Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii
 Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...
 Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor
 Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android
 

trebuie wc?!

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
5 replies to this topic

#1
recall

recall

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 06.02.2008
Sal all! Vreau sa deschid un magazinas de imbracaminte, am cautat un spatiu mai ieftin ca sa-mi desfasor activitatea, si am gasit in final unul de 26mp la o agentie imobiliara.Fata de la agentie mi-a spus ca trebuie sa am toaleta pentru angajati, ori eu nu am loc sa mai fac si toaleta in spatiul asta si asa mic! Intrebarea mea este, chiar trebuie sa am o toaleta pentru vanzatoare?! Ma obliga legea si la asa ceva?!

#2
snipest

snipest

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,817
  • Înscris: 02.01.2007

View Postrecall, on Mar 26 2008, 05:02, said:

Sal all! Vreau sa deschid un magazinas de imbracaminte, am cautat un spatiu mai ieftin ca sa-mi desfasor activitatea, si am gasit in final unul de 26mp la o agentie imobiliara.Fata de la agentie mi-a spus ca trebuie sa am toaleta pentru angajati, ori eu nu am loc sa mai fac si toaleta in spatiul asta si asa mic! Intrebarea mea este, chiar trebuie sa am o toaleta pentru vanzatoare?! Ma obliga legea si la asa ceva?!
Da, sau poti sa creezi acces la o toaleta deja amenajata, dar sa nu fie la mama dracu'. Uite, in mall-uri de ex. Acolose duc toti angajatii la toalweta depe palier.

#3
Startpause

Startpause

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,712
  • Înscris: 05.03.2005
dar sunt curios, dupa judecata unui "patron" asa ca tine...8-10-12 ore de program, femeia aia unde-si face nevoile ?!

Edited by spare-me, 26 March 2008 - 10:09.


#4
arcond

arcond

    Senior Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 2,116
  • Înscris: 15.11.2006

View Postspare-me, on Mar 26 2008, 11:09, said:

dar sunt curios, dupa judecata unui "patron" asa ca tine...8-10-12 ore de program, femeia aia unde-si face nevoile ?!
Pai e stipulat undeva in contract ca trebe sa-si faca nevoile ?

  In afara programului nu se poate ?   :D  :D  :D

#5
eSkybax

eSkybax

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 916
  • Înscris: 20.09.2007
I wonder cine va lucra pt tine?  :lol:

#6
clara_spiele

clara_spiele

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,523
  • Înscris: 04.02.2008
Sa ne anunti, te rog, cum va decurge activitatea firmei! In special relatiile patron-salariat.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate