Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National
 Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...
 Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...
 Renault Android

Recomandare bicicleta e-bike 20&#...

Bing-Content removal tool

Nu pot accesa monitorulsv.ro de l...
 

Cel Mai Bun Player Video Pentru Pc

- - - - -
  • Please log in to reply
31 replies to this topic

#19
sweetboy4you

sweetboy4you

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 24.01.2008
eu folosesc mv2 player si i se pare cel mai bun din cate exista chiar aca ii cam coplicat, eu m-am obisbuit cu el de 3 ani de cand il folosesc.

#20
dondhanny

dondhanny

    Master of WebTV

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,455
  • Înscris: 09.03.2007
Incercati jetAudio, VLC Media Player, KMPlayer si mai vorbim... Toate sunt extraordinare!!!

#21
AndreiOM

AndreiOM

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 317
  • Înscris: 23.09.2007
Încercați GOM Player și puneți-l în paralel cu player-ul vostru favorit. Diferența se vede imediat.

#22
gamezcdr

gamezcdr

    Active Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 1,474
  • Înscris: 26.08.2005
Nu are ce diferente sa se vada atata timp cat fisierul video e unic iar decodoarele nu pot face sa vezi o diferenta mai mare de 1% intre calitate. A ca mai lucrezi tu la luminozitate si alte chestii asta e alta treaba poti face in orice player asta. Eu votez cu KM Player si MPCHC.

#23
ciumpalak

ciumpalak

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 461
  • Înscris: 26.09.2006
Ce playere mai cunoasteti, care sa nu aiba nevoie de codecuri... gen VLC ? Eventual sa pape resurse mai putine ca acesta
si cu riscul de a fi nesimtit: sa 'stie' si cuda :P

Edited by ciumpalak, 30 September 2009 - 11:11.


#24
adisor35

adisor35

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 60
  • Înscris: 13.01.2007
am instalat de curind kmplayer dar cind incarc un fisier mkv nu am imagine doar sunet, ma poate ajuta cineva
multumesc anticipat!

#25
gamezcdr

gamezcdr

    Active Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 1,474
  • Înscris: 26.08.2005
Click dreapta Options/Advanced Menu apoi Video/Video Renderer pune altul (Haali, EVR etc diferenta dintre ele e mica).

#26
euxyzabc

euxyzabc

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 219
  • Înscris: 05.02.2008
Buna ziua/seara !
Eu vreau sa gasesc un player care sa redea iamginea originala a fisierului. Aceasta sa nu fie modificata din cauza setarilor implicite ale softului. Pana acum n-am gasit un astfel de player :(

#27
anonim_2m

anonim_2m

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 11
  • Înscris: 19.01.2009
de departe DVDFab Media Player, sper sa nu fie vreo problema ca am pus link e vorba de o promotie licenta gratis 1 an pentru acest player:  http://downdl.com/20...-serial-number/

#28
c_anicai

c_anicai

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,286
  • Înscris: 25.01.2007

View PostAndreiOM, on 28 septembrie 2009 - 13:52, said:

Încercaţi GOM Player şi puneţi-l în paralel cu player-ul vostru favorit. Diferenţa se vede imediat.

am vazut atat de repede diferenta incat l-am dezinstalat imediat, si ramas la vlc.


View Posteuxyzabc, on 21 decembrie 2010 - 08:44, said:

Eu vreau sa gasesc un player care sa redea iamginea originala a fisierului. Aceasta sa nu fie modificata din cauza setarilor implicite ale softului....

inca ma mai gandesc la ce ai vrut sa zici cu imaginea modificata din cauza setarilor implicite ale softului si tot nu inteleg

Edited by c_anicai, 15 February 2013 - 20:10.


#29
cdynu

cdynu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 41
  • Înscris: 19.11.2009
Redare full hd si nu numai ------ Splash Player Pro
Redare full hd SBS  3d .mkv cu subtitrare 3d ------Media Player Clasic (are suport .ass) si KM player (are setari 3d pt. subtitrare dar fluenta mai slaba in redarea fisierelor video .mkv de peste 15 gb ).

Edited by cdynu, 06 July 2013 - 15:27.


#30
sebastyan-adryan

sebastyan-adryan

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,587
  • Înscris: 10.11.2012

View Postdondhanny, on 29 ianuarie 2008 - 02:21, said:

Incercati jetAudio, VLC Media Player, KMPlayer si mai vorbim... Toate sunt extraordinare!!!
+1 pentru KMPlayer, il folosesc de 3-4 ani fara probleme la tot ce tine de fisiere video si se descurca excelent.

#31
pif_foto

pif_foto

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,852
  • Înscris: 05.06.2007
Ati incercat Pot Player? Este cu mult peste VLC si KMPlayer. Chiar si Splash Player le depaseste ;)

#32
pickone

pickone

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,636
  • Înscris: 20.09.2005
Splayer, iar in caz ca nu ruleaza fisierul video, VLC

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate