Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
casa verde 2024

Intrerupator cu N - doza doar cu ...

Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata
 Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...
 teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN
 Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.
 

Radio K FM /Network

- - - - -
  • Please log in to reply
174 replies to this topic

#37
Zvartoshu

Zvartoshu

    DXFMROMANIA helper

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 25,266
  • Înscris: 23.09.2006

View PostAntenistu', on Mar 15 2008, 03:00, said:

sa faci treaba sa vada tot romanu ca exista si rable auto mai tari decat tunerele / portabilele si si mai tari decat unele casuri auto din ziua de azi !  :D
oricum ok de ploiesti pe propagare 0 sa il iei cu stereo si semnal constant e ceva ! felicitari maxime la reglajele de antene .
merci ca ai facut proxy iar ca ma spart jiunghiu asta de bluetooh cade ca toti dracii ca are ip ala cu 165 idiot
lasa ma ca am vazut debandada intre aparate , golaneli pe fazta ! tunere doar cu numele  si cu eticheta ! platesti sa ai fatza si marca ! agc nexam si fasaiala pe stereo grupa mare de zici ca e furtun cu aer ! au avut revizie , e clara treaba puterea mai mare si antena spre noi .
proxy e facut ca rutez adrese , bag radio de net pe server in gazda si mai intra astia si cad de proxy eu ! oricum scapa ma de netu ala american ca rad si curcile de tine , e de 2 lei in romania !

#38
Antenistu'

Antenistu'

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 883
  • Înscris: 17.09.2006

View PostZvartoshu, on Mar 15 2008, 05:33, said:

lasa ma ca am vazut debandada intre aparate , golaneli pe fazta ! tunere doar cu numele  si cu eticheta ! platesti sa ai fatza si marca ! agc nexam si fasaiala pe stereo grupa mare de zici ca e furtun cu aer ! au avut revizie , e clara treaba puterea mai mare si antena spre noi .
proxy e facut ca rutez adrese , bag radio de net pe server in gazda si mai intra astia si cad de proxy eu ! oricum scapa ma de netu ala american ca rad si curcile de tine , e de 2 lei in romania !
e bine ca nu te-ai fraierit mon amis! esti bun ca ai rabdare sa le vezi sa le migalesti si nu arunci cu banu ! asta sa nu faci nici o data ca vei pierde!

#39
Zvartoshu

Zvartoshu

    DXFMROMANIA helper

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 25,266
  • Înscris: 23.09.2006

View PostAntenistu', on Mar 15 2008, 03:08, said:

e bine ca nu te-ai fraierit mon amis! esti bun ca ai rabdare sa le vezi sa le migalesti si nu arunci cu banu ! asta sa nu faci nici o data ca vei pierde!
nu ma fraiersc , nu uit si pity moldoveanu cand a zis ca in fatza blocului cu balupunkt lua si alte posturi ce cu o combina nu le receptioneaza , deci aici e aici! dau cu banu pe jos cand stiu ca are semnal super amplificat , agece pe auto si cu amplificare maxima! quart look pe 4 trepte , procesor audio , limitator pe antena , atenuator fasaiala zgomote . asta nene receptie , trecuta prin sita!

#40
chatnoir401

chatnoir401

    CHAT NOIR - MOTANUL NEGRU

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,734
  • Înscris: 28.06.2005

View PostZvartoshu, on Mar 15 2008, 01:45, said:

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/qjszTJCN0DM?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]  uite , nui propagare nord sud , e de la nord vest la sud est , deci ok in revizie au mai reglat si etajul final de emisie sau pozitia antenei , sigur sigur
Sigur au umblat si la pozitia antenei. Posibil insa sa se prinda mai slab pe alta directie.

#41
Zvartoshu

Zvartoshu

    DXFMROMANIA helper

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 25,266
  • Înscris: 23.09.2006
na , acu ca este ziua semnalul ok este pe momente fara pureci rar si cu stereo , concluzie , antena de emisie e pe alta coordonata acum

#42
chatnoir401

chatnoir401

    CHAT NOIR - MOTANUL NEGRU

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,734
  • Înscris: 28.06.2005
Deci pana la urma e asa cum am zis.

#43
Zvartoshu

Zvartoshu

    DXFMROMANIA helper

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 25,266
  • Înscris: 23.09.2006

View Postchatnoir401, on Mar 15 2008, 22:12, said:

Deci pana la urma e asa cum am zis.
si puterea e mai sus , nu numai pozitia ! :naughty:

#44
chatnoir401

chatnoir401

    CHAT NOIR - MOTANUL NEGRU

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,734
  • Înscris: 28.06.2005

View PostZvartoshu, on Mar 15 2008, 22:31, said:

si puterea e mai sus , nu numai pozitia ! :naughty:
Normal!

#45
bucatarul232

bucatarul232

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 298
  • Înscris: 22.03.2008
Dupa plaoie sau dimineata il iau perfect pe 88.3 sus spre podul de la centura . Oricum muzica lor este superba!

#46
Zvartoshu

Zvartoshu

    DXFMROMANIA helper

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 25,266
  • Înscris: 23.09.2006
record in bucuresti , de 4 zile receptie constanta ! sa fie intrun ceas bun ! seara este cu stereo intermitent ! asa da nene stiloz !

#47
Zvartoshu

Zvartoshu

    DXFMROMANIA helper

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 25,266
  • Înscris: 23.09.2006

View PostZvartoshu, on Apr 18 2008, 15:43, said:

record in bucuresti , de 4 zile receptie constanta ! sa fie intrun ceas bun ! seara este cu stereo intermitent ! asa da nene stiloz !
ziua 5

#48
Zvartoshu

Zvartoshu

    DXFMROMANIA helper

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 25,266
  • Înscris: 23.09.2006
ascultand sity stiloz ploiestean , am auzit , "asculta ok de paste pentru radio ok iti vopsete oualele!"

#49
chatnoir401

chatnoir401

    CHAT NOIR - MOTANUL NEGRU

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,734
  • Înscris: 28.06.2005
Are mai multe intelesuri formularea asta, dar sa-l luiam in calcul pe cel aferent sarbatorii care urmeaza.

#50
Zvartoshu

Zvartoshu

    DXFMROMANIA helper

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 25,266
  • Înscris: 23.09.2006
deci , care ascultati oke ploieti uitati-va la oua sa nu se vopseasca singure!!

#51
chatnoir401

chatnoir401

    CHAT NOIR - MOTANUL NEGRU

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,734
  • Înscris: 28.06.2005
Sau le dau ei gata vopsite?

#52
Zvartoshu

Zvartoshu

    DXFMROMANIA helper

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 25,266
  • Înscris: 23.09.2006

View Postchatnoir401, on Apr 23 2008, 23:03, said:

Sau le dau ei gata vopsite?
nope , a zis ca radio ok iti vopeste oualele , deci le duc si eu pe ale mele!  :naughty:

#53
chatnoir401

chatnoir401

    CHAT NOIR - MOTANUL NEGRU

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,734
  • Înscris: 28.06.2005
Ce-ar fi sa ne ducem toti care stim asta? Poate e vreo promotie, ceva!
Iata cum zic ei:
In Săptămâna Mare, RadiOK umple masa de Paște ascultătorilor săi!!

Tot ce trebuie să faci e să ne asculți, să prinzi întrebarea zilei și să ne răspunzi cât mai haios!!

Iar VINERI poți câștiga mielul RadiOK FM

Surprize și premii grămadă o săptămână întreagă: ouă vopsite, cozonaci, dulciuri și vin pentru cei mai originali asultători! Ascultă-ne în săptămâna Mare și bucură-te de cea mai bogată masă de Paște!

Pentru că, de Paște, RadiOK FM îți vopsește ouăle!

Edited by chatnoir401, 23 April 2008 - 22:31.


#54
Zvartoshu

Zvartoshu

    DXFMROMANIA helper

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 25,266
  • Înscris: 23.09.2006

View Postchatnoir401, on Apr 23 2008, 23:28, said:

Ce-ar fi sa ne ducem toti care stim asta? Poate e vreo promotie, ceva!
Iata cum zic ei:
In Săptămâna Mare, RadiOK umple masa de Paște ascultătorilor săi!!

Tot ce trebuie să faci e să ne asculți, să prinzi întrebarea zilei și să ne răspunzi cât mai haios!!

Iar VINERI poți câștiga mielul RadiOK FM

Surprize și premii grămadă o săptămână întreagă: ouă vopsite, cozonaci, dulciuri și vin pentru cei mai originali asultători! Ascultă-ne în săptămâna Mare și bucură-te de cea mai bogată masă de Paște!

Pentru că, de Paște, RadiOK FM îți vopsește ouăle!
exact , asa zic si pe radio insa la faza cu mielul am zis ca ma pish pe mine de ras , a zis daca vrei sa imi iei mielu ascuta ok ! looool
si eu ii ofer mielu ! :thumbup:

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate