/gfx/logo.png - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

O idee de logo? Macar o idee ca as avea la cine sa apelez ptr designul lui, inca ma gandesc cum ar trebui sa fie logo-ul...

@lord_ice :Ce ai tu pe site'ul ala ? Asta ma ajuta enorm ! Pe poza de mai sus , ar merge un element grafic , un simbol ceva in stanga lui royal , de app. aceleasi dimensiuni ... un glob pamantesc de culoarea ways ... ;) mai multe dar astept link'ul sau detalii despre site

@frozen0me : Pur si simplu textul "frozen" ? sa se topeasca ? Daca da , culori prefeate etc ... un font anume (daca il si ai este perfect ,daca nu improvizam)

Edited by aWp_viTal, 25 June 2008 - 01:06.


#59
aWp_viTal

aWp_viTal

    Romania's Special Operations Forces

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,526
  • Înscris: 06.10.2007
Ceva de genu

@ lord_ice

Attached Files


Edited by aWp_viTal, 25 June 2008 - 02:01.


#60
Bobyo

Bobyo

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 20
  • Înscris: 13.03.2006
Super faza si bv tie...dak le dai gratuite...este o sectiune pe sitepoint.com unde poti sa faci chestia asta pe bani frumos se plateste in jor de 200$ pe un logo dak castigi licitatia.

#61
lord_ice

lord_ice

    SEO is ART

  • Grup: Banned
  • Posts: 4,100
  • Înscris: 20.06.2007

View PostaWp_viTal, on Jun 25 2008, 02:52, said:

Ceva de genu

@ lord_ice


:D nice!

Uite, poate iti ofera inspiratie: www.royalways.ro [Atentie! Nu e site de dating sau de "puicute" ci se vrea a fi un facebook clone -_- ]
Daca o scoti la capat te ajut cu orice script ai nevoie ;)

Edited by lord_ice, 25 June 2008 - 08:50.


#62
SINEKT

SINEKT

    Cyber-omul

  • Grup: Banned
  • Posts: 4,047
  • Înscris: 23.02.2007
Te rog frumos, mai vreau si eu un avatar cu tema... tine-te bine...... EMO !!! :lol:

Scuze nu pot sa ma abtin, deci vreau avatar de emo pe messenger, vorbesc serios :D Sa scrie EMO atat si in rest iti dau liber sa faci ce crezi :P

#63
aWp_viTal

aWp_viTal

    Romania's Special Operations Forces

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,526
  • Înscris: 06.10.2007
Nu am avut prea mult timp liber dar ti-am facut ceva... sper ca pana maine sa ma mai eliberez...si sa imi fac portofoliul :D si om pe fac  :thumbup: App.... Cum pot oamenii aia sa cera 2-3 mil pe un logo ? Asta pe astea romanesti am vazut .. si nu ma mira daca erau cine stie ce logo'uri de iti pica fata... eu normale ... Eu as fi multumit sa iau pe un logo 30 ron dar mite 2 mil  :w00t:

Attached File  Emo.png   153.36K   162 downloads

Daca vrei ceva mai adevarat ai putina rabdare... asta e cam aiurea

Edited by aWp_viTal, 25 June 2008 - 14:52.


#64
lord_ice

lord_ice

    SEO is ART

  • Grup: Banned
  • Posts: 4,100
  • Înscris: 20.06.2007
:lol: prea tare emologo-ul tau...fa-mi si mie unul anti-emo :)))

#65
Talpa Iadului

Talpa Iadului

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 448
  • Înscris: 08.02.2007
aWp_viTal cati ani ai? :)

#66
aWp_viTal

aWp_viTal

    Romania's Special Operations Forces

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,526
  • Înscris: 06.10.2007

View PostTalpa Iadului, on Jun 25 2008, 18:25, said:

aWp_viTal cati ani ai? :)
Am facut 17  :naughty:

Fac si postere ,coperti filme etc ...  :coolspeak: ... Mi-sa scarbit de logo'uri  :notangel:

#67
Sefulica

Sefulica

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 166
  • Înscris: 14.05.2006
prea tare.  Mersi.

#68
4WEB

4WEB

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 86
  • Înscris: 01.05.2008
Man, ai putea face bani frumosi din astea ...  ;) In general pentru un logo se cere in jur de 100-300 Ron Daca ceri 50 Ron pe unul adevarat , ar fi super ok ... Asta pana te cunoaste lumea !

Daca mai gasesti cateva firme ,persoane ....  sau pers. ca persoana caruia i-am dat nr. tau de tel .. Te faci cunoscut si  poti pune ceva pe picioare . Sper sa fi fost multumit de oferta lui ! Bafta in continuare si sper ca mai sunt persoane pe forum ... care sa te si plateasca pana la urma daca ma intelegi  :w00t: macar din bunul simt ....  :thumbup:

#69
aWp_viTal

aWp_viTal

    Romania's Special Operations Forces

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,526
  • Înscris: 06.10.2007

View Post4WEB, on Jun 25 2008, 22:55, said:

Man, ai putea face bani frumosi din astea ...  ;) In general pentru un logo se cere in jur de 100-300 Ron Daca ceri 50 Ron pe unul adevarat , ar fi super ok ... Asta pana te cunoaste lumea !

Daca mai gasesti cateva firme ,persoane ....  sau pers. ca persoana caruia i-am dat nr. tau de tel .. Te faci cunoscut si  poti pune ceva pe picioare . Sper sa fi fost multumit de oferta lui ! Bafta in continuare si sper ca mai sunt persoane pe forum ... care sa te si plateasca pana la urma daca ma intelegi  :w00t: macar din bunul simt ....  :thumbup:
Mda... iti multumesc mult pentru ca m-ai recomandat :) ... 50 Ron pe un logo ? Personal 30 ar fi super ok  ;)
Da inteleg ce vrei sa zici  :OK: iti dai seama ca am o limita si eu.....

#70
aWp_viTal

aWp_viTal

    Romania's Special Operations Forces

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,526
  • Înscris: 06.10.2007
Pentru :

@ Scroom

Attached File  inventy.png   15.43K   75 downloads Attached File  inventy__2_.png   16.5K   58 downloads

#71
aWp_viTal

aWp_viTal

    Romania's Special Operations Forces

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,526
  • Înscris: 06.10.2007
Pentru :

@ GooDy


Attached File  Untitled_1.png   148.76K   107 downloads

Edited by aWp_viTal, 26 June 2008 - 15:45.


#72
mafiott92

mafiott92

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 711
  • Înscris: 26.08.2007
avatarul anti-emo unde e? :)) il astept si eu. Multa bafta!

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate