Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Boxa membrana tweeter infundata

ajutor

Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay
 Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...
 De ce sunt oamenii nostalgici

Cum vand casa fara factura Hidroe...

Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?
 polita RCA ONLINE

Termostat frigider - verificare

Mai au PC-urile vreun viitor?

Centrala termica immergas
 

Adsense - nu se mai contorizeaza clickurile si impresiile

- - - - -
  • Please log in to reply
20 replies to this topic

#19
MariusCristian

MariusCristian

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 296
  • Înscris: 10.06.2005
Astazi la ora 11:52 (ora de resetare e 10 la mine).
0 impresii -> 13 click-uri.
De ieri nu ma pronunt.

#20
bogdan.tody

bogdan.tody

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 439
  • Înscris: 20.07.2005

 FileCent, on May 6 2008, 20:10, said:

Stiu ca majoritatea isi dau click pe reclame

s-o crezi tu asta  :death:

 MariusCristian, on May 7 2008, 11:55, said:

Astazi la ora 11:52 (ora de resetare e 10 la mine).
0 impresii -> 13 click-uri.
De ieri nu ma pronunt.
auci... pe un canal am o impresiune si un click...ce naiba? astia is nebuni? am CRT 100% pe ala si pe altele am 10-30% ... sper sa nu le vina idei sa baneze :|

#21
mircearadu21

mircearadu21

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 21.01.2014
Salut.Sunt nou pe acest forum nu stiu daca postez unde trebuie..daca am gresit imi cer scuze...Am si eu o problema,acum aproximativ o luna mi-am facut un blog de divertisment si acum cateva zile inca unul de stiri.Pana aici nimic neobijnuit,pe cel de divertisment am 500 de afisari de pagina 55 de vizitatori unici iar pe cel de stiri 120 de afisari de pagina si 20 vizitatori unici.De cand am blogurile eu la adsense merg pe 0 total.Am fost la un prieten si mi-am dat click pe reclame sa testez daca ma contorizeaza adsense si surpriza am tot 0...Am zis ca poate nu da nimeni click pe reclamele de pe blogul meu dar de data asta am dat eu cu mana mea...CE SE INTAMPLA?:(Ma poate ajuta cineva???Multumesc anticipat

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate