Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11

securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...
 

Cine imi da ceva meditatii?

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
exsus

exsus

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 183
  • Înscris: 11.03.2004
SERIOS acum vreau sa invat cate ceva in domeniul macurilor adica nu vreau sa raman doar un simplu operator de mac [ceea ce sunt la servici] as vrea sa invat sa instalez sistemul de operare in diferite variante sa stiu ce sa fac cand mai crapa sistemul [s-a intamplat asa ceva la serv si ma uitam ca la BOMBE :))  ] sa-l configuresz pt retea atat mac-mac cat si mac-win deci as vrea sa stiu sa fac pe mac ce stie majoritatea oamenilor [LUMINATI :))  ] sa faca pe windows

Daca este cineva dispus sa ma ajute  cu ceva traininguri carti etc  sau chiar paractic  [pe bani] [meditatii-practice] astept sa imi trimita un mail

[email protected]

merci mult !!!

Edited by exsus, 08 November 2004 - 23:03.


#2
Centris

Centris

    Moderator

  • Grup: Members
  • Posts: 4,527
  • Înscris: 19.05.2004
daca cauti putin pe forumul nostru, vei gasi o multime de sfaturi practice, iar daca ceva lipseste, intreaba. sunt o multime de useri bucurosi sa te ajute.

cele bune
B)

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate