Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda
 Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...
 Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD

Cost abonament clinica privata
 Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android

Recomandare bicicleta e-bike 20&#...

Bing-Content removal tool
 

Peugeot 407 - pareri

- - - - -
  • Please log in to reply
10 replies to this topic

#1
gollum

gollum

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,233
  • Înscris: 02.06.2004
Salut,

S-a dat cineva cu ea?? A folosit-o cineva? Aveti vreo parere formata??

Multam.

A

#2
onyx

onyx

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 929
  • Înscris: 12.10.2002
...mie nu mi-o place. Poti sa cumperi o masina mai klumea la cit costa.

#3
gollum

gollum

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,233
  • Înscris: 02.06.2004
Salut,

Nu-ti place in comparatie cu ce? Ai mers cu ea? Argumenteaza te rog. Pretul mi se pare atractiv. Sa nu imi spui de masini second din germania ca ma arunc pe geam.

A

#4
pirannia

pirannia

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 437
  • Înscris: 25.07.2003
parerea mea: bate lejer Ford Mondeo, Mazda 6, Skoda Superb, concurenti directi (de Citroen C5 nu zic nimic ca ma luati la misto).
este sub A6, seria 5, Accord, Avensis. daca vin la ea cu un pret semnificativ sub astea, o sa se vanda in draci.

#5
gollum

gollum

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,233
  • Înscris: 02.06.2004
Skoda S nu prea cred ca o ia la fiabilitate. Si cu motorul am mari indoieli (TDI-ul/130). In rest nu ma pronunt ca nu am experimentat-o.

A

#6
dan2

dan2

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,166
  • Înscris: 05.11.2003
e peste Avensis/Corolla si Superb dar sub Accord si Mazda6. am mers cu el (10 min) e super. ca design bate multe iar ca motorizare nimic spectaculos (doar ca-i noua si merge ca unsa)

#7
gollum

gollum

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,233
  • Înscris: 02.06.2004
Salut,

Cu ce motorizare ai mers. ind sa cred ca cea de 2.0 HDi e chiar oki. Si la dinamica si la consum. Mai ales ca are si 6+1 trepte. Ma astept ca la drum lung sa consume destul de putin.

Cum sta pe sosea??


Multam

#8
proxxxy

proxxxy

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,078
  • Înscris: 15.07.2003
draguta masina. Nu imi place grilajul imans din fata si proiectoarele puse pe laterala cumva. Prefer un Avensis la pretul asta :)

#9
gollum

gollum

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,233
  • Înscris: 02.06.2004
parerea mea este ca este peste Avensis, Mazda 6, discutabil in ceea ce priveste Honda Accord.

A

#10
Cristist50

Cristist50

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,523
  • Înscris: 28.08.2003
Nu prea imi place. Are gura aia de aerisire ... nu stiu ... supradimensionata. Si a aparut si versiunea SW care nici aia nu imi place. Mai reusit a fost 307-le ca sa nu mai vorbim de 406.

#11
gollum

gollum

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,233
  • Înscris: 02.06.2004
Salutare,

Cred ca mult mai importante sunt feed-back-urile legate de aspecte care nu se vad cu ochiul liber. Daca exista. De ex la 307 erau probleme cu electrica. Bine de stiut. Aici ce-o mai fi?

Multam.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate