Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
A fost lansat Fedora 40

Samsung S24 plus

Imi iau un Dell? (Vostro vs others)

Abonati Qobuz?
 transport -tren

Platforma electronica de eviden&#...

Cot cu talpa montat stramb in per...

Sfat achizitie sistem audio pentr...
 tavan fals rigips

Ce preferați: produse mai scumpe ...

Demagnetizare (minimala) ori ba?

Cum pot sa vad pe un proiector pr...
 Joc Drone

Dropshipping

Sfat achizitie AC Gree Fairy vs P...

MONITOR LG fara sonor !
 

Filme de familie thrilller

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
maimutzica

maimutzica

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 440
  • Înscris: 02.10.2006
Ce filme thriller, de "familie" cum ziceau unii pe vremuri, cunoasteti ? Spuneti si voi ce titluri va vin in minte, ce ati vazut si care au fost intr-adevar filme bune ... Va dau si eu cateva exemple : Fatal Attraction,  A Perfect Murder  cu Michael Douglas, The Vanishing cu Sandra Bullock, The Hand That Rocks the Cradle cu Rebecca De Mornay ... Vreau deci filme in genul acestora, nu alte genuri...

Edited by maimutzica, 25 March 2008 - 22:55.


#2
robdin2007

robdin2007

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 109
  • Înscris: 31.01.2008

 maimutzica, on Mar 25 2008, 22:52, said:

Ce filme thriller, de "familie" cum ziceau unii pe vremuri, cunoasteti ? Spuneti si voi ce titluri va vin in minte, ce ati vazut si care au fost intr-adevar filme bune ... Va dau si eu cateva exemple : Fatal Attraction,  A Perfect Murder  cu Michael Douglas, The Vanishing cu Sandra Bullock, The Hand That Rocks the Cradle cu Rebecca De Mornay ... Vreau deci filme in genul acestora, nu alte genuri...

Eu unul nu sunt sigur ce-ar trebui sa insemne thriller de familie

#3
maimutzica

maimutzica

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 440
  • Înscris: 02.10.2006

 robdin2007, on Mar 25 2008, 23:42, said:

Eu unul nu sunt sigur ce-ar trebui sa insemne thriller de familie

  Da stiu ca suna cam aiurea, dar asa se zicea pe timpul lui Ceasca cand vedeam un film pe vhs, gen Atractie Fatala cu Michael Douglas ... Dati titluri de filme in genul acelora de care am zis eu in primul post ... Pot sa fie si mai vechi si mai noi nu conteaza...

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate