Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...
 ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...
 Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...
 

Filme Hunted Hotels

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
Andrei_7_2008

Andrei_7_2008

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 75
  • Înscris: 12.04.2008
Acum 7-8 ani am vazut un film pe PROtv care era a fost difuzat pe 2 parti povestea inceptea asa......din cat mai stiu eu mine......
Prin anii 30' Mafia cumparase un hotel.................si intr-o seara incep sa se omoare unul cate unul si nimenii nu gasesti nici un cadavru.........
Hotelul a fost inchis 50-60 de ani pana cand o familie................cumpara hotelul...........si cam de aici nu mai stiu nik  :rolleyes:
Dar stiu 1 lucru sigur .... prima parte din film se termina asa......baiatul era afara facea un om de zapada si ceva venea sprea el ..... taso era in pivnita gasise un Snow Mobile .... si maicasa era pe un hol ...................cam atat cine stie despe ce este vb sa-mi dea si mine ''NAME''  :peacefingers: sau nume de filme gen aceasta  :thumbup:

#2
the_nightfly

the_nightfly

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,128
  • Înscris: 27.12.2006
Vezi ca e un pic mai sus un topic dedicat subiectului si mai multa atentie la redactarea mesajului ;)

Descrierea seamana oarecum cu The Shining. Chiar daca nu e filmul pe care il cauti, oricum merita vazut :)

Filme care trateaza subiecte asemanatoare:

- seria The Amityville Horror, sunt vreo 8-9 filme asa ca o sa te tina ocupat o vreme :D
- seria Poltergeist
- Rose Red
- House on Haunted Hill
- The Haunting (preferabil varianta veche :))

Edited by the_nightfly, 24 April 2008 - 00:53.


#3
Andrei_7_2008

Andrei_7_2008

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 75
  • Înscris: 12.04.2008
Da multumes pentru filme....dar le stiu ca eu Colectionez filme dar nu este filmul acela  :thumbup:

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate