Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii
 Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...
 Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor
 Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android
 

Slobozia-Autostrada soarelui

- - - - -
  • Please log in to reply
22 replies to this topic

#19
gamezcdr

gamezcdr

    Active Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 1,474
  • Înscris: 26.08.2005
Mersi de informatie ca tocmai pe acolo vroiam sa merg.

#20
abancor

abancor

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,071
  • Înscris: 07.07.2006
Deci e nasol de la Slobozia la Harsova? In ce sens? Tre sa plec la Tulcea duminica, si n-as vrea sa lungesc mergind pe alta varianta.

#21
HADE 61

HADE 61

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 746
  • Înscris: 02.03.2007
astazi am venit pe drajna - slobozia si retur , soseaua e in stare noua de la cap la cat , o parte are marcaj de despartire a sensurilorsi , mai are si unele denivelari dar cam in 10 minute o parcurgi de la un capat la altul , asta e in functie de tirurile de dinaintea ta , dar se merge cu 100 si asa . denivelarile alea sunt de la lipsa unor straturi de asfalt care probabil se vor mai pune .deocamdata e multumitor .

#22
dintimisoara

dintimisoara

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 422
  • Înscris: 01.08.2007
Slobozia-Harsova este un drum bun,se poate circula in conditii foarte bune,e destul de aglomerat,depinde cand mergi pe el,in ce zi,iar portiunea aia de la Drajna e reparat complet si se circula foarte bine.Eu am parcurs acest traseu si in 14 iulie,dar si 17 iulie.La dus catre Cta si la intoarcere.Pentru mine e cea mai buna varianta,caci autostrada soarelui este cel mai mare cosmar...

#23
CataPro

CataPro

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,849
  • Înscris: 09.04.2005
e o intersectie prost facuta la iesirea din slobozia, inspre A2. Nu e doar aici; am observat ca indicatoarele de A2-Constanta cam lipsesc, in general, se pare pt. ca nu e terminata...

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate