Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...
 Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...
 joc idem Half Life gratis

PC game stream catre Nvidia Shiel...

Pompa de apa HEPU ?!

Vreau o masina electrica de tocat...
 Cum ajunge remorca de tir inapoi ...

Alt "Utilizator nou" pe T...

ULBS INFORMATICA

Index preturi
 

vitmine si minerale

- - - - -
  • Please log in to reply
9 replies to this topic

#1
geopsi

geopsi

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,368
  • Înscris: 08.09.2006
Deschid acest topic pentru a discuta si vedea care suplimente de vitamie si minerale sunt mai bune.
precizati va rog ce ati incercat si ce efect au avut.

incep eu prin a va spune ca am incercat eurovita multiminerale si eurovita ginseng prima cu rezultate mai slabe decat a doua. apoi am luat vitamax o perioada, destul de bun l-as clasa pe locul 2, am incercat su cele din gama spectrum, energi spectrum si spectrum cu imunactiv, nu pot spune ca au avut cine stie ce efect. Animal pack a fost insa cea mai mare dezamagire: bani multi, rezulate 0. Cand am luat extremvit de la ozone  m-am simtit alt om, energie mult mai multa, ma trezeam foarte odihnit dimineata si aveam o putere de concentrare ridicata la scoala.

Edited by geopsi, 17 February 2008 - 22:05.


#2
ciutacu

ciutacu

    Active Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 1,905
  • Înscris: 11.08.2007
geopsi, ce zici tu nu sunt prea sportive si trebuie luate in doze mult mai mari decat scrie pe prospect.
Mai bune sunt MegaVit si MegaMinerals produse de USA Natural si comercializate de Pronutrition.

#3
geopsi

geopsi

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,368
  • Înscris: 08.09.2006
stiu ce vrei sa spui dar daca are vitaminele esntiale in compozitie dozajul mi-l pot face si singur iar extremvit-ul isi face treaba foarte bine si cu 2 pastile pe zi, animal packul care e o carca de bani si are cantitati considerabil mai mari de vitamine nu a avut nici un efect, nici cand am laut si 2 pachetele/ zi. ia si tu o cutie de extremvit sa vezi cum te simti dupa el si dupa aia sa vezi ca poate o sa il preferi in pofida unora care fac parte din clasa de suplimente sportive!

Edited by ciutacu, 18 February 2008 - 18:31.
Foloseste cratima !


#4
tracky

tracky

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 569
  • Înscris: 04.11.2005
Megavit iau si eu si mi se par bune

#5
ciutacu

ciutacu

    Active Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 1,905
  • Înscris: 11.08.2007

View Postgeopsi, on Feb 17 2008, 23:07, said:

stiu ce vrei sa spui dar daca are vitaminele esntiale in compozitie dozajul mi-l pot face si singur iar extremvit-ul isi face treaba foarte bine si cu 2 pastile pe zi, animal packul care e o carca de bani si are cantitati considerabil mai mari de vitamine nu a avut nici un efect, nici cand am laut si 2 pachetele/ zi. ia si tu o cutie de extremvit sa vezi cum te simti dupa el si dupa aia sa vezi ca poate o sa il preferi in pofida unora care fac parte din clasa de suplimente sportive!
De obicei Animal Pack este la fel de bun, daca nu mai bun decat alte vitamine si minerale. Cat despre Extrem Vit, trebuie sa recunosc ca este mai bun decat Eurotiva sau Ozone, dar nu se compara cu alte suplimente create special pentru sportivi.

#6
adi185

adi185

    Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 795
  • Înscris: 26.10.2003
ce efect "miraculos" vrei de la vitamine si minerale?

#7
geopsi

geopsi

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,368
  • Înscris: 08.09.2006
ciutacu, pai extremvit e de la ozone, ozone il face.
adi185, vreau sa simt ceva energie, etc. nu crestere musculara, de la extremvit am simtit multa energie.

#8
ciutacu

ciutacu

    Active Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 1,905
  • Înscris: 11.08.2007
ExtremVit e un superlativ folosit de multi producatori de vitamine si minerale, nu numai de Ozone.
Vitaminele si mineralele nu iti ofera energie, ci doar ajuta la transformarea alimentelor. Exemplu: magneziul ajuta la transformarea carbohidratilor in energie.

Edited by ciutacu, 19 February 2008 - 17:03.


#9
keeekeeess

keeekeeess

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,405
  • Înscris: 05.10.2005
Poate o fost coicindenta da eu de obicei luam eurovita, intr-o zi cand n-am mai luat de mult si am mers la sala eram slabit parca nu mancasem de 2 zile.

#10
Valentine

Valentine

    Un Mosotti mai serios.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,279
  • Înscris: 30.11.2003
Animal Pak. Exclusiv :)

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate