Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD

Cost abonament clinica privata
 Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android

Recomandare bicicleta e-bike 20&#...

Bing-Content removal tool
 Nu pot accesa monitorulsv.ro de l...

Cum sa elimini urmele de acnee?

Wc Geberit

Routere detinute in trecut si in ...
 Teii din fața casei

E-Mail in serie prin Excel si Out...

Modul alimentare rulou/jaluzea ex...

Recuperare fișiere dupa form...
 

problema ciudata

- - - - -
  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1
oki_doki

oki_doki

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 881
  • Înscris: 28.11.2001
Am luat pagina de la yahoo de la jocul collapse si am modificat-o in sensul ca am sters tot din ea mai putin partea cu jocul. Daca lansez fisierul din win commander de exemplu appletul se initializeaza incarca de la yahoo jocul si merge, daca in schimb il pun pe web fisierul si il accesez nu mai merge. Stie cineva care e buba si cum se poate rezolva?

Pt teste intrati la http://217.156.33.200/games.html si incercati cele de mai sus.

10x

#2
eyecon

eyecon

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 364
  • Înscris: 03.01.2002
Pentru ca are protectie si nu merge pe net decat de pe adresa de unde l-ai luat. Multe apleturi au o asa protectie.

#3
oki_doki

oki_doki

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 881
  • Înscris: 28.11.2001
si atunci de ce merge cand il lansez de pe hdd?

#4
Nyana

Nyana

    Moderator

  • Grup: Members
  • Posts: 1,702
  • Înscris: 02.04.2002

Quote

Originally posted by eyecon
Pentru ca are protectie si nu merge pe net decat de pe adresa de unde l-ai luat. Multe apleturi au o asa protectie.

Pentru ca merge numai de pe adresa serverului...cine stie ce fel de protectie i-au pus...pe dns, pe ip...nici nu stiu cum se poate afla din moment ce totul a fost deja compilat...

#5
eyecon

eyecon

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 364
  • Înscris: 03.01.2002
pentru ca asa au vrut ei. Am mai zis: multe merg pe hard dar nu online.

#6
mircea

mircea

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 152
  • Înscris: 30.11.2001
man .. da cand ai rulat de pe hdd erai online ?
apoi ia si deschide si tu apletu ala si vezi cam ce incepe cu games.yahoo.com si incearca sa razi .. poate treci de protectie !  :drac:

#7
eyecon

eyecon

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 364
  • Înscris: 03.01.2002
Eu nu cred ca o sa functioneze. Nu sunt prosti calicii de la Yahoo

#8
oki_doki

oki_doki

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 881
  • Înscris: 28.11.2001
da eram online, deci eu nu am facut nimik altceva decat am luat pagina lor am scos reclamele lor si am lasat doar joculetul si am pus pagina pe www. am dat si un link in primul post sa incercati singuri sa vedeti fenomenul

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate