Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD

Cost abonament clinica privata
 Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android

Recomandare bicicleta e-bike 20&#...

Bing-Content removal tool
 Nu pot accesa monitorulsv.ro de l...

Cum sa elimini urmele de acnee?

Wc Geberit

Routere detinute in trecut si in ...
 Teii din fața casei

E-Mail in serie prin Excel si Out...

Modul alimentare rulou/jaluzea ex...

Recuperare fișiere dupa form...
 

trebuie wc?!

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
5 replies to this topic

#1
recall

recall

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 06.02.2008
Sal all! Vreau sa deschid un magazinas de imbracaminte, am cautat un spatiu mai ieftin ca sa-mi desfasor activitatea, si am gasit in final unul de 26mp la o agentie imobiliara.Fata de la agentie mi-a spus ca trebuie sa am toaleta pentru angajati, ori eu nu am loc sa mai fac si toaleta in spatiul asta si asa mic! Intrebarea mea este, chiar trebuie sa am o toaleta pentru vanzatoare?! Ma obliga legea si la asa ceva?!

#2
snipest

snipest

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,817
  • Înscris: 02.01.2007

View Postrecall, on Mar 26 2008, 05:02, said:

Sal all! Vreau sa deschid un magazinas de imbracaminte, am cautat un spatiu mai ieftin ca sa-mi desfasor activitatea, si am gasit in final unul de 26mp la o agentie imobiliara.Fata de la agentie mi-a spus ca trebuie sa am toaleta pentru angajati, ori eu nu am loc sa mai fac si toaleta in spatiul asta si asa mic! Intrebarea mea este, chiar trebuie sa am o toaleta pentru vanzatoare?! Ma obliga legea si la asa ceva?!
Da, sau poti sa creezi acces la o toaleta deja amenajata, dar sa nu fie la mama dracu'. Uite, in mall-uri de ex. Acolose duc toti angajatii la toalweta depe palier.

#3
Startpause

Startpause

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,712
  • Înscris: 05.03.2005
dar sunt curios, dupa judecata unui "patron" asa ca tine...8-10-12 ore de program, femeia aia unde-si face nevoile ?!

Edited by spare-me, 26 March 2008 - 10:09.


#4
arcond

arcond

    Senior Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 2,116
  • Înscris: 15.11.2006

View Postspare-me, on Mar 26 2008, 11:09, said:

dar sunt curios, dupa judecata unui "patron" asa ca tine...8-10-12 ore de program, femeia aia unde-si face nevoile ?!
Pai e stipulat undeva in contract ca trebe sa-si faca nevoile ?

  In afara programului nu se poate ?   :D  :D  :D

#5
eSkybax

eSkybax

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 916
  • Înscris: 20.09.2007
I wonder cine va lucra pt tine?  :lol:

#6
clara_spiele

clara_spiele

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,523
  • Înscris: 04.02.2008
Sa ne anunti, te rog, cum va decurge activitatea firmei! In special relatiile patron-salariat.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate