Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...
 ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...
 Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...
 

Atomic TV mai traieste ?

- - - - -
  • Please log in to reply
28 replies to this topic

#19
electragrup

electragrup

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 277
  • Înscris: 20.11.2017
Fostul proprietar a plecat cu "brandul si sigla" si drept urmare postul  si-a schimbat numele si sigla in TV K lumea. Aparand in acelasi timp, pentru o scurata perioada un nou atomic. Dar acesta nu a  mai avut aceeasi expunere, fiind preluat de foarte putini operatori comparativ cu vechiul atomic redenumit tv k lumea...Aceasta clona :)) disparand in cele din urma, TV K lumea ramanand pana cand a fost redenumit in kiss tv...

#20
Zvartoshu

Zvartoshu

    DXFMROMANIA helper

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 25,266
  • Înscris: 23.09.2006
Atomic ăla mic un proiect online și uneori spamandu-se cu el pe grupurile market de fb.
Atomic online merge de peste 4 ani. Nu se știe rădăcina video de pe ce ip vine. Și eu am incercat odată un rtsmp din ăla și îmi dădea telekom. Daca tatonări de unde are insul care sheruia imaginea te baga in ceata. Un fel de de la un amic care la rândul lui de la alți doi prieteni. Și totuși nu sa găsit rădăcina video de pe fb.
Mai emite rar 7 ABC tot online și span gen market pe fb
A fost intto noapte acu 5 luni și tv soti

#21
donmarinica

donmarinica

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,452
  • Înscris: 17.06.2007

View PostZvartoshu, on 27 octombrie 2020 - 23:34, said:

Atomic ăla mic un proiect online și uneori spamandu-se cu el pe grupurile market de fb.
Atomic online merge de peste 4 ani. Nu se știe rădăcina video de pe ce ip vine. Și eu am incercat odată un rtsmp din ăla și îmi dădea telekom. Daca tatonări de unde are insul care sheruia imaginea te baga in ceata. Un fel de de la un amic care la rândul lui de la alți doi prieteni. Și totuși nu sa găsit rădăcina video de pe fb.
Mai emite rar 7 ABC tot online și span gen market pe fb
A fost intto noapte acu 5 luni și tv soti

Ce vrei sa spui, ca Atomic emite inca online?

#22
jytouip

jytouip

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 686
  • Înscris: 18.07.2019
Emte bine mersi sub numele de KISS TV

#23
donmarinica

donmarinica

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,452
  • Înscris: 17.06.2007
Kiss TV e altceva, nu reprezintã atomic TV. Era vorba de o relansare acum doi ani. Nimic nou. La fel și la tele 7abc.

#24
IceCoolExtreme

IceCoolExtreme

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,798
  • Înscris: 06.11.2018
Atomic se relanseaza in fiecare an, chiar si anul acesta pe o pagina cu numele Atomic TV tot anuntau ca Atomic TV revine pe cablu in curand, si mai scriau de ceva posturi care ar vrea sa le lanseze https://www.facebook...52243734796474/

#25
jytouip

jytouip

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 686
  • Înscris: 18.07.2019

View Postdonmarinica, on 27 noiembrie 2020 - 00:06, said:

Kiss TV e altceva, nu reprezintă atomic TV. Era vorba de o relansare acum doi ani. Nimic nou. La fel și la tele 7abc.
Atomic a devenit TV Klumea dupa KISS TV

#26
sorinqk

sorinqk

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,025
  • Înscris: 08.02.2006
Este nevoie de un investitor dar nu cred ca mai prezinta interes.
Domnul care detine marca il "realanseaza" de cativa ani. O buna perioada era chiar decenta varianta online dar a murit si aia.

#27
jytouip

jytouip

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 686
  • Înscris: 18.07.2019
Adevaratul Atomic este Kiss TV


#28
sorinqk

sorinqk

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,025
  • Înscris: 08.02.2006
Depinde din ce parte privesti Posted Image
Din moment ce a existat Atomic TV si TV K Lumea in acelasi timp, pentru o perioada, nu stiu ce sa spun Posted Image
Este un pic ca si cum ai spune ”adevarata Realitatea TV este Romania TV”

#29
silcar

silcar

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,114
  • Înscris: 21.05.2019
Pai pentru ca Kiss Tv a fost inainte Tv K Lumea, care a fost Atomicul! Faptul ca a aparut inca un Atomic, nu inseamna ca a fost cel real, primul! Posted Image Realitatea e data de continuitate! Si continuitatea postului e data de Kiss Tv!

Prin urmare maine tu daca faci un tonomat obosit cu sigla Atomic, ce legatura ai cu cel real? ZERO!

Deci Atomicul ala cu care am crescut emite si azi sub denumirea de Kiss!

Edited by silcar, 17 January 2021 - 03:00.


Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate